Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
Gratki Panie Oficeze tylko czy aby na pewno Ty a nie sąsiad albo ten z trąbką ( czyt. Listonosz ) Taki tam wyniczek ustrzelony dziś w trakcie pracy
-
Spociki Łódzkie
Można ??? Można
-
Spociki Łódzkie
No i do roboty po weekendzie
-
Spociki Łódzkie
Te cfaniak wiesz, że pijam bez mlika BTW kiedy żeś zagazował Bentka Jak ostatnio patrzyłem na Twój profil było tylko Pb
-
Spociki Łódzkie
Seba, F-ra zrobiona - w środę po weekendzie podrzucę
-
Spociki Łódzkie
Typie nie na obiciu tylnej kanapy tylko naklejona pod siedziskiem tylnej kanapy
-
Spociki Łódzkie
w naszym przypadku Seba i Panie klysku to chyba pod tylną kanapą wklejona
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
U mnie tak bo "mysza" stała na podwórku- Spociki Łódzkie
Misiosław ma wyjmaki jak by co- Spociki Łódzkie
Czwartunio to już takie małe Piątunio- Spociki Łódzkie
troszkę zimnawo na grilla no chyba, że grill z podkładem ...- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Trza było odezwać się ok. 15.00 to byśmy wieczorkiem po upalali padliny Tak na dobry początek dnia- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Co tam, jak tam Typiary i Typy BTW Ja też nie mam VCDS-a- Spociki Łódzkie
Chyba nie Tu Panie Mjr-erze- Spociki Łódzkie
Gdzie Tu się To Polubuje heheh- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- B6 DIVISION
na uj Ci ate?Ferodo Ddf1705 fdb1629Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 PW Andrzeju- B6 DIVISION
Siema wszystkim , podrzuci ktoś nry klocków i tarcz ATE pod 320mm- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie- Spociki Łódzkie
Sorry taki mamy klimat Pany potrzebuję dobrego i rozsądnego cenowo lakiernika - podrzuci ktoś jakiś namiar, może jakiś znajomy cy cuś- Spociki Łódzkie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Klubie - Spociki Łódzkie