Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
:polew: ten co gasi i zapala światełko Seba vel rkwon
-
Spociki Łódzkie
ostatnio byliśmy dwa weekendy pod rząd jakoś tak wyszło - Gospodarz przyjechał z Wawy i trochę cykaliśmy sesje :kox:
-
Spociki Łódzkie
nie tam jeszcze nie byłem - kiedyś jeździłem trochę pod Tesco na widzewie, ale dawno.
-
Spociki Łódzkie
ale rozumiem ze ci się podobało - więc jak będziesz jechał następnym razem daj cynk to polecimy razem
-
Spociki Łódzkie
miałem też wczoraj jechać ale pomyślałem ze samemu troche głupio i w końcu odpuściłem gdybym wiedział że będziesz to byśmy jakiś "Singapur" zrobili :kox:
-
Spociki Łódzkie
Seba ty się lepiej nie smiej - walka była ze hoho :polew: Jak tam twój "kurczaczek" doszedł :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Basia proponuję "gruszkę księżycową" - mogę podesłać jak sobie życzysz :evil:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 01:25_________________________________________________Kurier już czeka :evil: powiedź tylko słowo
-
Spociki Łódzkie
DIABLO tylko i wyłącznie
-
Spociki Łódzkie
Seba, jak to się mówi " dusza chciała by do raju ale grzechy nie pozwalają " dziś nie wyda, ale uwierz mi jeszcze was zaskoczę [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:40_________________________________________________tym czasem PYK
-
Spociki Łódzkie
Seba jak dolecę do Wawy to dam cynka - tym czasem PYK
-
Spociki Łódzkie
tak jak mówisz :good: PYK Pamiętaj, że ja jeszcze dziś muszę do Wawy dolecieć
-
Spociki Łódzkie
nie inaczej - duży pyk czyli ..... BIG PYKUS :wink4:
-
Spociki Łódzkie
mam nadzieję, że Robinson padnie :evil: kciuki za Diablo
-
Spociki Łódzkie
osoby też będą jak będą chcieć, A MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDĄ CHCIEĆ :evil: TYLKO, O KTÓREJ GODZINIE - jutro się dogadamy :good:
-
Spociki Łódzkie
no i pozamiatane juz sie spociliśmy :polew: chyba pozostanie nam czekanie na następny weekend chriss-u, będzie temat to zrobimy tj. spota tylko żeby było kilka osób :cool1:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:52_________________________________________________ nooo temat skonsumowany jeden kurak po bulgarsku drugi po wegiersku tak sie przyprawy nazywaly plus pomidory nadziane serem i ziolami prowansalskimi zajebiascze bylo :slina: :slina: nie powiem - mi też letko pociekła
-
Spociki Łódzkie
Seba tak sobie myślę - dziś kurczak z rożna z pomidorkami i takie tam, za tydzień mówisz , że wieczór kawalerski - k..wka czy ty się czasem nie żenisz kolego :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Seba czy kurczak upiekł się jak należy :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Pani Kasi już podziękujemy :polew: było fajnie :hi:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:39_________________________________________________ Kochanie dryndnij to pogadamy :polew:
-
Spociki Łódzkie
Co ci się kończy :cool1: jak to co myślę to wal do mnie ja jeszcze mam damy radę :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________aaaaaaa browarek :wink4: browarek właśnie słuchaj wsumie jedenastka jeszcze kursuje hehehe zapraszam :good: :wink4: PYRSK - Basi już podziękujemy :polew:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:32_________________________________________________chriss jak będziesz na Kuraku to daj znać - Kochanie zrób jakiś zastrzyk, dzieci będą zadowolone :polew: HALO czy jutro robimy jakiegoś spota :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
Seba daj mi adres fajnych klubów w Wawie - zaraz startuję do was i nie mam pojęcia gdzie potańczyć :evil:
-
Spociki Łódzkie
Co ci się kończy :cool1: jak to co myślę to wal do mnie ja jeszcze mam damy radę :naughty:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
no no Basiu pyku pyku Seba kontakt trzymaj, będzie się działo :evil:
-
Spociki Łódzkie
Dach jak najbardziej oklejał jeśli już będę robił , A fele do wymiany na BBS- y, oczywiście w czerni po grzdylu
-
Spociki Łódzkie
dobrze że nie ma ich między nami bo chyba nie pozwoliły by nam tak siedzieć
-
Spociki Łódzkie
każda podpowiedź jest cenna na wagę złota - Seba fele w kolorze grafit :naughty: To co znowu ja zaproponuję - PYK [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 22:41_________________________________________________Pany idę zrobić sobie jakiegoś kurczaka z rożna :naughty: tzn. zupkę "dobze dobze" - żonka w pracy to nic nie poda dobrego :no: