Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
telefon mógłby się przydać :naughty: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
czemu tego nie zrobiłeś :wallbash: :wallbash: :wallbash: i przy okazji dał byś wizytówkę A4
-
Spociki Łódzkie
Kimi to chyba zapadł się pod ziemie :mysli:
-
Spociki Łódzkie
ponownie , Basia przyznam, że Seba nieźle wyrezał Ci furacza [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 17:01_________________________________________________Ma chłopina zdolności :naughty:
-
Spociki Łódzkie
ja teraz tylko na chwilkę - zaraz pędzę 1-szo klasistę podrzucić do szkoły i potem do robutki
-
Spociki Łódzkie
Witka Pani Basiu
-
Spociki Łódzkie
Siemanko ja też już idę w kokonik . do juterka.
-
Spociki Łódzkie
Kimi w rachubę wchodzi tylko limuzyna czy avancik też
-
Spociki Łódzkie
:kox: już się nie chwal :kox: i nie wyśmiewaj się z tych którzy nie umieją :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Kimi podstawa już jest :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________ Seba spoko - nie będę już kombinował :kox:
-
Spociki Łódzkie
Done [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:45_________________________________________________kurcze przeglądam trochę ogłoszenia ale nic ciekawego nie widzę allegro, ebay, autoscout, :no:
-
Spociki Łódzkie
spoko - nie przesadzajmy ale flacha ci się należy i koniec. Ewentualnie mogę ci pomóc ją ogarnąć
-
Spociki Łódzkie
Kimi flacha ci się należy :good: zastanawiam się tylko nad "numerkami" na dole zdjęcia
-
Spociki Łódzkie
widać jak na załączonym obrazki poniżej :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
Spociki Łódzkie
doszło ale tak jak napisałem - nie ogarniam :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
może być ciężko z pogodą :confused4:
-
Spociki Łódzkie
takie troche amatorskie :polew: nie powaznie to gitez lux malina macie ten dar do zdjec z Sebkiem no raczej że amatorskie ... trzymałam tylko aparat i naciskałam guziczek nie bądź już taka skromna :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Pani Basiu, fiu fiu :gwizdanie: :gwizdanie: foty gitez majonez :good: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
Kimi co by nie powiedzieć kupuj furacza czym prędzej :naughty:
-
Spociki Łódzkie
ja też idę tylko na :beer1: całe szczęście, że do lodówki nie mam daleko
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze kochanie na bocznym fotelu :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:36_________________________________________________ rem1k masz jeszcze naklejeczki te szaro/srebrne bo mam tylko na jednym boku, a przydałoby się jeszcze na drugim :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
różowy może być ale.... :polew:
-
Spociki Łódzkie
czarne tylko i wyłącznie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 20:24_________________________________________________700 str. i znowu impreza - ja już nie dają rady, codziennie bania :drunk:
-
Spociki Łódzkie
Seba to jeszcze lakier - śnieżna biel :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Koniecznie :good: