Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w audi silnik 2.5 ciezko palacy zostal zastapiony silnikiem 1.9 avf/agp

DSCF0141.jpg

setup

pompa 11

wtryski 270 firad

map 3bar

turbo gtb22

program by spanky

pomiar_GTB22.jpg

a w planach

fmic

wydech

zewnetrzna pompa paliwa

+ korekta programu

Opublikowano

Krzysiu w końcu uruchomiłeś statka:) no i moc jakas już się pokazała;)

Opublikowano
  • Autor

tak wydech seria

Opublikowano

Seryjny jest tez dolot z 1.9 i SMIC-e z AFB. Doladowanie jest lightowe, tak jak i egt :wink:

Gora to bajka kto raz przejedzie sie na GTB22 nie bedzie chcial nic mniejszego :)

Opublikowano
  • Autor

a i pomiar byl robiony na 3 biegu

co do reszty np.n75 z v6 :facepalm: to moze niech maciek sie wypowie:grin:

Opublikowano

gtb2260 to jedyne słuszne turbo w 1.9tdi :wink:

Opublikowano
a i pomiar byl robiony na 3 biegu

przy następnej korekcie zróbicie pomiar na 4biegu - jeżeli jest możliwość.

gratulacje dla Ciebie i spankiego :wink:

Opublikowano
  • Autor
a i pomiar byl robiony na 3 biegu

przy następnej korekcie zróbicie pomiar na 4biegu - jeżeli jest możliwość.

gratulacje dla Ciebie i spankiego :wink:

dziekuje i pozdrawiam

ten program byl robiony na n75 z 2.5 v6 :decayed: grzes ty napewno wiesz jaka jest roznica miedzy n75 z 2.5v6 a 1.9

bo ja dopiero wczoraj sprawdzilem i przy nastepnej korekcie bedzie n75 z 1.9:kox:

Opublikowano
a i pomiar byl robiony na 3 biegu

przy następnej korekcie zróbicie pomiar na 4biegu - jeżeli jest możliwość.

gratulacje dla Ciebie i spankiego :wink:

dzieki Grzegorz ... :wink:

auto bylo strojone na N75 z V6 stad bardzo spokojny dół :wink: , po powrocie do domu Krzyś założył prawidłowe N75 z 1.9 tdi i zrobił kontrolnie logi na 4-tym biegu

gtb22.jpg

także nowy pomiar i korekta będą napewno bo Krzyś boi się że napęd nie wytrzyma :decayed::naughty:

Opublikowano

Generalnie daliście radę chłopaki:)

jakie jest wysterowanie N75 przy 2tyś RPM pewnie geometria zamknięta na maxa?

Opublikowano

Po zmianie N75 pewnie bedzie trzeba troche zlagodzic dol bo jest za mocno :wink:

Opublikowano
  • Autor
Generalnie daliście radę chłopaki:)

jakie jest wysterowanie N75 przy 2tyś RPM pewnie geometria zamknięta na maxa?

ciekawe co masz na mysli:decayed:

Opublikowano
Generalnie daliście radę chłopaki:)

jakie jest wysterowanie N75 przy 2tyś RPM pewnie geometria zamknięta na maxa?

ciekawe co masz na mysli:decayed:

Kiedyś was odwiedzę to pogadamy :)

Opublikowano

Krzysiek sam przerabia GTB22 jak i GTB17 ... robi to perfekcyjnie, a sprezarka po jego przeróbce stroi sie jak marzenie ... :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nareszcie znalazlem chwile i fmic zamontowalem:decayed:

DSCF2691.jpg

zostalo jeszcze kupic map 4barowy :whistling:

Opublikowano

Troche zdolnosci manualnych i masz ICka wydajniejszego niz chinole. Teraz tylko korekta

Opublikowano
  • Autor

b9aad8e48fc2a923.jpg

teraz juz wszystko w rekach Macka :decayed:

Opublikowano
Troche zdolnosci manualnych i masz ICka wydajniejszego niz chinole. Teraz tylko korekta

Zwłaszcza dzięki pozaginanym blaszkom, Daron7 tez miał taki IC i jakoś nie dorównywał chinolowi

Opublikowano
  • Autor
Troche zdolnosci manualnych i masz ICka wydajniejszego niz chinole. Teraz tylko korekta

Zwłaszcza dzięki pozaginanym blaszkom, Daron7 tez miał taki IC i jakoś nie dorównywał chinolowi

wszystko sie wyjasni po wekendzie :wink:

Opublikowano
Troche zdolnosci manualnych i masz ICka wydajniejszego niz chinole. Teraz tylko korekta

Zwłaszcza dzięki pozaginanym blaszkom, Daron7 tez miał taki IC i jakoś nie dorównywał chinolowi

wszystko sie wyjasni po wekendzie :wink:

Chyba lipcu bo na razie to mamy 8 stopni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.