Treść opublikowana przez KACPER1_2005
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Co to znaczy aktualna lista i mknie ku zamknięciu :gwizdanie: Po co wpisałem termin skoro nie raczyłeś go ująć na tej Twojej aktualnej liście Może lepiej byś wykazał trochę własnej inicjatywy i podał konkretny koszt przy takiej liczbie chętnych
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Wyciągłem tylną kanapę a raczej wyrwałem razem z zaczepami a naklejki Jak wyciągnać tylną kanapę w Avancie bez urwania jakiejkolwiek części ??? Potrzebujesz dużo szczęścia :tongue4:bo zaczepy są jednorazowe wg mnie. W serwisie 3 pln za sztukę
-
[B6 AWX] Problem z rozruchem
Miałem zbliżoną sytuację w BMW z tym że niekiedy nie odpalał wcześniej niż za którymś razem. Serwis wymienił czujnik położenia wału i usterka znikła.
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
U mnie podali tylko kod lakieru ale już mam kolorek :> zmieniam środek także już wiem dużo więcej niż na początku a kuce sprawdzimy po 15tym u Aligatora pozdrawiam [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:36_________________________________________________ No niestety gość napisał że nie ma możliwości sprawdzenia vin, dziękuję wszystkim, temat uważam za zamknięty
-
[B5 AFB] Tiptronic-mozliwosc regulacji
Użytkowałem mój poprzedni samochód w tiptronicu i była rewelacja,kiedy chcesz to zmieniasz sam,a jak masz lenia to D i jazda. Teraz mam manual i troszkę żal Pozdrawiam.
-
[B5 ACK] Co sądzicie o oponach zimowych firmy HANKOOK???
A ja myślę że warto dołożyć 50 zł i kupić nowe np Barumy
-
[ALL B5] AUTO, cały czas klima ON??
Śnieżynka = sprężarka chodzi. Coś nie rozumiem, śnieżka na termometrze znaczy że spężarka klimy jest załączona :gwizdanie:
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Dzięki,spróbuję napisać ...rozkładania samochodu nie brałem pod uwagę
-
[ALL] Brak kluczyka do bagażnika dachowego :(
Można dorobić bez kluczyka, przynajmniej u mnie w mieście jest gość który robi takie rzeczy
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
To ma znaczyc ze juz mozna dzwonic i rezerwowac terminy czy to sa wasze wstepne terminy ktore chcielibyscie sobie zarezerwowac??? Bo kilka postow wczesniej byla gadka ze ali jest na wakacjach i dzwonic po 15 wrzesnia... teraz juz sam nie wiem tak jak mówiłem to są orientacyjne terminy które nam odpowiadają a konkretne godziny bedziemy ustalać juz z alim jak wróci z urlopu. Jeśli to ma być przydatna informacja to wpisuję termin
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Dziękuję za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Nie wiem czy jest sens wypisywać taki koncert życzeń, skoro Ali kazał dzwonić i umawiać się indywidualnie chyba że to On się dostosuje do naszych terminów :gwizdanie: ja w każdym razie poczekam i jak się umówię z Alim na termin to napiszę
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
No właśnie próbowałem i nie udało się jak masz linka to poproszę
-
[ALL B6] Komplet opon zimowych z felgami - co sądzicie?
Rocznik ujdzie ale są kierunkowe moim zdaniem lepiej poszukać asymetrycznych
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Po vinie informacje z serwisu są bardzo ubogie:podali mi np.kod lakieru ale nie wiedzą jaki to kolor na temat wyposażenia s line pozatym założyłem nową książkę serwisową i chciałem mieć wklejkę i tutaj surprise serwis :no:nieosiągalne
-
[ALL] Stare i nowe opony... jak założyć na zimę?
Naprawdę? Przecież nawet zimą, jak główne trasy są odśnieżone to lata się i 200 i więcej. Ktoś powiedział, ze są 2 szkoły i każdy musi wybrać po swojemu.Ale fakt jest taki że to przód skręca i przód hamuje. Więc w zimie dobry kierowca lepiej żeby miał lepsze opony z przodu. A mniej dobry, żeby miał 4 takie same. I to porządne. 150-200 i więcej zimą po odśnieżonych trasach :gwizdanie: jak kolega dobis1 zauważył duży szacun dla Was Panowie Kolego bryleks zakładaj lepsze gdzie uznasz za stosowne najważniejsze żebyś nie stracił przyczepności
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
mówisz że kucy jej brakuje bo włoszka wklejkę mi wsysło z konikami wszystko ok
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Wyciągłem tylną kanapę a raczej wyrwałem razem z zaczepami a naklejki
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Warunkiem jest żeby autko było w serii - nie modzone wcześniej
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Tak jak pisałem wcześniej umawiać możemy się po 15 września więc myślę że zapisać się wypadałoby do tego dnia
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Terminy kolego możemy ustalać indywidualnie dopiero po 15 września więc myślę że Ci spasuje W sprawie ceny to dzwoniłem jakiś czas temu i było 1000, ale czy jeśli będzie 15 osób i więcej to cena wyniesie 900 tak jak napisał kolega amadeusz w pierwszym wątku
-
[B7 BKE] Dynosoft Wrocław?
może tutaj:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136654.45
-
Grupowy Chiptuning Dynosoft Wrocław Wrzesień - ZAPISY
Dynosoft Tychy,Aligator podobno zna się na rzeczy-dużo pozytywnych opinii przeczytałem na Jego temat i się zdecydowałem zapisać więc proponuję przemyśleć i zapraszam:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136654.45
-
[ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
Witam,pytanie jak w temacie,szukałem we wnęce koła zapasowego,oraz w całym bagażniku a także pod tylną kanapą Auto pochodzi z włoch,nie mam niestety książki serwisowej,czy jeśli nie ma wklejki w aucie można się starać o duplikat,może przez serwis
-
[ALL] JAKIE CIŚNIENIE W OPONIE 235/45/17???
MIN 2.2 MAX 2.6