Treść opublikowana przez MarianekZg
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
spoko chyba nie ma siły, która by mnie zatrzymała :evil: Kacha też nie może się doczekać Jarosławca :naughty:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
no przecież nie mam identyfikatora :wallbash:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
przeciez na tym polega zaliczka jak rezygnujesz to ja tracisz i tyle zaliczka nie przepada, podlega zwrotowi, ale zadatek juz przepada, to tylko dwa slowa o takim samym znaczeniu, ale maja inne pojecia prawne, taki maly OT :wallbash: Daj juz chłopie spokój.Zamierzasz przyjechać na zlot??Wstęp tylko z identyfikatorami tylko z indentyfikatorami ??? Fak zapłaciłem a i tak mnie nie będzie :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
Miłego wczasowania kolego chlapnij jednego za nas
-
Spociki Łódzkie
dokładnie - kilka bo od Soboty ale naprawdę spoko [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:25_________________________________________________ upłynęło zaraz będzie 12 godz. - jest w żołądeczku [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:26_________________________________________________dobra ja spadam - nie zapomnij zgasić światełka
-
Spociki Łódzkie
Bartek polecam nowy lokal w twoich okolicach. Mianowicie Kebab na Tomaszowskiej przy Kolumny - byłem dziś :good: więcej mięska, niż jak wszędzie więcej surówek [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:20_________________________________________________ mam nadzieję, że już nie długo :evil:
-
Spociki Łódzkie
Seba ty mnie nie czaruj nie ściągniętą A4 tylko melduj kiedy robimy foty w jakimś fajnym miejscu do kalendarza na 2011 :evil:
-
Spociki Łódzkie
trzeba sobie jakoś radzić :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
urobiłeś mnie :polew: niech będzie 02 tylko żeby był AVF i z małym przebiegiem - ja potrzebuję sprzęgło i dwumas, ty weźmiesz elektryczne szyby z tyłu :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba ty lepiej przykombinuj całą A4 - będzie na części najlepiej po 2004 roku :polew:
-
Spociki Łódzkie
przywieź co chcesz - tylko żeby "waliło"
-
Spociki Łódzkie
Chalkidiki, Kreta czy Rodos ???? Jak B4rt4s wyłączy "Gazownie" w autku to za trzy godz. będziemy !!! :polew:
-
Spociki Łódzkie
cholerka i nie pochwalił się gdzie lutuje na urlopik :no: a chcieliśmy go tylko odwiedzić [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:42_________________________________________________a propos ja jutro też ostatni dzionek :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:43_________________________________________________ wystarczy ze lubujecie się na wzajem :polew:
-
Spociki Łódzkie
Seba wynajmij jakiegoś młodego łba (są wakacje) niech siedzi i patrzy. Nie ma innej możliwości - musi wypatrzeć gościa a jak wypatrzy
-
Spociki Łódzkie
kurcze jak byłoby jakieś fajne miejsce w Łodzi też bym chętnie podjechał to można by pocykać kilka fotek a nóż coś by się wybrało do kalendarza klubowego na 2011 :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
o proszę a miała być na urlopie :polew: i kto tu jest uzależniony :polew:
-
Spociki Łódzkie
o proszę a miała być na urlopie :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
właśnie chciałem wysunąć diagnozę autko do wymiany :polew: [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 20:24_________________________________________________ :wallbash: padł mi żarnik w xenonie :wallbash: - nie ma przypadkiem ktoś wolnego :confused4:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim. bosman116 : kompy sprzedaż serwis - potrzebuję takiego gościa
-
Spociki Łódzkie
nie wiem czy dam radę w każdym razie będę próbował - tymczasem miłego wywczasu Pani Prezes.
-
Spociki Łódzkie
mnie się szykuję sprzęgiełku :wallbash: zaczęło się ślizgać podczas dzisiejszego powrotu :thumbdown:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 18:25_________________________________________________a rozrząd swoją drogą również niedługo
-
Spociki Łódzkie
jak w rozsądnych godzinkach to zapraszam na kawusię
-
Spociki Łódzkie
nie !!! lubię rozmawiać i przebywać z fajnymi ludźmi lub chociaż klikać
-
Spociki Łódzkie
Fajnie jest już być w domku i klikać :wink4: