Treść opublikowana przez milo222
-
ALL B6] Wymiana głośników - średnice - dystanse
dystanse są ok i są potrzebne ale i tak nie obędzie się bez silikonu ewentualnie będziesz musiał odkleić uszczelkę z plastikowych dystansów w ori głośnikach (powierzchnia nie jest idealnie równa) . Ostatnio montowałem z przodu u siebie hertza esk 165 i ładnie sie wpasowały i grają też super ( plus wygłuszenie)
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
przesadzacie trochę z firmą - dokładka maski taka se ale ten zderzaczek hofele jest bardzo fajny http://www.hofele.com/design/en/Audi_A4_8E/galerie/a4_b6_8e_original_004.jpg
-
Developer - sprzedał moje miejsce parkingowe
jeżeli Twoja umowa była pierwsza to masz pierwszeństwo z drugiej strony pamiętaj, iż jeżeli masz zawartą umowa w formie zwykłej ( nie notarialnej) to wybór de facto należy do dewelopera bo twoja umowa jest lekko wadliwa
-
[B5 AEB] Środek piorący
Zobacz środki meguiars- miałem ich pierwszy środek (carpet cleaner czy cuś takiego) i był do d*py - drugi super sprał naprawdę brudną tapicerkę a po drugim razem nie było żadnych plam ( jasny beż) http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?cPath=26_40&products_id=182
-
[B6 Sedan] Lokalizacja wzmacniacza
a jak jest moc takiego wzmacniacza w RMS ?
-
[B6] Instrukcja Napraw
nie ma po polsku javascript:void(0); confused4
-
Mini Mod za 100 zł
na allegro 250
-
Jakie fele ?
aby fele były większe niż w rzeczywistości musisz szukać z grubymi szerokimi ramionami - szprychy itp zmniejszają optycznie koło
-
[B6] Standardowe nagłośnienie.
z tego co pisali na forum to wzmacniacz jest umiejscowiony w tylnim słupku i zasila subwoofer oraz PRZEDNIE głośniki a nie tylne. Subwoofer razem ze wzmacniaczem występował w avancie
-
Urodziła się córka ! ! !
:th: gratulacje - i życzę przespanych nocy :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
udało się - bardzo prosta i szybka operacja OPIS ( jutro zdjęcia) 1. należy zdjąć dolną osłonę silnika - śruby na płaski śrubokręt są dobrze widoczne . Najlepiej wjechać na kanał ale na upartego da się wsadzić głowę i rękę pod samochód o ile oczywiście nie ma się obniżonego zawieszenia albo się nie jest tak dużym jak ja. ( dobrze mieć podnośnik hydrauliczny lub jak ja działkę ze schodami w dół u teściów - ) 2. po zdjęciu osłony należy wsunąć się pod samochód z metalowym prętem długości około 30-40 cm (może być coś innego sztywnego) może mieć ale nie musi mieć na końcu haczyk- mój nie miał ( można śrubokrętem ale włożenie jednocześnie głowy i wyprostowanie ręki w środku komory jest BARDZO trudne ) 3. patrząc w górę należy odszukać zamek - będzie dość dobrze widoczny - wszystkie części zamka są czarne oprócz części ruchomych które mają kolor miedziany/srebrny. Najbardziej widoczny będzie metalowy uchwyt z dziurką (początkowo myślałem, że jest to zaczep do kulki a jest to dolna część zaczepu) 4. należy wsunąć pręt i przyłożyć do dolnego zaczepu a następnie przesunąć go w stronę koło pasażera - zaczep nie stawia dużego oporu wiec łatwo się go porusza - lekki ruch i maska otwarta Jeszcze nie skręciłem osłony więc zrobię jutro zdjęcia - jakby były jakieś pytania lub niejasności w opisie pisać, a ja poprawie lub zmienię opis Pozdrawiam Milo222 ps. dzięki Musashi za fotki [br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 19:47 _________________________________________________widok od dołu maski widok po otwarciu może się komuś przyda
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
bez przesady w Poznaniu kupiłem nowe dunlopy za 350 zł na fakturę - jak się szuka to się znajdzie
-
[B5 AHH] Uszkodzony spojler pod przednim zderzakiem- jak naprawić?
