Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Licznik z Anglika na EU
Nie, zczytujesz pin z nowego licznika i później za jago pomocą kodujesz kluczyki.Wysłane z terenu
-
A4 B5 szyby same się opuszczają
Chyba masz coś z pompką centralnego, bo widziałem w innym poście masz problem z oswietleniem wnętrza, a to też chyba idzie przez pompkę... Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Nie musisz zmieniać wsadu. Wsad zmieniasz po zmianie tarcz na europę. Ty masz immo w liczniku, czy w ecu? (nie wiem jak jest w przedlifcie) Jesli w liczniku to pin odczytasz i zakodujesz kluczyki zwykłym kabelkiem, ale w vagComander (Przebieg rownież). Wysłane z terenu
-
dziwne zachowanie silnika, ktoś życzliwy pomoże ?
To do pompiarza uderzaj. Może jeszcze ktoś obcykany w pompach się wypowie. Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Poszukaj tematu pod tytułem: "efekt wymiany licznika na fis" Tam jest wszystko Wysłane z terenu
-
Nie działające oświetlenie wnętrza przy otwieraniu drzwi.
Z tyłu też nie działa? Wysłane z terenu
-
dziwne zachowanie silnika, ktoś życzliwy pomoże ?
Raczej powinno się ruszać to co tam jest Wysłane z terenu
-
A4 B5 szyby same się opuszczają
Masz jakiś centralny z pilota, czy coś? Może w pompce w module domykania jakieś zwarcie się robi Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
To sprawdź jakie masz kodowanie. Reczej nikt by jaegera nie wkładał, bo z nim jest sporo roboty... Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Poliftowe vdo są tylko czarne. Jeśli licznik na zdjęciu jest twój to jest to jaeger. Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Czyli prawdopodobnie tak jak napisałem wyżej masz jaegera. Dla pewności zobacz obudowę z tyłu. Jeśli biała to jaeger. Ewentualnie zrób zdjęcie przodu w miarę wyraźne. Nie da się skorygować ustawień. Tylko wymiana Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Czy jest on przedzielony tak jakby na pół i na dole wyswietla a na górze nie? Wyswietla Ci spalanie, czy tylko temperaturę? Wysłane z terenu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jaki miałeś wcześniej licznik? Masz polifta?Wysłane z terenu
-
FIS nie wyświetla temperatury
Ta kupa miejsca jest do wyświetlania biegu w przypadku automatycznej skrzyni biegów Wysłane z terenu
-
FIS nie wyświetla temperatury
Jak zrobisz hamulce, to przestanie pokazywać info o heblach, a pokaże się temperatura Wysłane z terenu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1/2 nie pokazuje spalania. Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
W polifcie chyba nie jest napisane Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Pół fis, czy pełny? Zrob zdjęcie to Ci powiem Wysłane z terenu
-
Problem z licznikiem
Wymieniaj na cały fis. 1/2 się nie opłaca. Poszukaj poradnik kolegi soulmast3r'a na temat wymiany 1/2 fis na pełny. Tam jest wszystko opisane krok po kroku. Ja też jestem po takim zabiegu. Wszystko bez najmniejszych problemów. Wysłane z terenu
-
Mechanizm schowka, brakujący element - zdjęcia
Kup drugi schowek i podmień element, albo cały schowek. One nie są raczej drogie Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
A jaki masz licznik? Jeśli jaeger, to właśnie doczekał swych dni. Naprawa nieopłacalna. Tylko wymiana na VDO. Wysłane z terenu
-
Ledy
Nie trzeba, tylko będziesz je wkładał do świateł mijania? One raczej nie mają homologacji... Wysłane z terenu
-
Który bezpiecznik albo przewód jest odpowiedzialny za przyciemnianie licznika
Podłącz się pod podświetlenie włącznika przeciwmgielnych, albo uchwytu na kubek. Wysłane z terenu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pewnie, że tak Wysłane z terenu
-
Manetka wycieraczek przedlift avant
To może ta manetka jest po prostu uszkodzona i nie działa w niej ta "funkcja". Wysłane z terenu