Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
psychicznie pogodowo ale dawaliśmy sobie jakoś radę :drunk: :drunk: Najważniejsze, że nie udzielałem się w pracy - tel. nie dzwoniły ...
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi: :good: Siemanko !!! Witam wszystkich po urlopiku.- Spociki Łódzkie
witam wszystkich i zarazem pragnę pożegnać się na tydzień - wyjeżdżam na tygodniowy, zasłużony urlopik. Mam nadzieję, że już w niedzielę 08.08.2010 będę mógł spokojnie poklikać do was wszystkich. Po jednym dla koleżanek i i po jednym dla kolegów, a za wszystkich wypiję nie tylko po jednym :drunk: Narka- Spociki Łódzkie
wszystkim [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:15_________________________________________________ nikt nie chce ze mną gadać- Spociki Łódzkie
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:- Spociki Łódzkie
Tomek doszła wiadomość ? Sorki- Spociki Łódzkie
:hi: :good: :evil: :wink4:- Spociki Łódzkie
dzięks do miłego - spadam do łorka- Spociki Łódzkie
doszły doszły wygląda grejt [br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 09:00_________________________________________________ lecę w bory tucholskie. Domek nad jeziorem, 6 osób, alkohol księżycowy, własna łódka, myślę że będzie OK.- Spociki Łódzkie
już wczoraj nie bylem kończyłem weekend a w sobotę wyjeżdźam na tydzień więc coś trzeba zrobić.- Spociki Łódzkie
ja tylko tak na chwilunie bo zaraz spieprzam do robutki.- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jak można to jutro bym podjechał - dryndnę wcześniej. Sorki, że wczoraj nie odbierałem - dopiero dziś skończyłem weekend :drunk:- Spociki Łódzkie
jak jedziesz z Pabianic i chcesz przez Zgierz, to ze Zgierza na Kutno - za 6 km wjazd na Poznań / Stryków lub ewentualnie Poddębice i z Poddębic na Łęczyce - po drodze wlocik na A2- Spociki Łódzkie
:shocked: ale tu ruch ostatnio Wreszcie weekend :beer1:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
było spoko ale czym więcej aut tym lepiej- Spociki Łódzkie
i to coraz częściej- Spociki Łódzkie
nie ma to jak zgrana ekipa :wallbash: :polew: :thumbdown: :kox: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 13:11_________________________________________________ja jestem chętny ale w dwa autka to troch lipa - :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: dla wszystkich. idę na :beer1: Perła chmielowa- Spociki Łódzkie
ALE RUCH NA ŁÓDZKIM FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AŻ NIE WIEM JAK SIĘ ZACHOWAĆ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:- Spociki Łódzkie
17.07 to Sobota :wink4: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 12:57_________________________________________________tzn. że spotykamy się w sobotę i niedzielę :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jeszcze spytam jak z niedzielą - spocik ???- Spociki Łódzkie
u mnie już długi weekend - idę do pracy dopiero we wtorek chyba będzie się działo :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: co z grilikiem jutro ??? - Spociki Łódzkie