Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gizmus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gizmus2006

  1. W carrefurze jest taka fioleczka z dębowym koreczkiem truskawkowa jest fajna. A jak z niej nie korzystam to PLAK piczowy
  2. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    everyone's Irish tonight ! No niestety w Irlandii mają drugą Polskę...
  3. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i tak nikt nie będzie pić. dobra w drogę...
  4. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To jak wiemy gdzie to jeszcze co. Tylko niech nikt nie podkłada bomb....
  5. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poknujmy na Realu...
  6. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton. Zgodze się co do Euro i szumu medialnego.Tylko widzisz ja w ogóle piłki nie lubię co nie znaczy, że jestem małpą bo od czasu do czasu sobie pokibicuje. Byłem w strefie kibica i uważam, że choćby dla Mazurka Dąbrowskiego warto tam iść. W Polsce jest wiele nie docenianych sportów ot choćby siatka i damska i męska, chłopaki w Counter-Strike`a też sobie dobrze radzili swego czasu . Kto się będzie użalał to będzie ja nie zamierzam... Seba Szczęścia nam brakło bo sytuacji kilka ciekawych wypracowali. Ale co z tego jak 3/4 meczu jakoś nie było widać zaangażowania w gre. A Smuda cóż, przecież to nie on po boisku biega.
  7. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Heh dziwnie z tymi grekami wyszło... a nasi cóż jak się nie ma kondycji to z czym chcą grać. Wypompowali się z Rosją, tu już tylko 20 min gry dali rade a gdzie jeszcze do ewentualnego finału?? Cóż cienko i tyle niech gęsi pasą może coś sił im przybędzie... albo stejka wciągaja a nie mleczko i płatki na śniadanie.
  8. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nie wiem ludzie to myślą, że my to handel wszystkim od prochów po opony prowadzimy....
  9. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Noo dla mnie środek tygodnia...
  10. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witajcie :hi:
  11. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi to w ogóle nie reaguje na zaczepki. poskładałem mu lusterka gwizdnąłem wycieraczki nawet fele zdjąłem, auto na klockach postawiłem bo myśałem, że jak w domu więcej czasu spędzi to i na forum zajrzy. A tu aż do tej pory nic cisza... W każdym razie WITAJ w DOMU :grin:
  12. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Od Was to człowiek zawsze się czegoś nowego nauczy. Jak nie tego jak używać krzesła i robić kokona to znów jak się nie nudzić :grin:. Jednym słowem chwalę sobie Wasze towarzystwo :banan:
  13. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Taa Marcin dokładnie tam a tak ładnie tykało:grin: nic musze to rozebrac i wymienić...
  14. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany jak mi sie zacinaja kierunki i awaryjne i nie slychac tykania to będzie ten cudny przekaźniczek do wymiany? gdzie się on znajduje?
  15. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Proszę Cie ten kraj jest porąbany jak mało co. W 2 róznych urzędach, żeby załatwić jedną i tą samą rzecz istnieją inne procedury ;/
  16. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ktoś był w Manu na meczu??
  17. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://a4-klub.pl/sprzedam-22/karwia-15-km-wladyslawowa-noclegi-2-osob-9-16-czerwca-darmo-d-237266/ QRDE A JA MAM SESJE !!!!!!!
  18. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Torowisko na niciarnianej jest dobre akurat żeby coś urwać...
  19. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O to nie trudno zwłaszcza w tamtych rejonach jeżdżąc :decayed:
  20. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chyba Tomasz widziany pod szpitalem Sterilnga z ładnie połamaną osłoną pod silnikiem nie zdążyłem mignąć
  21. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No cóż nastał chyba jakiś trudnyokres...
  22. Powiem tak jedno z fajniejszych ( a dla mnie mega fajne ) Audi... Filmik na YT też fajny. A co do felaszek... chętny jestem ale inne kółeczko się pojawiło i pochłonęło troszkę kaski :decayed:
  23. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No 6 wiosen plus staż i jesteś lekarzem. a następnie uczysz się dalej ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- RIDERS Wojna Północ Południe - Wilcze Laski (Cultstyle Edition) 2011 - YouTube Fajne furki
  24. gizmus2006 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    U mnie System Eliminacji Studenta Jest Aktywny ale w zasadzie ostatni w moim życiu... jeszcze 3 egzaminy i z bede leczyć ludzi...
  25. A może masz powietrze w układzie? znalazłeś już przyczynę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.