Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wróciłem z urlopu zimno w tej Łodzi
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:mówcie jeszcze językiem zwykłych śmiertelników Kochani opuszczam Was na 2 tygodnie, wkońcu upragniony urlopik Także do zobaczenia jesienią
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sexofon fajny, mam ją w znajomych na fb
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ odpisz na priv
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miałem na myśli e-pocztę. Gość po prostu nie wiedział chyba co sprzedaje zbytnio
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj dzięki za emulatorek i za podrzucenie Wracam dziś z roboty do domu, wchodzę na pocztę i co? Udało mi się kupić lotkę na klape ori s4 za 180 zł Ile lakiernik może chcieć za malowanie tego? Chyba dokupie jeszzcze listwy drzwiowe jak sie trafi też jakaś okazja i wszystko razem pod pistolet pójdzie
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemaaaaa złośliwcy :D :D W mercu 4matic kolego, 4motion w VW. Z Twoją opinia jak najbardziej się zgadzam. Bmw jakies fajne może i bym kiedyś jeszcze kupił ale merca już nie, jakoś nie pasuje mi ta stylistyka, metka przyszyta do użytkowników tych aut, a kolejna sprawa że merce mają kiepściutką blachę i wszystkie nowe modele sypią się na potęgę, dosłownie psują się jak alfy romeo
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko Dj. Ja musze do Ciebie podjechać któregoś dnia jak będe miał czas bo kupiłem dayline i trzeba je podłączyć, nie bardzo wiem gdzie idą w komorze silnika przewody od stacyjki. I coś mi trochę gwizdać zaczął pasek od klimy, trzeba by zobaczyć czy sam pasek do wymiany czy może sprzęgiełko alternatora.
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj nie znam nikogo takiego, może by spróbować skleić tą część wyłamaną później szpachla do skór albo jakaś inna- trzeba zobaczyć żeby bylo git i pomalować to farbą do skór bo do plastików się nadają, dobierze się odcień i połyskliwość odpowiednie
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dawno mnie nie było, Dj żyjesz jakoś, polepszyło Ci się czy nadal chory?
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192046.0[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 06:47_________________________________________________frugodh może nie do końca to co opisane w wątku ale siłownik do odkręcenia i przejrzenia :decayed: Nie ma dużo roboty - troszkę problemów może sprawić jedynie tapicerka jak nigdy nie zdejmowałeś :gwizdanie: No właśnie u mnie silowniczek działał bo z pilota i kluczykiem normalnie otwieram tylko przycisk nad rejestracją się zj***ł. Dzisiaj rozebrałem wszystko polutowałem na nowo styki w tym przełączniku i w siłowniku też zregenerowałem silniczek przy okazji- tak przyszłościowo żeby się nie okazało że za pół roku coś siądzie. Wszystko teraz hula jak ta lala ale z 3 godziny się męczyłem z czego najdłużej chyba ze zdjęciem tej właśnie tapicerki a później z odkręceniem jednej śrubki od zamka do której jest masakryczne dojście
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mi dzisiaj coś się pochrzaniło z zamkiem klapy bagażnika, mogę otworzyć ją tylko poprzez przycisk na pilocie albo włożyć kluczyk w zamek i przekręcić a "klamka" nad rejestracją nie działa. Fis też żadnego błędu nie pokazuje, miał ktoś z Was taki problem ;/?
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzisiaj robiłem skórki w phateonie i powiem Wam że naprawde to auto ma takie bajery szmery że chyba a8 niektórych rzeczy nie ma, jeszcze to była wersja indywidual z tapicerką taką samą jak w bentleyu więc naprawdę kopara opada
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    też chce tą z gliny ulepioną
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    właśnie nie mogę, jakbym mógł to bym sam wystawił
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kto mógłby dodać ogłoszenie do działu sprzedam za mnie? Mam do sprzedania lampy tylne ori a4 b6 avant, manetkę wycieraczek avant bez fis i osłony podwozia jeszcze
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobrze że już długi weekend to auto się uprzątnie, wymyje i jutro robię woskowanie a coo, jak wszyscy to wszyscy tyle że ja maszyną to się tak nie namacham xD W tą niedziele na pewno jestem na spocie bo już dawno nie bylem [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:10_________________________________________________Tomek jesteś w niedzielę? To bysmy obgadali co i jak z tymi intercoolerami i wymianą dmuchawek
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witka Hy hy no no, "ósemką" najlepiej :naughty: :naughty: Ja też będe w tym tygodniu, choćbym miał na czworakach przypełznąć kIMI to z napędem quatrro przybędziesz
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie 500zł za 1 bv kompletne to drogo? amorki pzelatały 250 tysi więc jest sens to kupować?
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moja propozycja na baner
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba polerki mechanicznej nie chcesz kupić? Mam na sprzedaż
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema, a mi dzisiaj jakaś piz*a obdarła na matejki pod uniwerkiem zderzak, na szczęście został tylko czarny lakier tego gościa i udało się spolerować, że nie ma śladu. Kutwa jak Ci ludzie parkują ;/ człowiek dba o samochód, patrzy żeby sobie nigdzie nie uszkodzić to ktoś weźmie obedrze i sp***doli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.