Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. to grubo wyszło,zwłaszcza niuta
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie podleciał bo filtr powietrza by się zabrudził....
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kabinówka 10, powietrza 30, paliwa 50 (gdzieś tak wyczytałem) 30 powietrza? gdzie te herezje wyczytałeś? Nie chce sie klocic ale z tego co pamietam to tez w ksiazce serwisowej od Mojej A4 mam napisane , ze filtr powietrza nalezy wymieniac co 20 tys. mil czyli co 30 tys. km. oczywiscie robie to duzo czesciej. mi też nie zależy na kłótni ale wymina powietrza co 30 to śmierć przepływki,po 10 u mnie filtr jest nieźle zaj#$%$##y To nie wiem gdzie Ty jeździsz, ale u mnie po 10k jak nuuffka po drogach,nie z garażu na podwórko
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kabinówka 10, powietrza 30, paliwa 50 (gdzieś tak wyczytałem) 30 powietrza? gdzie te herezje wyczytałeś? Nie chce sie klocic ale z tego co pamietam to tez w ksiazce serwisowej od Mojej A4 mam napisane , ze filtr powietrza nalezy wymieniac co 20 tys. mil czyli co 30 tys. km. oczywiscie robie to duzo czesciej. mi też nie zależy na kłótni ale wymina powietrza co 30 to śmierć przepływki,po 10 u mnie filtr jest nieźle zaj#$%$##y
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kabinówka 10, powietrza 30, paliwa 50 (gdzieś tak wyczytałem) 30 powietrza? gdzie te herezje wyczytałeś?
  6. zapytanie i zarazem pomysł rozwiązania problemu :decayed:
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panie Kamil jakbyś wcisnął w takiej pozycji jak na aucie jest zamontowany i przede wszystkim w pionie to by amorek zadziałał
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie patrz na to. U mnie wyszło 65 przód i 40 tył. Przód jak wyjąłem z auta to w ogóle nie pracowały, z tyłem pewnie identycznie. tzn jak wogóle nie pracowały?
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fotki to podstawa,sprzedający to b6 ma tendencje do robienia identycznych fotek w kilku ujęciach
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to nie to, twoja OOOO po prostu łamie sie na pół.... obstawiam to co ty góra amora jest luźna
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    18" w b6 to takie minium...
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siwy zanim zrobiłeś tą fotkę smerfowi z lewej można było nos podmalować
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poprostu 15 szybkie kolo w porownaniu do duzo wiekszych ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- dobra trzymajcie się do jutra jak dożyje szybkie? w jakim sensie?
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szczerze jest wąskie się dobrze wgryzają w śnieg
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja na zime mam 205/50R17
  17. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za darmo bym się wstydził to wystawić
  18. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ZDERZAK PRZEDNI AUDI A4 S-LINE 1997rok kpl (3518843776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie mogłem się powstrzymać-s line
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weż wyrezaj pod dokładkę normalny. Jedyny problem potem to spasowanie kratek tak żeby nie latały. Idzie ogarnąc a ostatnio dokładkę za 350zł wrzucałem:whistling: nie lubie składaków, co drugi na forum narzeka po takim zabiegu Jestem w tym gronie:decayed: Mój lakiernik też a to jak sie dokladke przednia sline reza pod zwykly zderzak to nie koniecznie trzeba wymieniać wszystkie trzy kratki czyli srodkowa dolna i dwie boczne od halogenów? a halogeny od zwyklego zderzaka zostają czy trzeba pod s line kupować? kratki zmieniasz 3 czyli wszystkie,halo pasują,drugi raz bym tego nie rezał to rzeźba jest
  20. to raczej nie kwestia wycieraczek,tylko mechanizm układu wycieraczek,często w b6 się zaciera,hałasuje:kwasny: jak kupiłem moją b6 to rozbierałem mechanizm wycieraczek, przesmarowałem i na razie spokój
  21. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taką zapodaj ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- z którego szpitala? co ci robili?
  22. daniels odpowiedział(a) na skax temat w Lifestyle i Hydepark
    osobiscie skrzyżowanie, wiadomo każde jest inne w zależności od warunków drogowych pokonuje na 2 lub 3 dostosowuje prędkość do konkretnej sytuacji i warunków drogowych zastanych w konkretnej chwili zero szarpnięć i innych cudów,propo "luzu" na "luzie" się nie Jeździ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.