Treść opublikowana przez daniels
-
Buzzer czy Ulter do A4 B8 2.0TFSI?
też mam buzzery i są na prawdę za***iste takowe mam 102mm ścięte
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
ja mam przelot 2.5" a ostanie 2 lucyfery od 3.0tdi i jest git cisza w kabinie,bass na zewnątrz
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
Subaru Legacy 2.5 GT żadnych bolidów,ewentualnie MB -------------
-
wycieraczki bosch czy valeo???
bosch,bierz boscha
-
VW Polo 6N 2.0TDI CR CFF + GTB2260VKLR + DYNOSOFT
Każdy mówi ze lepiej wstaje bo łożyska....... ale wystarczy porównać z Twoim wykresem żeby mieć wątpliwości +1
-
VW Polo 6N 2.0TDI CR CFF + GTB2260VKLR + DYNOSOFT
VKLR to turbo z Meśka na łożyskach kulowych chłodzone cieczą wynik piekny
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
+1
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
dokładnie,chyba że twoje a4 to typowy street fighter
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
miałem....i łeb 6 na 9 w kabinie,za stary jestem już może na takie rzeczy
-
B6 AVF, co myślicie o wyniku -prosze o komentarze pozdrawiam
padłem,nie no to skoro masz fotkę z hamowni to ta fotka jak najbardziej potwierdza wynik....
-
Audi A4 1.9TDI AVF modyfikowany - 175KM/384,3Nm
na moje oko to i Ps i Nm są mało realne
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
- Wszystko o Pakietach S LINE S4
po co robić S4 na siłe,tu gość fajnie ogarnął grille góra/doł- cięzko wchodza biegi
wymień olej w skrzyni biegów- Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Pojedyńcze - tłumiki, tuning, wydech, sklep alternatywa to zadna bo ceny takie same jak i ultera żadna, zwłaszcza przy 102mm :whistling:podobnie przy 90mmKońcówka ULTER N1-90RS ř 90mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze okrągłe ť Końcówka ULTER N1-90RS ř 90mm Końcówka BUZZER zz91x ř 90mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze okrągłe ť Końcówka BUZZER zz91x ř 90mm różnica 28zł na jednej sztuce- Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Pojedyńcze - tłumiki, tuning, wydech, sklep- B6 by Armi - sesja s.25
Armi ile płaciłeś za logo Dope? mam taki do oddania i nie wiem ile śpiewać...- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
zacna a4/s4 może by tak Cupra Lip? -- ----------- Czy na lotce z modelu S4 powinny być wybite numery części?
Darek numer jest na naklejce papierzanej,którą ktoś zdarł ale...ta lotka jest ori- B6 by Armi - sesja s.25
AVF ciut więcej bo średnica tarczy 240mm a AWX "tylko" 228mm,BRD spokojnie 450Nm,moje AVF już sie ślizgało na 5 i 6 biegu przy 425Nm- Lemforder problem z zawieszeniem
+1- B6 by Armi - sesja s.25
to odboje stosowane w ... Żuku poważnie- B6 by Armi - sesja s.25
moc musi być też mam S4 body-a to zobowiązuje ,osobiście znam jedną osobę które wsadzi GTB2260 do a4 b6 z ori puszką filtra powietrza z luzem 12-15mm- B6 by Armi - sesja s.25
Miało być GTB 17 ale chyba będzie 22:naughty: plan ambitny chociaż już jest w klubie 1.9tdi a4 b6 AVF 240Ps 460Nm i program jeszcze jest lekko dopieszczany i nie jest to moja a4---------------- pasuje P&P i w oryginale smiało zniesie 450Nm,u mnie od roku znosi 440Nmby the way twoja a4 to piękna sztuka- Zaręczyny po naszemu.
+1 - Wszystko o Pakietach S LINE S4