Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. człowieku nie bądź żałosny,nie prowokuj bo zaraz napisze o twoim prawdziwym nicku i przestaniesz palić Jana z małej wioski i za przeproszeniem odpi...ol się od mojej osoby,spotkamy się twarzą w twarz i wtedy powiedz mi ci leży na wątrobie
  2. w zimie nie będzie jajec że ABS wcześniej wyzwoli?
  3. dzienks za info ---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- z przodu mam 345 to na tył 330 nie bedzie za dużo?
  4. ok i zmienić jarzma...i pytanie od czego dać jarzma?
  5. zmiana gwintu...średnicy
  6. czyli z 300 łatwiej na 330 rozumiem po drodze jest chyba jeszcze 324?
  7. 288
  8. czyli RS4 B8 330mm tył podchodzi do b6
  9. ja mam
  10. 300/22 to s4 b6 a 330/22 to od czego
  11. Dev co można zapodać na tył do b6 w okolicy 320mm? masz coś na stanie? chodzi o zaciski,wiadomo
  12. chwale goscia bo jest b.dobry i jest alternatywą dla grupy 1.9/2.0tdi spośród rozsławionych tunerów,nie robi masówki tylko podchodzi indywidualnie ale powiem ci że wiem po co założyłeś drugie konto,mądremu 2 słowa wystarczą miej odwagę i pisz z prawdziwego konta :hi:pozdro
  13. z czego tu robić problem,każdy ma wybór nie dalej jak w Płocku macie jubego_p ogarnia softy 1.9/2.0tdi gtb i inne gady i dysponuje dynometem,cenowo atrakcyjnie popytajcie,tu soft od Piotrka http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/soft-juby_p-326755/
  14. Sebamol jeśli GTB to sugerowałbym kupno już przerobionej na podciśnienie i zespawanej z kolektorem turbiny,w B6 jest ciasno ale Juby_p jest mistrzem jeśli chodzi o przeróbki GTB,wchodzi z ori puszką powietrza i luzu jest 15MM
  15. 170Ps i 400Nm samym chipem,daj Boże odpowiadam na twoje pytanie "Chciałbym poprostu aby ktos mi powiedzial czy robie dobrze" tak robisz dobrze robiąc chipa
  16. no,jedzie ci fajnie Blachu ale najgorszy jest strzał Niuta,jego szybkie narastanie u ciebie tego nie ma
  17. powiem tak pada sprzegło po programach z V Techu gdzie max niuton jest w okolicy 2000rpm
  18. spalanie zależy też od przełożeń skrzyni biegów,osobiście powyżej 120 nie narzekam na drastyczny wzrost spalania
  19. uroki 18" na kapciach 235/40
  20. używka styknie
  21. panowie ma ktoś na zbyciu jarzmo na tył pod 288MM
  22. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    tak po małych usprawnieniach Jubego_p
  23. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    dokładnie BRD czy hybrydy w porównaniu do GTB to przepaść
  24. daniels odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    chyba rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach,przecież wszystko zależy w jakie moce dany osobnik celuje,jeśli masz seryjny dolot ,seryjny cooler i seryjny początek wydechu to po co montować BRD czy GTB? dla idei?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.