Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Buchnęło dymem i zgasła
Też mi się tak kiedyś przytrafiło po przygazowaniu. Ale od tamtego czasu ok (około rok). Już nie gazuję na zimnym
-
Kalibracja wskaźnika paliwa - jak najlepiej ?
Aa to okey
-
Kalibracja wskaźnika paliwa - jak najlepiej ?
Powinna zapalac sie od cienkiej czerwonej. Zrob jeszcze raz test wskazowek. Moze padl silniczek. Licznik VDO czy JAEGER?
-
Kalibracja wskaźnika paliwa - jak najlepiej ?
1000 razy było Podłącz vaga ( może być nawet polski vag) Wchodzisz w grupę 17 (zegary) Robisz test wyjść Pierwszy test zakreci wskazówkami i po zatrzymaniu powinny być w pionie. Wtedy wyciągasz wskazówkę i ustawiasz aż do skutku.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
20zł z kw. To podaj kolego na PW dane do przelewu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jaka cena tych wtyczek do lifta? Oczywiscie szare?
-
Kontrolka niezapiętych pasów miały wszystkie B5?
Wpisz w googlach "kodowanie licznika a4 b5" jest tego pełno.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak
-
Zamiana elektrozooru n75 na n18
Jak masz zaslepiony egr to nie musisz wymieniac tego elektrozaworu. Syczenie z klimy. Moze masz jakas nieszczelnosc w dolocie. Na temat logow znajdziesz w dziale "Diagnostyka VAG".
-
Zamiana elektrozooru n75 na n18
N18 jest od zaworu egr tego na kolektorze dolotowym. Jest on odpowiedzialny za powrót części spalin do silnika podczas pracy na biegu jalowym. A co do turbiny to może geometria jest do czyszczenia. A najlepiej jak zrobisz komplet logów i wstawisz na forum.
-
Audi A4 B5 1,9 tdi 110km odcina moc czasami
Sprawdź jeszcze tą geometrię. Mogła się już zasyfić.
-
[Poznań B5] Gdzie można dorbić kluczyk
To powodzenia. I daj znać jak poszlo
-
[Poznań B5] Gdzie można dorbić kluczyk
A twój obecny kluczyk (scyzoryk) otwiera i zamyka samochód? Jeśli tak to pamiętaj porównać numery. A jeśli nie to kup zwykły kluczyk, ewentualnie możesz kupić jako dodatkowy i będziesz miał 3 kluczyki A tutaj poczytaj sobie o kluczykach, może sam dasz radę dorobić: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka-266131/
-
[Poznań B5] Gdzie można dorbić kluczyk
Kup surowke i transponder na allegro, dorób kluczyk w punkcie dorabiania kluczy, i popros na foeum by ktos z Twojej okolicy z forum zakodowal Ci kluczyk za przysłowiową flaszkę
-
[Poznań B5] Gdzie można dorbić kluczyk
Poszukaj kolego w marketach, tam często są przy wejściu punkty dorabiania kluczy. Tylko to może być droga impreza. Masz kluczyk scyzoryk, czy zwykły? Jeśli zwykły to jeśli masz kabelek i trochę pojęcia to sam sobie zakodujesz.
-
[110KM] Problem z ABS i prawdopodobnie z turbo.
Najlepiej zainwestuj w coś dobrego i od razu wymień komplet. Ja wymieniałem po elemencie (masterSport) i po wymianie jednego zaraz padał drugi, bo nowy był w miarę sztywny i wybijał sąsiednie. A te niby nowe też padały po max 8-10 miesiącach :/ Teraz mam od roku komplet febi i póki co cisza i spokój
-
Problem z centralnym zamkiem ;p
Rafał, chyba tak ma być, u mnie też tak jest.
-
Problem z centralnym zamkiem ;p
A może teraz robi się jakieś zwarcie w tym guziku. Odłącz go i wtedy sprawdź.
-
FIS pokazuje zaniżone spalanie
Faktycznie z A8. Przekoduj i powinno latać
-
FIS pokazuje zaniżone spalanie
tak to to, tylko widzisz, w a4 jest max V6, a Ty masz V8. Może poszukaj jakiegoś kodowania od a8...
-
pompa paliwa
a faktycznie kolego, przepraszam
-
FIS pokazuje zaniżone spalanie
W kodowaniu licznika jest wszystko dobrze? Ilosc cylindrów i rodzaj paliwa? W b5 mozna zrobic vagiem korekte spalania, moze w a8 tez.
-
alarm i świecący lewy kierunkowskaz
Alarm ma własny przekaźnik który steruje kierunkami. Jest on właśnie w puszce. Może wystarczy go przeczyścić. A jeśli nie i to jakiś firmowy alarm to może da się go wymienić, jeśli jakaś chinszczyzna, to pewnie będzie trzeba założyć nowy.
-
pompa paliwa
Sprawdź nastawnik pompy, moze masz do czyszczenia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A co Tobie sie stalo?