Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KACPER1_2005

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KACPER1_2005

  1. Co to znaczy aktualna lista i mknie ku zamknięciu :gwizdanie: Po co wpisałem termin skoro nie raczyłeś go ująć na tej Twojej aktualnej liście Może lepiej byś wykazał trochę własnej inicjatywy i podał konkretny koszt przy takiej liczbie chętnych
  2. Wyciągłem tylną kanapę a raczej wyrwałem razem z zaczepami a naklejki Jak wyciągnać tylną kanapę w Avancie bez urwania jakiejkolwiek części ??? Potrzebujesz dużo szczęścia :tongue4:bo zaczepy są jednorazowe wg mnie. W serwisie 3 pln za sztukę
  3. Miałem zbliżoną sytuację w BMW z tym że niekiedy nie odpalał wcześniej niż za którymś razem. Serwis wymienił czujnik położenia wału i usterka znikła.
  4. U mnie podali tylko kod lakieru ale już mam kolorek :> zmieniam środek także już wiem dużo więcej niż na początku a kuce sprawdzimy po 15tym u Aligatora pozdrawiam [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:36_________________________________________________ No niestety gość napisał że nie ma możliwości sprawdzenia vin, dziękuję wszystkim, temat uważam za zamknięty
  5. Użytkowałem mój poprzedni samochód w tiptronicu i była rewelacja,kiedy chcesz to zmieniasz sam,a jak masz lenia to D i jazda. Teraz mam manual i troszkę żal Pozdrawiam.
  6. A ja myślę że warto dołożyć 50 zł i kupić nowe np Barumy
  7. Śnieżynka = sprężarka chodzi. Coś nie rozumiem, śnieżka na termometrze znaczy że spężarka klimy jest załączona :gwizdanie:
  8. Dzięki,spróbuję napisać ...rozkładania samochodu nie brałem pod uwagę
  9. Można dorobić bez kluczyka, przynajmniej u mnie w mieście jest gość który robi takie rzeczy
  10. To ma znaczyc ze juz mozna dzwonic i rezerwowac terminy czy to sa wasze wstepne terminy ktore chcielibyscie sobie zarezerwowac??? Bo kilka postow wczesniej byla gadka ze ali jest na wakacjach i dzwonic po 15 wrzesnia... teraz juz sam nie wiem tak jak mówiłem to są orientacyjne terminy które nam odpowiadają a konkretne godziny bedziemy ustalać juz z alim jak wróci z urlopu. Jeśli to ma być przydatna informacja to wpisuję termin
  11. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam
  12. Nie wiem czy jest sens wypisywać taki koncert życzeń, skoro Ali kazał dzwonić i umawiać się indywidualnie chyba że to On się dostosuje do naszych terminów :gwizdanie: ja w każdym razie poczekam i jak się umówię z Alim na termin to napiszę
  13. No właśnie próbowałem i nie udało się jak masz linka to poproszę
  14. Rocznik ujdzie ale są kierunkowe moim zdaniem lepiej poszukać asymetrycznych
  15. Po vinie informacje z serwisu są bardzo ubogie:podali mi np.kod lakieru ale nie wiedzą jaki to kolor na temat wyposażenia s line pozatym założyłem nową książkę serwisową i chciałem mieć wklejkę i tutaj surprise serwis :no:nieosiągalne
  16. Naprawdę? Przecież nawet zimą, jak główne trasy są odśnieżone to lata się i 200 i więcej. Ktoś powiedział, ze są 2 szkoły i każdy musi wybrać po swojemu.Ale fakt jest taki że to przód skręca i przód hamuje. Więc w zimie dobry kierowca lepiej żeby miał lepsze opony z przodu. A mniej dobry, żeby miał 4 takie same. I to porządne. 150-200 i więcej zimą po odśnieżonych trasach :gwizdanie: jak kolega dobis1 zauważył duży szacun dla Was Panowie Kolego bryleks zakładaj lepsze gdzie uznasz za stosowne najważniejsze żebyś nie stracił przyczepności
  17. mówisz że kucy jej brakuje bo włoszka wklejkę mi wsysło z konikami wszystko ok
  18. Wyciągłem tylną kanapę a raczej wyrwałem razem z zaczepami a naklejki
  19. Warunkiem jest żeby autko było w serii - nie modzone wcześniej
  20. Tak jak pisałem wcześniej umawiać możemy się po 15 września więc myślę że zapisać się wypadałoby do tego dnia
  21. Terminy kolego możemy ustalać indywidualnie dopiero po 15 września więc myślę że Ci spasuje W sprawie ceny to dzwoniłem jakiś czas temu i było 1000, ale czy jeśli będzie 15 osób i więcej to cena wyniesie 900 tak jak napisał kolega amadeusz w pierwszym wątku
  22. KACPER1_2005 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    może tutaj:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136654.45
  23. Dynosoft Tychy,Aligator podobno zna się na rzeczy-dużo pozytywnych opinii przeczytałem na Jego temat i się zdecydowałem zapisać więc proponuję przemyśleć i zapraszam:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136654.45
  24. Witam,pytanie jak w temacie,szukałem we wnęce koła zapasowego,oraz w całym bagażniku a także pod tylną kanapą Auto pochodzi z włoch,nie mam niestety książki serwisowej,czy jeśli nie ma wklejki w aucie można się starać o duplikat,może przez serwis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.