Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sie dywyżyn na fejsie rozkręca...
  2. możesz jaśniej?
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema
  5. mhm,raczej chodzi ci o markę Mann
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ------------------ http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-sreberko-quattro-1-9tdi-130km-chip-242273/ skradziono!!!
  7. Gados wystaw też na fejsie a4-klub.pl sqrwysyństwo
  8. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bez szału
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeśli DP to miniumum 2.5cala
  12. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odważnie,ciekawe jak przybędzie ze 200osób
  13. osobiście nie mam LPG ale nie widzę w tym nic zdrożnego,po co na paliwo wydawać 100zł jak może zapłacić 60zł na 100km.
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to róbcie podmiane
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piknie by było piknie....ale AVUS też ma swój urok
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jakim cudem stoi wyżej? no chyba że opony masz wyższe,napisz rozmiar 15 i 17 to się policzy
  17. Ja tez zalozylem przy zmianie hamulcow. Mam nadzieje ze nie bede juz tam zagladal http://img.tapatalk.com/d/13/10/24/u4ahydy8.jpg Sent from my телефон Cenowo jak to wyglada? To dedykowane do a4 b6/b7 rozumiem? są dev ma w ofercie
  18. a trwałość? kiedyś na forum czytałem jak "ukręcił" sie przewód w oplocie firmy goodyear
  19. panowie duża jest różnica między standardowymi przewodami a takimi w oplocie? na pewno jest lepsze wyczucie hamulców...
  20. 60mm w 320mm i w 345mm
  21. jeszcze ja mam pytanie z serii "już było" czy klocki na tył 288mm i 300mm są takie same?
  22. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aaa z dziećmi? to jednak 1.6
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niech gość bierze 4.2
  24. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    skoro tak to 1.6 101ps jest szatan
  25. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.