Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Zdjęcia w pierwszym poście dodane
  2. Stał u handlarza Kupiłem prywatnie
  3. Tak w BMW miałem 2.0d po programie na 219PS i 475Nm , zmieniłem z czystej ciekawości jak bedzie sie znów audi jeździć ,ogólnie nie trzymam nigdy auta dłużej niż dwa lata dlatego zmieniłem. Przebieg 165tys pełen serwis byłem po nią w okolicach Stuttgart. Koła juz mam 20" na lato w poniedziałek bedzie przymiarka bo będę zmieniał sprężyny to wkleję jakieś zdjęcia.Na zimę ma narazie 17" musiałem cos na szybko kupić na przyszły sezon sie pomyśli cos innego ewentualnie.
  4. Porównując do BMW to szczerze jeszcze za krótko jeżdżę żeby jakieś wielkie wnioski wyciągać... Na chwile obecna mogę jedynie powiedzieć, że w Audi dużo lepiej pracuje skrzynia biegów... manual w BMW porażka żona zeby wbić wsteczny musiała używać dwóch rąk ?. W Audi ogólnie jakoś wszystko tak "lżej" chodzi, środek tez sprawia wrażenie jakby było wiecej miejsca głównie z tyłu. Silnik dużo ciszej pracuje i mniej go w środku słychać...Z minusów mam wrażenie, że przy wyższych prędkościach jest głośniej w środku...Tyle zauważyłem po miesiącu użytkowania Jeśli chodzi o porównanie do B8 to raczej nie można tych dwóch aut porównywać ze względu na inne klasy aut jest to naprawdę duża różnica
  5. Witam po prawie dwuletniej przerwie. Po sprzedaży B8 długo biłem się z myślami co kupić i wtedy wybór padł na BMW F11 chyba bardziej z chęci spróbowania "czegoś innego"... A teraz będę próbował takie oto C7,z 2013roku, wiem że tylko 2.0TDI, ale mi wystarczy w zupełności Trochę o aucie, jak zwykle auto poleasingowe z De sprowadzone osobiście, kolor Dakotagray bezwypadkowe, skrzynia manualna. Wyposażenie( szału nie ma ale nie ma też najgorzej) : -MMI z dużym wyświetlaczem ,slotem SIM i twardym dyskiem oraz zmieniarką w schowku, -nagłośnienie BOSE, -pakiet ambiente light, -servotronic, -siedzenia półskóra z alcantarą, -Audi Drive Select, -czujniki cofania przód i tył, -4strefowy klimatronic, -webasto z pilotem, -klimatyzowany schowek, -podgrzewane przednie siedzenia, -czujnik deszczu -czujnik zmierzchu, -lampy przednie bixenon, -lampy tylne neon, -podświetlane klamki zewnętrzne, -kierownica multifunkcyjna 4-ramienna?, -przedni grill w połysku, Poczynione mody: -S-line zewnętrzny, -obniżenie zawieszenia sprężynami H&R -35mm , -felga Veemann V-FS3 w rozmiarze : 20"x10" ET38 z oponą 255/35/20 -przyciemnienie tylnich szyb, -uruchomienie testu wskazówek, -odblokowanie DVD podczas jazdy, -dezaktywacja Start&Stop, -wizyta i program na hamowni : 204PS i 439Nm, Plany czas pokaże jak pójdzie z ich realizacja: -zmiana kierownicy na 3- ramienna jeszcze nie wiem czy okrągła czy ścięta czas pokaże , -sufit S-line -elektryczna klapa bagażnika, -kamera cofania, -elektrycznie składane lustra zew, -przednie fotele elektryczne z pamięcią, - sportowe nakładki na pedały, Narazie mam tylko takie zdjęcie z trasy do kraju resztę postaram się wkleić w niedziele... Tutaj założony S-line zew. ,sprężyny H&R i przyciemnione szyby tył : (wiem koła zimowe porażka) Wnętrze: Wstępna przymiarka kół na lato Każda uwaga czy sugestia mile widziana.
  6. Fajnie widzieć swoje auto po takim czasie? Fajne dalsze plany na mody?
  7. sysek27 odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    Oj widzę przybywa tych F11 tutaj Jak wyżej już ktoś napisał ładuj M-pakiet zew. wtedy robi się całkiem inne auto Graty zakupu i bezawaryjnej jazdy życzę.
  8. sysek27 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    No na zdjęciu fajnie wyszły razem... U mnie niestety 2.0d po programie na 213PS i 475Nm mi wystarcza
  9. sysek27 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Dzięki za ogarnięcie tematu u mnie Twoja fura wymiata na żywo... PS.Gdzie pamiątkowe foty;)
  10. sysek27 odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    Piękna graty wozidła Mozesz zdradzić kto Ci obniżył tył kompem po zmianie sprężyn z przodu, szukam kogoś ogarnietego w temacie kodowania BMW w naszej okolicy zeby u mnie porobić parę rzeczy
  11. Szczerze nie zwracam na to uwagi i tak większa część społeczeństwa nie widzi tego, że to podróbka
  12. Została mi tylko kierownica i gwint
  13. Osoba z forum, ale nie pytałem czy będzie wątek zakładał.
  14. Wątek do zamknięcia auto sprzedane.
  15. Nie dam 4000euro za akcyzę Cuber sorry za OT
  16. Powala mnie to auto Możesz powiedzieć orientacyjnie jakie koszta S-line zew. jak wygląda sprawa zderzaków: 1. Tył trzeba zmieniać cały czy tylko dokładka? 2. Przód zderzak tylko skorupa inna i kratki czy grill, zaślepki spryskiwaczy, spryskiwacze, halogeny zostają stare?
  17. No i paczki powoli docierają: Dare 8, 5"x 17" Zrobione na zamówienie naklejki na dekielki I opony Toyo 205/40/17: Została mi jeszcze sprawa ostatniego tłumika i najprawdopodobniej wpadnie wydech Rm Motors model RM12: Jeszcze muszę to poskładać i zapewne jakiś dystans trzeba będzie dać i gwintem pokręcić, jestem teraz strasznie zapracowany więc chyba to jeszcze jakieś 2 tygodnie potrwa... No i graty na aucie została kwestia dystansów i będzie malina Tak to wygląda obecnie:
  18. Masz flaszkę jak ktoś taki się trafi
  19. Panowie, żeby nie było ja auto wyceniłem na tyle i jak pójdzie za taką kasę będę zadowolony nie oszukujmy się to już 7 letnie auto ma przejechane 223tyś jak pisałem kilka stron wcześniej np. przód jak dla mnie to trzeba by pomalować bo strasznie styrany jest od kamieni nie robiłem tego bo lakier jest ori i nie chciałem słuchać, że auto bite dlatego malowane, pojawiają się też pierwsze drgania związane z dwumasą więc będzie bardzo dobrze jak się sprzeda tak jak wystawiłem
  20. No właśnie taki mamy rynek wszyscy dużo mówią a każdy chce kupić jak najtaniej ja wiem jak to jest wczoraj znajomy do mnie dzwoni i pyta ile chce za nią mówię mu jakie są wersje i jakie ceny a on mi z hasłem ze na allegro to i po 37 juz stoją i tak niestety myśli 90% społeczeństwa...
  21. Mocy mi wystarcza chociaż gdyby było więcej nie narzekałbym tylko ta zakichana akcyza a jeśli chodzi o wybór to pisałem wyżej, że konkretnie jeszcze nie wiem jest parę typów, ale ogólnie bardzo ciężki temat
  22. No nie powiem F10 też jest brane pod uwagę tak jak mówię najpierw trzeba sprzedać a później będę myślał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.