Treść opublikowana przez kajoTomaszów
-
Spociki Łódzkie
czyli nie jedna w naszym bogatym woj. :>
-
Spociki Łódzkie
kolega Kamil-Teo jest z Teofilowa koło Inowłodza? głosik też poleciał na klub
-
Spociki Łódzkie
ale tu dziś cicho :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
fajna nutka zaczyna się dopiero od 1min
-
Spociki Łódzkie
laseczka bomba czarna
-
Spociki Łódzkie
mega galaktyczny tuning
-
Spociki Łódzkie
W samochodzie jest ciepło może aż za ciepło po stronie pasażera. Klimatronik mi fixuje, jak zrobi się cieplej to ogarnę to sam. po za tym mam troszkę obowiązków synek 1,5r i żona więc trzeba planować wypady
-
Spociki Łódzkie
Witam Wszystkich z łódzkiego poszerzam grópę TDI jak tylko będzie cieplej wpraszam się na spota
-
Spociki Łódzkie
dobrze że już go poskładali i dobrze rokują
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
ok dzięki za odp
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
No u mnie jest podobny numer tyle że po stronie pasażera. I to nie zawsze bo parę dni wcześniej wiało gorąco z obu nawiewów. Mógł by kolega zapodać namiary na te silniczki gdzie je znajdę w samochodzie i czy dostanę się do nich bez demontażu przodu?
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Witam jeśli te kody nie działają w b7 to jak mam zdiagnozować klimatronika ciągle grzeje bez względu na ustawienie tęperatury
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
witam kolegę z TM :>
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
będziemy częściej zaglądać to się załapiemy :>
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
jakiś spocik by zorganizować
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
a kiedy następny spocik?? przewidujecie?
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Siemanko jest ktoś aktualnie z Tomaszowa?? :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Ubywa dużo płynu chłodniczego, nie kopci. 0.5l/300km
niestety to będzie głowica na 80% skoro nie ma zewnętrznych wycieków. Biały osad jest ze spalin czyli woda penetruje cylindet
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum jestem poważnie zainteresowany zakupem A4 kombi 2,0TDI