Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarianekZg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarianekZg

  1. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry kolo BTW PW
  2. Po takiej robocie idzie się zakochać na nowo w swoim aucie :kox: ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- BTW Nie załapałem się na przewózkę S-ką w ostatniej BT ale w następnej na GTR-a już się piszę
  3. Gratki Szymon BTW Jeśli autko przejściowe to jakie masz już plany na coś docelowego
  4. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam wypukłą naklejkę klubową jeśli chcesz taki gadżet klubowy to bierz :decayed: http://a4-klub.pl/naklejki-magnesy-logo-aluminiowe-115/naklejka-wypukla-3d-224257/
  5. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jeśli można to ok 12.00 bym podleciał - mam FV dla Ciebie
  7. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba będziesz jutro u siebie
  8. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko spoko, bałagan to się pewnie na mieście dzieje dzisiaj od Twoich testów
  9. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcin ale mam nadzieję, że uchylisz rąbka ...... maski co by chociaż popatrzeć
  10. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi: Ojj zacnie Księciuniu, zacnie
  11. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    JA też sobie pozwolę jutro podlecieć obejrzeć "Pink Devil-a"
  12. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    działa działa ale co się na wku***łem żeby to rozłączyć to moje ---------- Post dopisany at 06:22 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ---------- Mnie to już Typ nie zaprosi ehhhhh... ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików Typie czy ja Cie zapraszac musze ?? hęęęę ?? no więc nie fisiuj :whistling:
  13. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie to już Typ nie zaprosi ehhhhh... ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików
  14. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ciekawe gdzie Byłem wczoraj u Ciebie to wszystko pozamykane w 3 d*py
  15. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wawa jak pisał Seba troszkę za daleko ( choć tor wygląda zacnie )ale Smugową chyba przetestuję
  16. Damian może jeszcze ze słabszymi siłownikami - troszkę jak by szarpało klapą pod koniec (chyba, że mi się wydaje )
  17. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W necie tak ale może ktoś był i może polecić z autopsji
  18. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. MarianekZg odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mili Państwo czy może ktoś polecić w tej chwili jakiś tor gokartowy w Łodzi lub okolicach Bo w Porcie chyba już nie ma
  20. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- Wiesz już jakie koszta za całość
  21. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mersi Józek do nich mam 200km - dużo i mało dryndnę sobie do nich i może przez tel coś ustalę Wspomniałeś, że gdzieś było o tych rocznikach, też kojarzę tylko nie mogę tego za ...ja znaleźć
  22. MarianekZg odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Elita Mam pytanko, czy po VIN jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak mam kompresor klimy - jaki producent etc. Jeśli ewidentnie hałasuje na NIE Uruchomionej klimie a na WŁĄCZONEJ jest cisza to pewnie łożysko poleciało czy obstawiacie może coś innego Podpowiedzcie łaskawie
  23. Łukasz odpowiedz sobie na pytanie czy aż tak bardzo potrzebujesz/używasz mf jeśli nie to ładuj RSową
  24. lampa jest wyjęta dla nie poznaki pewno rezają elektronicznie sterowany i wysuwany podjazd do bagaja dla młodej latorośli co by można bez problemu wózkiem wjechać
  25. tak tylko gadasz jak byś chciał to już bym dawno trzymał taką kierkę :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.