Treść opublikowana przez daniels
-
Prędkość na FISIE B6
spoko --------
- Prędkość na FISIE B6
-
B6 DIVISION
Skrzynia, to samo masz na skrzyni z BRD lub A6, jest po prostu dłuższa gość się walnał w opisie skrzynia to "HCK" u mnie dokładnie na HCK jest 3000rpm i licznikowe 180km,dlatego w mojej 1.9tdi zamykam licznik
-
Prędkość na FISIE B6
da radę i prędkość też może być wyświetlana na FISie
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
różowe borygo nadaje się do poloneza,G12 jest bezkrzemianowy
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
tak tak za 90zł masz petexa który wali 2-3dni max i kosztuje przez pół ale ori to ori...- Poszukiwanie lustrzanki :)
czyli dobrze doradziłem,D3200 to dobry sprzęt, będzie pan zadowolony- B6 DIVISION
w b6 jest skrojone na wymiar nic nie zostaje- B6 DIVISION
ja miałem w b5 i nie byłem zadowolony kolor nie pasował?- B6 DIVISION
jerzu dywaniki kup firmy Petex jakość ori cena przez pół,4rok mam jak nowe cały czas- B6 DIVISION
straszny syf,to widzę żę kilka osób z B6D się biło o te nakładki ala s line- B6 DIVISION
Nakładki na pedały Audi S-Line A4 A6 A8 B6 B7 Q5 (3591655039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kto łyknął?- Poszukiwanie lustrzanki :)
Nikon D7100 Body - Sklep internetowy Agito.pl- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
NEW Ring H7 Xenon Ultima Bulbs Brightest Road Legal Bulb Just Released | eBay 2 X Xenon White H7 55W 12V Super Bright Headlight Bulb | eBay nie piszcie że nie ma takich żarówek bo są,widziałem u kumpla i myslałem ż xenony wrzucił- [B6 AVF] by Edyta
piknie,ramka dolna z aszóchy widze- [ALL B6] Audiczka b6
znajoma a4,na żywo ładniejsza- B6 DIVISION
Pawła czarnula Ładna jest naprawdę, dał bym te pieniądze Tylko nie rozumiem jak można w pięknym zderzaku s-line nie mieć sprysków co zrobić, nie było w oryginale xenonu to nie było sprysków Nad tą furka bym się zastanowił bo ładna sztuka ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- http://zaol.hu/galeria/szarvassal_utkozott_egy_mentoauto_zalaegerszegen/1645430/1 ło matko ale mu się wjebał nie chciał go na okazje zabrać i wlazł pod koła- B6 DIVISION
mi kiedyś rzeczoznawca wręcz zaśpiewał:-nic się nie stało...- B6 DIVISION
Krzysiu chyba nie chcesz mnie obciążyć?- Wymiana skrzyni GBA
u mnie ,miasto spalanie bez zmian ,trasa zmalało w mieście dokładnie spalanie na takim samym poziomie a w trasie u każdego w dół- Wymiana skrzyni GBA
to dziwne znam kilka osób którzy mają HCK i u każdego spalanie spadło- uszczelnienie pompowtrysków
a masz jakieś objawy czy chcesz to zrobić profilaktycznie?- Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
ładna sztuka a i plany mądre- trzesienie podczas gaszenia
mozna kupic zamienniki cena to 170 zeta wahler gruszka 120zł - B6 DIVISION