Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
700stopni to bardzo mało jak na 4bieg na takich dawkach i to na seryjnym wydechu..

Trzeba pamietac ze jak zrobi sie cieplej na dworze to i EGT pojdzie do gory ...

Opublikowano
Doszedl 4 bar Mapsensor i FMIC

Na tym etapie Krzyś postanowił zakończyć prace :grin:

jeszcze nie teraz :decayed: ale po wydechu 2.5cala bedzie koniec :grin:

Napisałem Pawłowi co i jak z końcowym

Ja już zamówiłem i czekam. Jak dostanę to przyjedziemy na montaż zobaczyć co tam wymodziłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Doszedl 4 bar Mapsensor i FMIC

Na tym etapie Krzyś postanowił zakończyć prace :grin:

jeszcze nie teraz :decayed: ale po wydechu 2.5cala bedzie koniec :grin:

Napisałem Pawłowi co i jak z końcowym

Ja już zamówiłem i czekam. Jak dostanę to przyjedziemy na montaż zobaczyć co tam wymodziłeś :decayed:

to wkoncu jeden czy dwa tlumiki zamowiles? pelen przelot? 2.5cala?

bo ja rozwarzam zrobienie calego wydechu 2.75 na 2 tlumikach:decayed:

Opublikowano

końcowy. środkowy to też przelot jest

klekot + 250KM + 2.75" = kopcenie z Batorego to pikuś przy tym :grin:

Opublikowano
  • Autor

klekot + 250KM + 2.75" = kopcenie z Batorego to pikuś przy tym :grin:

to problem tych z tylu:decayed:

Opublikowano

no tak :decayed:

znajdź jakiś weekend wolny w marcu żebyśmy mogli ogarnąć mój wydech. może przy okazji uda się te łączniki wymienić:wink:

Opublikowano

klekot + 250KM + 2.75" = kopcenie z Batorego to pikuś przy tym :grin:

to problem tych z tylu:decayed:

W skrajnosci w skrajnosc, jak mowilem zebys robil 2,5" to twierdziles ze max 60, teraz chcesz wydech jak do 3.0v6

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

klekot + 250KM + 2.75" = kopcenie z Batorego to pikuś przy tym :grin:

to problem tych z tylu:decayed:

W skrajnosci w skrajnosc, jak mowilem zebys robil 2,5" to twierdziles ze max 60, teraz chcesz wydech jak do 3.0v6

dopiero masz problem :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 21:43 ----------

no tak :decayed:

znajdź jakiś weekend wolny w marcu żebyśmy mogli ogarnąć mój wydech. może przy okazji uda się te łączniki wymienić:wink:

no pokaz zdjecia tego coda :naughty:

---------- Post dopisany 13-04-2014 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 12:07 ----------

:decayed:

Audi A4 1.9TDI Quattro GTB22 acceleration 246km 472nm - YouTube

Opublikowano

EGT przy dluzszym palowaniu akceptowalne :wink:

Opublikowano

pięknie jedzie....jakie tam sprzęgło siedzi że znosi taki moment?

Opublikowano

Avf

Opublikowano
  • Autor
Avf

tylko dwumas jest z avf tarcza jest z 2.5 a4b5 obita kevlarem a docisk z 2.5 b6 taki mix

Opublikowano
Avf

tylko dwumas jest z avf tarcza jest z 2.5 a4b5 obita kevlarem a docisk z 2.5 b6 taki mix

czyli nie jest to takie zwykłe sprzęgło avf... tarcza jest wzmacniana

Opublikowano

a jaka jest różnica w docisku v6 tdi b5 a b6 ?

Opublikowano
  • Autor
a jaka jest różnica w docisku v6 tdi b5 a b6 ?

z b5 nie pasuje do dwumasa z avf ma inny rostaw srob

Opublikowano

z ciekawości wziąłem docisk z AKN/AFB i z BDH i rozstaw śrub jest taki sam w jednym i drugim różnica jest taka że BDH ma w docisku jakieś sprężynki dodatkowo.

Opublikowano
  • Autor
z ciekawości wziąłem docisk z AKN/AFB i z BDH i rozstaw śrub jest taki sam w jednym i drugim różnica jest taka że BDH ma w docisku jakieś sprężynki dodatkowo.

nie rozumiem cie jak by pasowal docisk to bym nie kupowal drugiego:naughty:

i przez takich doradcow miedzyinnymi mosialem jeszcze tarcze przerabiac :facepalm:

bo mialo wszystko pasowac a gowno pasowalo:whistling:

Opublikowano

krzysiek... tego złomu mam kilka pólek i wiem o czym pisze... ale spoko zapewne wiesz lepiej ...:wink:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

jak zdobede dwumasa z avf to poloze na nim docisk z a4b5 2.5 i porobie foty :wink:

zeby niebylo ze nie pasuje:grin:

byc moze w moim afb byl jakis wynalazek zmontowany i dlatego napotkalem problemy ze sprzeglem:facepalm:

Opublikowano

2 opcja bardziej mi pasuje ... ale luz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.