Treść opublikowana przez MarianekZg
-
B6 DIVISION
jozek726 przecież ja już jakiś czas temu miałem ten problem co ty i udowadniałem że imgur bangla aż miło aż domin wszystko pokasował :grin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
-
B6 DIVISION
i może to była dobra decyzja
-
B6 DIVISION
Ja byłem dziś w kinie na .. FACET (NIE)POTRZEBNY OD ZARAZ - Film, Biografia, Trailer, Opinie, Zdjęcia, Online - ESKA Cinema szału nie ma :kwasny: jedyne w miarę OK to muzyka jako przerywniki
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Piknie
-
Spociki Łódzkie
jeśli ze starych wzorów to ja dwie sztuczki bym łykał ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- Jak można oczywiście
-
Spociki Łódzkie
Marcin czy cena może się zmienić w zależności od ilości
-
B6 DIVISION
Zachlapany Przemiła, rodzinna atmosfera :grin: ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Koledzy, rozumiem, że nikt nie ma ETKI żeby sprawdzić ten nr dokładki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany może ktoś podać ori nr dokładki takiej jak poniżej tylko, że do avanta http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zderzak-dokladka-2-wydechy-sedan-316134/
-
Spociki Łódzkie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
co to Foszek Ja przecież napisałem tylko, że fajnie by wyglądał na rękawku "MarianekZg"- B6 DIVISION
w odpowiednich proporcjach jest ok- B6 DIVISION
Tak troszkę zmieniając temata powiem wam, że takie połączenie w drineczku nawet nawet ... + + :wink: ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Oczywiście proporcje w/g fotek- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Mobilki mam pytanko czy dokładka zderzaka tył z sedana podejdzie do avantowego- B6 DIVISION
ewentualnie na wysokości klameczki też można złapać delikatnie i się go ruszy- Spociki Łódzkie
swoją drogą szczerze mówiąc to nick na rękawku bym chciał- Spociki Łódzkie
ludzie na poziomie to i rozmowa odpowiednia - Nowicjusz - wątek powitalny