Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

milo222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez milo222

  1. jak idziesz na wersji vag com 3.*** to nie zmienisz języka - musisz mieć wyższą wersję 4.*** bo inaczej są krzaki
  2. a może ktoś ma instrukcje od tego cholerstwa bo u mnie też to jest tylko że gada po niemiecku i za cholerę nie wiem co do czego to wykorzystać ;(
  3. Witam odczepiła mi się linka od maski i nie mogę jej otworzyć. Zdjąłem osłonę silnika i widzę linkę ale nie jestem w stanie niestety jej zaczepić i nie jestem pewien do końca jak. Potrzebny by mi był schemat zamka by wiedzieć która część jest ruchoma może uda mi sie ją ruszyć od spodu . Dzięki za pomoc Pozdrawiam milo222 PONIŻEJ OPIS AWARYJNEGO OTWIERANIA
  4. a ja mam jakiś ślub cholera licze że będzie powtórka dla newbie
  5. mają obowiązek doprowadzenia samochodu do stanu przed wypadkiem oczywiście może być brany pod uwagę stan zużycia elementów i użycie zamienników ale tylko wtedy gdy odpowiadają one jakością oryginałom. Najważniejsze jest to, iż w twoim przypadku napraw jest z OC właściciela poloneza zatem napraw winna nastąpić tak jak sobie tego życzysz czyli w ASO a co oni już wsadzą to zależy jak są porządni. Wiem iż ubezpieczalnie tak robią bo 20-30 % ludzi idzie do sądu z tym i wygrywają reszta odpuszcza i dopłaca ...
  6. wyłącznie bezgotówkowo bo lakiernicy którzy potrafią lakierować perłą drogo się liczą a lakierować musisz wszystkie elementy dokoła (cieniować) i nie jest to łatwe. Weźmiesz kasę i zaraz się okaże, że będziesz musiał dołożyć drugie tyle - szkoda zachodu niech robią w serwisie od A-Z
  7. BFB 1.8T 163 kucyki na trasie jak jedzie żona 8 L jak wsiadam ja na trasie to już 9 ale miasto to porażka 11-12 przy oszczędnej jeździe ale wrażenia na światałach - NIEZAPOMNIANE
  8. mam vaga i jestem z Poznania :> w godzinach popołudniowych nie ma problemu np we wtorek będę koło 20 rolna/saperska masz niedaleko wtedy z Mosiny
  9. lepiej nie kombinować i pod vaga podłączyć - jak chcesz ostatnio kasowałem u siebie i mogę pomóc - u mnie wystarczyło odłączyć kostki od poduchy pod siedzeniem przeczyścić i podłączyć :th: a potem skasować przez vag
  10. ostatnie pytanie czy to będzie pasować http://www.allegro.pl/item229899372_czujnik_cisnienia_klimatyzacji_vw_audi_nowy_.html bardzo dziękuje - jak tylko będę mógł to
  11. presostat - a gdzie tego paskudztwa szukac ? ;( edit czy to jest to (zdjecie chyba z a4 b5 ale może w b6 jest tak samo ?)
  12. Witam może jest ktoś w stanie pomóc na odległość z klimą Klima odgrzybiona i napełniona, brak jakichkolwiek przecieków, ciśnienie w normie . Po włączeniu klimy raz się sprężarka załączy raz nie, jak się załącza wiatrak startuje ale po wyłączeniu jest różnie. Vag nie pokazuje błędów, czujnik zew. pokazuje wartości temperatury zbliżone do rzeczywistych, a klima raz działa raz nie. Bardzo często załącza się na postoju jak nie ma obciążenia silnika lub jak nie ma upału . Dodatkowo łatwo wiedzieć kiedy się włącza bo pojawia się nieładny zapach ( choć była odgrzybiona) ma może ktoś jakieś pomysły - podejrzewam jakiś czujnik ale.....? Pozdrawiam milo222
  13. jedyne co możesz zrobi to poszukac dobrego lakiernika z aerografem (nie koniecznie lakiernik) który Ci to porządnie pryśnie i nie będzie tak bić po oczach - widziałem pęknięcia na desce tak usuwane i było ok
  14. Witam serdecznie wszystkich - po włoszczyźnie i nissanie nastał czas na większe autko i tak stałem się posiadaczem audi a4 b6 1.8T z 2004. Pozdrawiam jeszcze raz i wracam czytać archiwum :> a jest co milo222 ps. fotki wrzucam zaraz jak odbiorę autko i wyrzucę koszmarne felgi 16

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.