Treść opublikowana przez Lukas G
-
czy jest cos warta taka polerka
Tak zeby potwierdzic. Te polerki nie nadaja sie do niczego. W ogole jesli chcesz bawic sie w mechaniczna korekte lakieru to podstawa jest dobra maszyny z plynna regulacja obrotow i najlepiej stabilizacja obr. i sporo roznego rodzaju padow. Taki zestaw startowy z probkami past na jedno auto bedzie Cie kosztowal okolo 500zl
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Nic sie nie dzieje to wkleje troche otomotowych fot tak to wyglada na amorach s-line i sprezynach eibach, kierownica spisuje sie swietnie
-
dokładka co sądzicie ?
Z tym spasowaniem to pewnie bedzie problem
-
Audi A4 1.9 TDI AJM POMPOWTRYSK przerywa przy przyśpieszaniu powyżej 2000 ob/min
Pierwsze, zapnij vaga, on prawde Ci powie. Syczenia zadnego nie slychac? Moze zbieg okolicznosci z myciem silnika, pojawila sie jakas nieszczelnosc!111
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Odgrzeje trochę kotleta, zaczynam żałować, że kupiłem kierownice z carsdream.... Ale tylko dlatego, że zobaczyłem teraz ich nową produkcje, bardzo podobna tylko, że fi 340mm :gwizdanie:
-
[B7 BPW] fotele i kanapa z pakietu sport
Heheh, jakby to było takie proste to sam bym sobie znalazł Nie mogę znaleźć np siedzenia jako całości, wychodzi na to, że trzeba by wszystkie składowe części zliczać po kolei ;(
-
[ALL B6] Malowany grill
W b7 s-line sam gril nie jest w połysku. Proponuje zrobić właśnie tak jak jak jest oem B7 czarny s-line. Minaowicie, ramka jest w czarnym połysku a sam gril to czarny metalik mat. Wiosną odbieram swój gril właśnie w takiej konfiguracji. Z Twoim kolorem będzie się znakomicie komponował
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Miałem dzisiaj chwilę wolnego (córka raczyła w końcu spać jak powinna ) 320mm tarcze plus klocki ferodo, testy wkrótce
-
[ALL] Szkoda całkowita Uniqa - czy mogę naprawić auto ?
Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w OWU Uniqua'i. Przeważnie OWU skonstruowane są podobnie i na taj podstawie mogę Ci powiedzieć: Ad.1 Jest to normalna praktyka TU, zawsze starają się oszukać klienta. Zobacz w OWU jak wygląda sprawa wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej. Uważam, że spokojnie możesz tu liczyć na dodatkową kwotę odszkodowania. Ad.2 Tu nie masz pola do popisu, opcja o jakiej mówisz zgodnie z prawem ubezpieczeniowym przysługuje Ci tylko w przypadku likwidacji szkody z OC sprawcy, wtedy masz możliwość naprawy pojazdu przy użyciu części zamiennych (nie oryginalnych producenta). TU zostawia sobie furtkę w OWU, że normalnie naprawa wyliczana jest na zamiennikach (lub oryginałach z amortyzacją) i uśrednionych stawkach za rbg a do wyliczania szkody całkowitej brane są części oryginalne bez potrąceń amortyzacyjnych oraz stawki rbg z aso producenta pojazdu. Ad.3 Jak najbardziej, powinieneś zwrócić się z tym do ubezpieczyciela, auto powinno raz jeszcze trafić na platformę on-line z już poprawionymi wszystkimi danymi. Moje odpowiedzi, 1 i 2 powinieneś zweryfikować ze swoimi OWU, ja opierałem się o ogólne zasady (większość TU ma podobnie skonstruowane OWU) ale są pewne niuanse miedzy ubezpieczycielami
-
[B6 AVJ] A4 1,8T Merlot Red Pearlescent
Właśnie wszystko rozchodzi się o to żeby były okolcowane. Teraz trzeba by je na nowo kolcować a ja leniwy jestem Ale daj rozmiar, stan i cenę na PW
-
[B6 AVJ] A4 1,8T Merlot Red Pearlescent
Fajne autko, szkoda tylko, że popsułeś opony Trzeba było sprzedać, chętni na pewno by się znaleźli, ze mną na czele :gwizdanie:
-
[ALL B6] Przyciemniany szyby??
