Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zamiast placic komus za przekodowanie licznika, to wlasnie kup sobie zasilacz. U mnie tez bateria krótko trzyma i bez zasilacza nic bym w aucie nie zrobil.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Gdybym miał bliżej to bym Ci to za darmo zrobil, bo to jest 10 minut roboty. A na przyszlosc zaopatrz się w samochodowy zasilacz do lapka, bo bardzo się przydaje. A na allegro tanie są
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak dokladnie ja wlasnie wymienialem jaegera 1/2 fis na vdo pelen fis jak cos to pisz bo jestem na bieżąco
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki soulmaster, teraz już wszystko jasne.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, czy Wam też "muli" wyswietlanie spalania? Na trasie przy w miare stalwj predkosci wszystko jest ok. Ale w miescie czy przy przespieszaniu lub na swiatlach wolno sie "aktualizuje".
-
Kierownica multi z lifta do przedlifta.
Na pewno musisz mieć ori radio audi.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wsadziłem licznik od anglika o numerze 8D0920980J . Po wykonaniu testu zegarów w vagu wskazówka prędkościomierza zatrzymuje się tak jak na foto: Zmiana kodowania na europę nic nie daje. Może ma ktoś wsad europejski który by podpasował?
-
[Avant lift] lampki tablicy rejestracyjnej.
Kolego, te numery co podałeś to według postu d4widoV-a są od sedana, ja szukam do kombi
-
[Avant lift] lampki tablicy rejestracyjnej.
Poszukuje numerów lampek tablicy rejestracyjnej do avanta po lifcie, ewentualnie samych "szkiełek". w ostatecznosci prosze o link do konkretnej, sprawdzonej aukcji allegro, bo na jednych piszą, że pasują, a na innych te same nie.
-
Kolektor ssący z AWX w AJM - plug&play?
Wszystko pasowało bez problemu, tylko lepszą opaskę zaciskową założyłem
-
Kolektor ssący z AWX w AJM - plug&play?
Ale silnik lepiej oddycha i nie zawala się syfem ze spalin. Ja u siebie w AFN nie zauważyłem różnicy.
-
Kolektor ssący z AWX w AJM - plug&play?
weź kolektor z AWX i wywal egr, tzn wstaw za niego przejściówkę np. taką: ZAŚLEPKA ZAMIENNIK EGR ZESTAW 1.9 TDI + GRATIS !!! (4001035305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tam masz cały komplet, również zaślepkę do kolektora wydechowego. Sam to montowałem w AFN i polecam.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
To musisz pomyśleć jak to ogarnąć, bo sam wygląd to mało w oryginalnej kierownicy multifunkcyjnej w b5 jest przekaźnik który tym steruje, może w D3 też jest taki lub podobny i da się go zaadoptować do B piuntki
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Kolego, a jak z multifunkcją w tej kierownicy? Trzeba sterownik też z a8 wsadzić?
-
Sprezynka
Dzięki Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
-
Sprezynka
Z pedalow by sie nie dostala pod deske. Lezala na schowku nad nogami kierowcy i po odkreceniu go tam ja znalazlem. Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
-
Sprezynka
Od czego jest to sprezynka? Wypadla spod deski rozdzielczej po stronie kierowcy. Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
-
Uszczelka pokrywy zaworów
Trochę się OT zrobiło, ale dzięki za wszystkie odpowiedzi. Kupuję "nową" pokrywę zaworów i będę myślał co dalej.
-
Uszczelka pokrywy zaworów
Przy wymianie uszczelki pod pokrywą zaworów mechanior powiedział mi, że mam ją zintegrowaną razem z pokrywą i opitolił mi to na sylikon. Jednak takie roziwązanie mi się nie podoba. Czy jest możliwość wymiany pokrywy na taką z niezintegrowaną uszczelką (np. z innego rocznika) lub zakup nowej razem z uszczelką, tylko chyba będą to kosmiczne koszta i tylko w ASO. Pomóżcie
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
wielkie dzięki kolego, teraz będzie o wiele prościej
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
ale już w A6 C5 lub a8 D2 już tak a tam są identyczne kierownice, i może ktoś takową posiada i może podać numery
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
Poszukuję numeru jaki posiada podgrzewana kierownica do a4 b5, a6 c5 lub a8 d2.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę
Kolego w logu 13 nie masz odczytu z 4 cylindra, może coś z wtryskiwaczem nie tak...
-
AUDI A4 1,9 TDI 110 KM 1999/2000 - proszę o analizę logów
może masz inny silnik (awx) hehe Bardzo dziwna sprawa...
-
AUDI A4 1,9 TDI 110 KM 1999/2000 - proszę o analizę logów
To pewnie i spalanie kosmiczne