Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
spoko będzie jeszcze okazja rem1k czy masz może jeszcze klubowe naklejki w srebrnym kolorze :?:
-
Spociki Łódzkie
będę tam ok. 15.00 byłeś już tam kiedyś? jakie czasy kręcisz? nie tam jeszcze nie byłem - kiedyś byłem pod tesco na widzewie ale czasów nie pamiętam
-
Spociki Łódzkie
w sumie niezły ten film lekko się wbiłem
-
Spociki Łódzkie
spoko dam radę pewnie że szkoda autka ale co zrobić AC mam więc jakoś to będzie [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:18_________________________________________________Kimi "smaczny" avatarek, a Basia ze swoim pojechała na maxa :kox:
-
Spociki Łódzkie
chyba ciężarowy :wallbash: co nie co zejdzie ale niestety nie wszystko
-
Spociki Łódzkie
siemanko wszystkich weekendowiczów i nie tylko. Fotki z porażki poniżej :wallbash: dla rozluźnienia jadę jutro po południu na gokarty do Portu - jedzie ktoś :?:
-
Spociki Łódzkie
Seba nie widziałem , nie słyszałem tylko jak szedłem do auta to czułem że jest coś nie tak bo się alarm załączył :evil: Niech się cieszy, że gościa nie złapałem " z akumulatorem na ja...ach wszyscy żałują za grzechy"
-
Spociki Łódzkie
"a miasto to dżungla" :kox:
-
Spociki Łódzkie
Osz w d*pę misia, ja bym się zdrowo wkur... też właśnie tak zrobiłem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
Spie.....lił :wallbash: ale jak bym go dorwał :evil:
-
Spociki Łódzkie
Za bardzo nie mogę skojarzyć jak było u ciebie Madziu ale chyba coś koło tego - później zrobię fotkę to pokaże
-
Spociki Łódzkie
;( ;( no i Miśkowóz nie będzie już tak ładnie na zdjęciach wychodził :no: JAKAŚ K.....WA przejechała po drzwiach przednich i tylnych :wallbash: niby nie dużo ale jednak :(
-
Spociki Łódzkie
Piąteczek :good: :drunk: :dance: :beer1: :beer1: :beer1: :boobs: :banan1: :drinks: :radocha: :radocha:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 07:05_________________________________________________A propos - siemanko wszystkim :hi:
-
Spociki Łódzkie
niezłe :polew: Seba ja się odmeldowuję Sorki że tak drastycznie ni z tego ni z owego ale zaczyna mnie lekko potrząsać a jestem podziębiony. Pamiętaj o światełku - k...wa ten prąd taki drogi ostatnio Narka.
-
Spociki Łódzkie
:no: pomyśli że wyśmiewamy się z "południa"
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
najgorsze jest to że jaki termin i godzinę by się nie ustaliło to zawsze komuś nie będzie pasowało :wallbash:- Spociki Łódzkie
bez listy też damy radę - chyba jesteśmy dorośli - a mnie tak naprawdę nikt nie słucha :no: nawet żonka :no: :polew: :polew: spoko- Spociki Łódzkie
ja na 100% Możesz wpisać mnie na listę jako pierwszego [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________ wypraszam sobie :bicz3: - przecież jestem- Spociki Łódzkie
może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak tak serio to ja jestem jak najbardziej za :good: tylko co w dwóch będziemy grać jak by co to ja na pewno bym jeszcze kogoś skołował- Spociki Łódzkie
też bym chętnie pobiegał a szczególnie na bieżni tylko ....... że mi się nie chce :polew: tak na poważnie też się muszę troszkę wziąć za siebie. :kox:- Spociki Łódzkie
Siemanko uff ja już po robocie a piątek godz. 16.30 już nie długo :drunk:- Spociki Łódzkie
Dobryyyyyyyyyyyyyyy Gospodarzu i cała łódzka rodzinko- Spociki Łódzkie
ja już właśnie też :hi: Gospodarzu - Światełko- Spociki Łódzkie
obiecuję i tobie i sobie :polew: Mama daj chłopakom się w spokoju piwa napić - nawet będąc w pracy musisz :bicz3: :bicz3: ale :doh1: - Spociki Łódzkie