Spytaj Teraz batalia między Rzecznikiem praw ubezpieczonych a Towarzystwami Ubezpieczeniowymi trwa o to żeby odszkodowanie wypłacać pomimo braku badania technicznego pojazdu ale... cyt. "Zdaniem rzecznika brak takiego badania może być podstawą do odmowy wypłaty odszkodowania tylko wtedy, gdy stan techniczny pojazdu ma związek z powstaniem szkody lub przyczynił się do zwiększenia jej rozmiarów." Tak więc przyciemnione szyby przednie boczne z łatwością można podciągnąć pod zły stan tech. pojazdu. Co do konkretnych podstaw prawnych odsyłam do Kodeksu Cywilnego
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Z roboczogodzinami jest największy problem. Nie ma żadnego katalogu, nie bardzo jest na co się powołać, jedyne co to zaświadczenia z okolicznych warsztatów. Jest też jedna fajna praca magisterska właśnie na temat stawek roboczo godzinowych blacharzy i lakierników. Równie fajne są orzecznictwa sądu najwyższego mówiące o tym, że należy Ci się wynagrodzenie, wartości średniej rbg jeśli auto naprawiałeś sam.
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Maja prawo, ale tylko wtedy, jeśli wyrazisz na to zgodę. Czasami jest to korzystne
-
[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
Są palniki z odpowiednio dobrana temp. świecą na żółto
-
[ALL B6] Przyciemniany szyby??
Pozdrów kolegę "rzeczoznawcę", ciekawe jak uzyskał wpis do rejestru krajowego. Chyba, że jest to rzeczoznawca tylko z pieczątki firmy ubezpieczeniowej.
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
Jeśli Arielka nie pomoże to nie ma problemu, pisz pw i coś się wymyśli. O odwołanie się nie martw, zdążysz na pewno. Teraz dostałeś kwotę bezsporną o resztę trzeba będzie walczyć. Z doświadczenia wiem, że warto skończyć na trzech odwołaniach. Później śmiało do sądu.
-
[ALL B6] Przyciemniany szyby??
Całe szczęście, że słów Ci brak bo to Ty wypisujesz tutaj największe pierdoły. Zarzucasz komuś niewiedze sam nią się popisując. OWU czyli ogólne warunki ubezpieczenia to regulacje mające zastosowanie tylko przy ubezpieczeniu AC. Wszelkie regulacje prawne dotyczące ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej czyt. OC znajdują się w Kodeksie Cywilnym. Poczytaj trochę prawo ubezpieczeniowe i dopiero rób z siebie alfę i omegę w tym tym temacie. Jak na razie nie masz o tym bladego pojęcia. Ja po siedmiu latach w uważam, że mam średnie bo jest tylko ciekawych kruczków, że życia pewnie nie starczy aby poznać je wszystkie.
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Cały czas.
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
I takie projekty podobają mi się najbardziej. Wszystko tip top :gwizdanie: Powodzenia w dalszych modach.
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
Bardzo ładnie się wszystko komponuje ze sobą. Tylko te tylne lampy jakoś tak mi nie leżą. Powiedz mi, jak to jest z listwami dachowymi w przypadku braku relingów. Całe listwy są inne czy może jakieś zaślepki? Szyby ciemne z oryginału czy sam przyciemniałeś? Aaaa, jedna żarówka od tablicy Ci się spaliła
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Male, czerwone, japońskie gówienko :gwizdanie: Tak mówią
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Ano właśnie nie modzę... żona zakazuje to raz a dwa, że jeszcze muszę ciułać kasę na mody w drugim aucie. Fajnie, że graty do A4 są w bardzoooo przyjemnych pieniądzach więc zawsze coś tam wpadnie. Zderzak z grilem S-line już u lakiernika, teraz trzeba poszukać listewek i lotki na klapę. Jeszcze trwają poszukiwania poduszki i drugiego coolera
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Ano wspaniała, temu jest moją żoną A tym czasem zalęgły mi się jakieś żmije w garażu Na szczęście to gad z rodziny Eibacha :gwizdanie: Malkontentów uprzedzam, wiem na co się porywam, tak wiem jak działa porządne sportowe zawieszenie (w zabawce mam Teina MonoFlexa). Eibach w połączeniu z amortyzatorami 1BE będzie sprawdzał się idealnie na miarę moich potrzeb. Opowieści o pracy amortyzatora w nieprawidłowym zakresie możecie sobie włożyć miedzy bajki
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
Felgi są śliczne, nie wiem czemu ale na żadnej innej oem feldze B7 nie podoba mi się tak bardzo jak na Avusach III