dajcie zdjęcie - większość takich plastików można odkształcać przy pomocy opalarki - robiłem już tak kilka razy i zawsze wsio było ok :th:
-
[B5 AFB] czy mozna mieszac płyn do wspomagania
w norauto jest jakiś płyn do wspomagania mieszalny z innymi płynami ( na innych są informacje by nie mieszać ten miał info że można) - butelko koło 40 zł - kupowałem tydzień temu zalałem w nissanie i jest wsio ok
-
Koszt rzeczoznawcy nieruchomosci?
w Poznaniu to z domu z tyle nie wychodzą - zależy od wielkości itp np mieszkanie w zeszłym roku 600 zł dom około 1000-1500 najlepiej dzwonić bo rozrzut jest OGROMNY - wszystko zależy do jakich celów i czy musi być zrobiona dokumentacja
-
[B5 AHU] korozja powierzchniowa- pryszcz
papier delikatny zobacz gramaturę 500 nie musi być wodny - lepiej się trochę bardziej pomęczyć niż robić wielkie rysy. Najważniejsze by zebrać ewentualne płytki rdzy (purchle) które już odeszły od metalu, a rdzę która mocno przylega ( w wżerach) można zostawić dla brunox-a :th:
-
[B5 AHU] korozja powierzchniowa- pryszcz
jechać do lakiernika lub zetrzeć delikatnie papierem ściernym , następnie przetrzeć suchą szmatką ( bez detergentów itp) przejechać pędzelkiem środkiem o nazwie BRUNOX ( tylko nie spray) odczekać 24 H ( będzie widać jak przemalowanie ściemniej) potem delikatnie spolerować dla bezpieczeństwa znowu BRUNOX potem kupić farbę zaprawkową i można zamalować - od razu na brunox milo222 ps. brunox wiąże rdzę ze sobą ważne jest aby po zdarciu lakieru przetrzeć jedynie suchą szmatką niczym innym bo brunox do działania potrzebuje odrobinę rdzy którą wiąże z metalem - przecierając detergentem brunox nie zadziała i może nie wyschnąć
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
może ktoś podać nr z etki pomki do spryskiwaczy do B6 - ostatnio rozbierałem światła i widze że ma duży zbiornik z miejsce na pomkę więc pozostaje jej podłączenie no i spryskiwacze
-
Tanie lanie..Czyli gdzie lać do zbiornika za dobrą kaskę:)
Ta... qrnaa..ja mam karte na podpis no i ? co to ma za znaczenie płacisz tak samo tylko podajesz pin
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
z tyłu lampy w głębi są 2 śruby odkręć je ale nie całkiem potem lampę wysuwasz do przodu - mocna latarka i wsio zobaczysz - tak jak koledzy pisali potrzebna przedłużka i nie kombinować z 4 krótkimi tylko jedno długą bo jak spadnie to będziesz musiał odkręcać dolną osłonę silnika jak ja
-
[B6 AWX] spryski lamp xenon
np poprzez układ podłączony do elektryki od spryskiwaczy lamp który powodowałby włączenie pompki od sprysków lamp dopiero np po 3 lub 4 sekundowym ciągłym przytrzymaniu manetki
-
jaka żarówka do A4 b6 2004
pifko temu kto zmieni w B6 żarówki bez wyciągnięcia lamp.... lepiej odkręcić 4 śrubki i zrobić to bez męczenia niż kaleczyć ręce
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
i uważać bo uszy od lamp są słabe
-
Jak zgrać pliki z jednego komputera na drugi ???
nie lepiej kupić dużego pen driva ?? ceny są naprawdę śmieszne albo nagrać na płytę dvd ??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
to Hofele i napewno z Niemiec było by taniej http://www.hofele.com/ sam bym wziął jedne może zakup grupowy