Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja już popykałem więc niedługo będę "kokonił" jutro do roboty.[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:42_________________________________________________Tak sobie pomyślałem jedno :beer1: jeszcze nikomu nie zaszkodziło :wink4: No to pyku pyku chriss
  2. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    płaciłem chyba 800 lub 900 pln-ów [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:22_________________________________________________ Adas może nie w tej Łodzi byłeś :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:24_________________________________________________chriss-u to co pyk
  3. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chriss z Kachą pijesz czy ze mną :bicz3: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:17_________________________________________________Jak ze mną to
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja na razie nie mam co chipować ;( Ale, tak właściwie, to jestem zwolennikiem tradycyjnego tuningu mechanicznego, jakoś zabawa elektroniką mnie nie kręci. Kimi wierzę ze już nie długo będziesz miał co rezać - nie pociągniesz na forum za długo bez autka. Spoty, zloty, etc. - psycha ci siądzie :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________ Ja na razie nie mam co chipować ;( Ale, tak właściwie, to jestem zwolennikiem tradycyjnego tuningu mechanicznego, jakoś zabawa elektroniką mnie nie kręci. Każdego kręci co innego, najgorzej jak się za dużo podkręci :gwizdanie: auto dobrze wyrezane to auto na które rano patrzysz i boisz się do niego wsiąść :evil:
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tobi zapewne troszkę czytałeś na forum o Compsport tylko że w innych miastach i chyba opinie nie są najgorsze więc można rezać [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:08_________________________________________________ :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja już mam zrobione co nie co chcę tylko pogadać z ludkami - ale może są lub będą chętni na grupowy chip
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :drinks: :wink4:
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chriss ja już po :beer1: i zaraz będzie następne
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba wspominał o mnie że coś tam grzebałem w "serduchu" ale niestety nie u nich. Ale nie zmienia to faktu, że nie długo będę chciał do nich podjechać o mam do ludków kilka :?:
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co ty gadasz chłopie wszyscy są mile widziani :good:
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :naughty: szkolenie ??? :naughty:
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :slina: Ale że BP, czy piweczko? :> heheheh, a jak myślisz? Stawiam, że chodzi o BP - zalewasz swoją A4 Dieslem Ultimate Basieńko przecież Kimi jeszcze szuka furacza :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:46_________________________________________________F... ck za późno :doh1:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no przecież czasy takie szybko-prędkie pogoń za kasą i takie tam - nigdy nie wiadomo. Byłem ostatnio na cmentarzu to średnia wieku w niebiosach jest strasznie przygnębiająca ;( ;( [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:21_________________________________________________coś dla śmichu Czemu murzyni mają płaskie nosy :mysli: :mysli: żeby im się wygodnie piło wodę z kałuży. :> :>
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam. Zobaczymy w 2012 Kto jedzie ze mną na taki weekend na plaży? for all - uffff już po pracy Kimi ja chętniusio tylko czy dożyjemy ???
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek ludzka rzecz pogadać [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:31_________________________________________________Seba :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: na następny spot poproszę abyś przyjechał z kierowcą - no k....wa flach musi być :good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:35_________________________________________________Mili państwo ja tym czasem się odmeldowuję na kilka godzinek - praca do poklikania wieczorem. Jeszcze raz dzięki Seba - fajnie że są ludzie na świecie którzy znają się na rzeczy :wink4:
  16. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :notworthy: oby się udało
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i sztuczne zawory pod maską - wyjmowane na noc do szklaneczki :polew:
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: "dobrze utrzymana, lekko przechodzona" jak ogłoszenie w otomoto :polew:
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba nie powiem - starsze babki coś w sobie mają - a to to już by podchodziło pod nekrofilię :kox: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 08:17_________________________________________________a propos :hi:
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    niektóre lubią owłosione klaty i warkocze pod pachami :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:31_________________________________________________Ciocia bo Pacik tak do Basi mówi [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________czyli że ja już nie muszę jej puszczać jeszcze raz :mysli: :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________Panie Gospodarzu - odmeldowuje się - idę ...... . W wolnej chwili proszę zgasić światełko Witka
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to co - miłej "jazdy" dla Cioci Basi [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________Seba czy doszła do ciebie wiadomość na PW Co dalej z tą fotką
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tą b7 jeszcze wylukam na mieście i wtedy będzie się działo :polew:
  23. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak fajna to by były dwie jazdy :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pojeździć nie wnikaj :polew:
  25. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a Tobie po co? zbajerował bym ją troszkę aby dała pojeździć :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.