Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    haroldzie 100-fka!!
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi do 67latek zleci jak z bicza strzelił
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    مرحبا مرحبا
  4. ładniutka
  5. daniels odpowiedział(a) na Patryk20 temat w 2.0TDI
    po pierwsze jaka pompa wtryskowa w 2.0TDI? płyn w układzie chłodzenia jest? koloryt oleju na bagnecie jest normalny-czarny? jaki masz kod silnika?
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ci bardziej rozgarnięci wiedzą o co kaman
  7. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamilia 150 lat
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Forumowa jest gdzieś temat o niej?
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiedyś kolega zwrócił mi uwagę w ten właśnie sposób no a że byliśmy od domu jakieś 25 kilosów po chwili pokonywał dystans autonogami...
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi A4 83900.00 PLN. - otoMoto.pl
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co prezes mówił blokada konta na 12 miesięcy
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gońmy Józka
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wie a przoduje w spamie
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi S4 21900.00 PLN. MIRZEC - otoMoto.pl RS4 by jaj nie dawał
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi A4 27900.00 PLN. Mokobody k.Siedlec,Węgrowa,Sokołowa Pod. - otoMoto.pl
  16. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    w kolbuszowej oklejenie sedana tył/przód 300zł dzisiaj kumpel mi pokazywał robota profi
  17. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    aa widzisz tak czułem że reprezentujesz czyjeś a nawet swoje interesy kto nie ma pojęcia to myślę żę wyszło w całej dyskusji,podważałeś i negowałeś wszystko od samego początku bo gość coś mało bierze wieć trzeba było go "obfajdać" cóż nie udało się robota wspomnianej firmy jest profi i nic tego nie zmieni,pozdrawiam
  18. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    kozaczysz to raczej ty od wczoraj bo gość z rokietnicy przyciemnia szybki w dobrej kasie:facepalm: uświadomie cię iż po bokach wspomniana firma daje tą samą folię co na szybach bocznych czyli termokurczliwą, zapłać nawet tałzena za przyciemnienie i jeśli będziesz czuł się lepiej twoja sprawa,do widzenia
  19. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    :polew:skoro folia nie jest wg twojej opinii termokurczliwa to w jaki sposób okleja wspomniana firma tylną szybę w sedanie jednym kawałkiem?nitowana tapicerka? a słyszałeś o przeciemnianiu piecowym? w jaki sposób się wykonuje tą usługę
  20. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    sedana b6 tył/przód robią w 3-3.5h sam jestem w szoku -------------- oczywiście wyjmują półkę tylną
  21. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    po 10 latach to chociaż byś 1000zł zapłacił to i tak wyblaknie---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- to też nie prawda 700zł to chyba za busa a propo języków właściciel firmy mówi też po angielsku i niemiecku ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- widziałem kilkanaście aut z rokietnicy porobił bym z chęcią fotki żeby "fachowcy" z forum znależli brud,kropeczki i niedociągnięcia ale pytanie po co? jak nic nie wynajdziecie to znowu stwierdzicie że folia tania i tak w kółko ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- ...oraz z brudem pod folią, sklejoną folią, nie dociągnięciem folii na kropkach... Chyba, że na to nie zwracacie uwagi to sorry Nie widziałes roboty to czemu oceniasz? Robiłem u gościa 2 auta i byłem mega zadowolony. Było perfekt! Wiec można przyciemnic całe auto za kwote 250zł a jaką folie używa to mnie nie obchodzi bo po 2 latach nic sie nie dzieje ! może byc i z tesco ! Czy ja oceniam? wiem po prostu jakie są realia, dla Ciebie perfekt to nie znaczy, że dla reszty też Poza tym folie tańsze nie mają takich właściwości odbijania promieni UV jak droższe, a chyba o to chodzi? Czy tylko, żeby ładnie wyglądało? Daj jej jeszcze 2lata to zobaczysz jak się odbarwi folia z tesco jeśli dla Krisa jest perfekt to na bank jest perfekt o to możesz być spokojny
  22. to podpowiedz jak skutecznie się odwołać? bo finał takich odwołań kończy się w sądzie i pytanie jak masz zapłcić 200zł a 250zł wydać na paliwo na rozprawe i stracić cały dzień to...?
  23. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    to nie koniec bo u kumpla ta folia za 240zł trzyma się już 4 rok,jako to wyjaśnić? отправленные с Klopa
  24. daniels odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    nie i tu sie grubo mylisz bo gwarancje gość daje na pismie отправленные с Klopa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.