Treść opublikowana przez MarianekZg
-
[B6 AVF] Blue AVANT 1.9TDI
furka malina, oby służyła jak najdłużej Swoją drogą tu niby Bose, Recaro, Bixy ..... i korotronik z tyłu w fabryce powinni to od siebie dokładać
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Zobacz jeszcze jutro, po całej nocce u mnie czasem potrafi nie otworzyć z rana
-
B6 DIVISION
krótko mówiąc "płacisz jak za konia - jedziesz mułem" :grin:
-
Spociki Łódzkie
Obama i tak Cię ..... :grin: Ewentualnie Putin :decayed:
-
Spociki Łódzkie
weekend się rozpoczął
-
Spociki Łódzkie
to jest w ogóle taki rozmiar dla płci pięknej (czyt. mężczyzn)
-
Spociki Łódzkie
Jakie XL - maleńka zagalopowałaś się troszku góra M
-
Spociki Łódzkie
kamizelkę odblaskową co by można Cię znaleźć w "Mordowni" w każdej możliwej chwili
-
B6 DIVISION
Ja miałem ostatnio taki czas ale dystans był inny Sypialnia-Kuchnia (dzień wcześniej było spotkanie w zacnym gronie )
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Żona zapewne wie tylko ty nie wiesz że Ona wie :grin:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Niektórzy jadą spotkać się na żywo z ludźmi, z którymi klika się przez klawiaturę przez większość czasu Spożywać można co dziennie
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Witek weź no zapodaj jakąś "zapowiedź"
-
Spociki Łódzkie
ja wezmę Coca-Cole i Ci pomogę jak by co
-
Spociki Łódzkie
Pany jak by co http://a4-klub.pl/kupie-23/pilnie-kapselek-galki-320288/
-
B6 DIVISION
Mili Państwo może ktoś pomoże http://a4-klub.pl/kupie-23/pilnie-kapselek-galki-320288/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:Witaj w Klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Siema widziałem ostatnio na TVN Turbo w telewizorni - uśmiałem się nie powiem
-
Spociki Łódzkie
Marcin projekcik zacny - jeśli to jeździ tak jak wygląda to również poproszę o przewózkę
-
Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- ale się towarzystwo rozbujało od rana
-
Spociki Łódzkie
- [B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie
RNS-E i najlepiej Ledzioch nie myślałeś aby wymienić relingi na Black- Spociki Łódzkie
gdzie tu się klika "Lubie To"- Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Kox , fotka wnętrza aż pachnie Gratki furmanki - [B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie