Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Pani Prezes doleci jutro na foteczki będzie git - zapraszamy
-
Spociki Łódzkie
nie będzie padać - załatwiłem słoneczko :wink4: P.S. Mama nie rób obciachu na forum. :gwizdanie: :gwizdanie: rób te zastrzyki a nie klikanko.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
seba czy kacha wysłała do ciebie jakąś fotę - bo już się pogubiłem z tymi zdjęciami :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
ja też chyba polecę rano na grzybki ale już ok.12.00 mogą lecieć flesze po A2 :polew: Myślę, że inni też się skuszą :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ma być ładnie w sobotę więc :naughty: why not
-
Spociki Łódzkie
a co do pomocy ja nie pomoge bo nie mam o tym zielonego pojecie :/ ale chetnie pomoge flaszke rozpracowac flaszkę ok rozpracjemy ale pierwsza część zdania :mysli:
-
Spociki Łódzkie
Seba masz już sprzęt do fotek w ruchu ??? :naughty: :naughty: Mógłby być niezły kox :kox:
-
Spociki Łódzkie
głosuję na 2, 6, 8 :good:
-
Spociki Łódzkie
chyba nie chciałbym pizzy z takim pazurkiem-tipsikiem :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
to coś było najlepsze to było TOP :polew: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:17_________________________________________________O i proszę następny "biały kozaczek" :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
co by nie było już cisza nocna
-
Spociki Łódzkie
chyba wszyscy oglądają PSY na Kino Polska :wink4:
-
Spociki Łódzkie
czytałem o tym szczęśliwcu czytałem :polew: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:19_________________________________________________odnośnie spota wojewódzkiego to szału na razie nie ma :kox:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________jak ktoś nie widziała to polecam przynajmniej w mojej ocenie http://www.maxior.pl/film/146554/Worthersee_2010_najwiekszy_zlot_grupy_VW[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:39_________________________________________________i kto powiedział że w Rosji nie ma kozaków http://www.maxior.pl/film/60405/BMW_m5_AUDI_RS4[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:42_________________________________________________Audi - jedyne auto z kulturą :wink4: http://www.maxior.pl/film/134674/Sposoby_wsiadania_do_samochodu
-
Spociki Łódzkie
twardym trzeba być a nie mientkim jak guma w starych kalesonach dziadka Ferdka Kiepskiego :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Tomek śliwowica to jedyny słuszny produkt i to bez konserwantów i rankiem główka nie boli
-
Spociki Łódzkie
to kiedy robimy spocika w Katowicach :naughty: Bartek towaru jeszcze trochę jest więc damy rade :drunk:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim - mi też się ta fotka podoba
-
Spociki Łódzkie
co by nie powiedzieć trzeba przypilnować terminu zgłaszania na Bukowinę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________jak to mówią we wojsku - odmeldowuje się :polew: :hi: Do poklikania jutro.
-
Spociki Łódzkie
w miłym towarzystwie miło jest potańczyć :wink4: :naughty: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Pacik i Bartek - nie ściemniajcie tylko bierzcie swoje kobiety i na Bukowinę wspólnie zapodawajcie :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:53_________________________________________________a jak będą panie to też może być większa ilość na twarz :evil: :evil:
-
Spociki Łódzkie
Pacie gdzie zaginął twój avatarek :mysli: tak troszkę nie na temat ale jakoś tak pusto przy twoim profilu.
-
Spociki Łódzkie
Ale jak by co to będzie do wyrwania A4 B5 Avant AFN 1.9 110PS w dobrym stanie :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Żartujesz. "Auta" Pixara oglądaliśmy razem ze sto razy :> Jak jeszcze miałem Cytrynę, jeździła ze mną na myjkę na BP. Po parkingu też sama prowadziła siedząc mi na kolanach :> A ulubioną rozrywką jest, jak tatuś już przeczyta "Motor", wycinanie zdjęć samochodów Moja krew :> Dzięki, będę miał na uwadze. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba że taaaaaak - znaczy się swojska kobitka :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________ a jaka [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________B6 ???? nie B5. A co Tomku chciałeś zmienić ??? :naughty:
-
Spociki Łódzkie
kimi jaki model chciałbyś kupić ??? jest niezła sztuka do wyrwania tylko że 1.9 tdi