Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
tak między wierszami :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
-
Spociki Łódzkie
moj mistrzu czy zdjecia juz polecialy na konkursik ????? jak wysłałeś to poleciały :polew: :wink4:
-
Spociki Łódzkie
tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią Kochana, moja Żona w weekendy albo ma szkołę, albo pracuje, więc tak naprawdę to pada na twarz, jak wraca do domu :> Niech się zresztą bawi, bo jak już będę miał to Audi, to JA wtedy będę się bawił :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
tak w środku tygodnia? ...ludzie to się bawią Pani Prezes to nie kwestia zabawy to jest mus aby koleżanki jutro rano też były koleżankami :polew:
-
Spociki Łódzkie
Aaale żeś pojechał teraz BTW, RS4 to też moje marzenie... A marzenie marzeń to S5 albo RS5, ale to chyba dopiero na emeryturze ;( mowie ci o rzeczach osiagalnych w przeciagu 12 miesiecy zobaczycie bedzie to biturbo 2,7 L bo najralem sie na to jak pedofil w sklepie z zabawkami dla dzieci :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomciu najważniejsze są marzenia i siła w dążeniu do nich - Gratki za postawę. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
na pewno nie w tym samym czasie ale staną - a propos jeden już jeździ tj. jeździł kolega J3rzyk ale miał małą awarię więc ostatnio się nie pokazuje.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:18_________________________________________________ten Tygrysowy z Jarosławca powalił mnie na kolanka
-
Spociki Łódzkie
pozazdrościć pozazdrościć
-
Spociki Łódzkie
Kimi poruszył dziś zaje fajny temat mianowicie biała A4 :evil: mój następny model to również biały ale avant :evil: co do modelu to się jeszcze zobaczy :naughty: ale będzie :wink4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
widzę, że w ciągu dnia tu znacznie więcej się dzieje niż wieczorami - muszę koniecznie zmienić pracę
-
Spociki Łódzkie
Tomek kupuj - nie zastanawiaj się
-
Spociki Łódzkie
a tak się nastawiałem na fotki na Obywatelskiej na opuszczonej stacji :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba okazało się że poczta od ciebie doszła (6 sens...) prawda tylko że nie ma żadnego załącznika ani nic w treści :wallbash: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:02_________________________________________________ :mysli: co tu taka cisza :mysli:
-
Spociki Łódzkie
podrzuć coś na rozgrzewkę :evil:
-
Spociki Łódzkie
Tomciu dryndaj do mnie, będę pod telefonem albo nad zależy od tego kiedy będziesz dryndal :polew:
-
Spociki Łódzkie
Madzia ja już też się wspomagam, a jutro ok. 13.00 w bliżej nie określonym miejscu puki co mam tel do ciebie więc dam ci troszkę wcześniej znać
-
Spociki Łódzkie
" mariola.... robi najlepsze show, jeżeli trochę poczekasz zobaczysz ją " :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: słyszałem i widziałem pierwszy raz :polew: :polew: :good: :good:
-
Spociki Łódzkie
heloł to i tak mega szybko
-
Spociki Łódzkie
A propos Pani Prezes już w domu czy jeszcze wróciła do kompa. Troszkę szybka ta podróż z pracy do domu, i jeszcze te zakupy. Normalnie długość przelogowania z programu na program :kox:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:49_________________________________________________ a ta co walczy w kisielu ? nie znam nie znam :mysli: albo ciężko myślę - w sumie po tygodniu ciężkiej pracy może tak być :polew:
-
Spociki Łódzkie
ale chyba nie Balcerowicza :polew: W sumie nie znam żadnej Marioli [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________Trza by się rozejrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
na szybko to Ryż Rozmaitości u cing-ciangów i Mariola OKOCIM spojrzeniu :naughty:
-
Spociki Łódzkie
u nas to normalka - łodziaki umiom się bawić :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:15_________________________________________________Jak by co Smacznego i niespodziewanego :drool: :drool: chyba że sama gotowałaś.
-
Spociki Łódzkie
i owoce na drzewach proszę powiesić i trawę na zielono machnąć :polew: będą będą gruszki na wierzbie, śliwki na sośnie F-16 nad głowami będą fruwały i machały skrzydełkami :polew: na dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
no to co ja se pyknę jednego za udany weekend
-
Spociki Łódzkie
czerwony dywan, kwiaty, niemcy na motorach, chleb, sól, śliwowica - wszystko będzie :naughty: :polew: