Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
Jak zmienialiśmy długość sztangi, to wredy z dołu nie chciała jechać. Chyba żeby wydłużyć sztange i skrócić zderzak... Po wymianie n75 jest jeszcze gorzej, bo ładuje do 1.5 bara :/
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
No właśnie przejrzalem parę logów z awx i wszędzie ciśnienie zadane przez ecu wynosi 1.2-1.3 bar czyli tyle ile moja pmpuje, a w afn-ach te 0.948 czyli tyle ile żąda u mnie ecu. Czy te wartości powinny się pokrywać? Chciałem zrobić chipa, to tuner powiedział, że muszą. Nie da się zmienić w kompie zadanego ciśnienia?
-
wyłączenie zamykanie centralnego podczas jazdy
To może odetnij tylko przewód który idpowiada za zamykanie po ruszeniu.
-
a4 b5 AEB Baaaardzo cichy Buzzer? od świateł i radia.
Zależy jaki masz licznik. Rozkręć i sprawdź co tam u Ciebie siedzi
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
A czy jest możliwe, że po założeniu turbiny z AWX do afn komp nie jest w stanie zbić doladowania właśnie przez to, że jest inna turbina? Mi ładuje do 1.2 -1.3 bar, a komp żąda 0.948. Sztanga chodzi leciutko.
-
Problem z licznikiem.
Silniczek w liczniku który steruje wskazówką prędkości.
-
Problem z licznikiem.
Pewnie silniczek padł
-
Elektryka, problem z elektrycznymi lusterkami, grzanymi fotelami i nawiewem.
Ale przedlift czy polift? Bo może ktoś zmieniał i źle popodłanczał.
-
Elektryka, problem z elektrycznymi lusterkami, grzanymi fotelami i nawiewem.
Ktoś musiał grubo grzebać w instalacji. Co do lusterek to wystarczy jak zamienisz przewody we wtyczce przełącznika. Nawiewy masz na pokrętĺa, czy klimatronik? A w fotelach możesz mieć spalone maty, albo w ogóle nie podłączone, albo może te fotele wcale nie są podgrzewane. Musisz po kolei wszystko posprawdzać.
-
wyłączenie zamykanie centralnego podczas jazdy
Może masz jakiś niefabryczny sterownik centralnego zamka i to on Ci zamyka.
-
Problem z licznikiem.
Poszukaj w necie (chomik na początek wystarczy Ci program który nazywa sie Polski vag. A potem pobierz sobie vag com 311. Zrób zdjęcie licznika i wrzuć tutaj.
-
Diagnoza problemów + ewentualna transplantacja licznika
Zadaj pytanie w dziale kupię. Szybciej znajdziesz. Co do tych ikonek, to musisz zrobić szarą kostkę, albo przynajmniej odpowiednie piny podaj do masy.
-
[a4 b5 1997] brak czujnikow ABS pod siedzeniem pasazera.
Po pierwsze w tytule napisałeś ABS, a Tobie chodzi o airbag. Po drugie, masz w fotelach poduszki powietrzne? Jeśli nie, to nie będziesz miał kostek pod fotelami. Najlepiej jak podłączysz komputer. Wtedy się dowiesz czym jest spowodowany ten błąd.
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
Na postoju wiem jak pracuje. Czy podczas jazdy też pracuje od samej góry do samego dołu?
-
Zakres pracy sztangi podczas jazdy
W jakim zakresie pracuje sztanga podczas przyspieszania (np. podczas robienia logów-but w podłogę). Czy jest to zakres od minimum do maksimum, czy mniejszy? Pytam, bo przeładowuje mi w górnym zakresie obrotów, a vnt pracuje gładko bez oporów. Jak odłączę wężyk od gruchy to w ogóle nie ładuje.
-
Zwięszkony pobór prądu po zamknięciu zamka, dziwne 'pykanie' w drzwiach
Domykanie dziala tak, że krótko klikasz, a s,yba idzie do góry aż napotka opór, albo nie klikniesz drugi raz. Może masz coś z pompką, bo to chyba tam to wszystko siedzi...
-
Zwięszkony pobór prądu po zamknięciu zamka, dziwne 'pykanie' w drzwiach
Może masz coś z domykaniem szyb i silniczek chce Ci domykac zamkniętą szybę.
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Ja nie mam do nikogo pretensji, że tak wyszło. Ale nie poddam się tak łatwo i będę działał
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
No właśnie po wymianie turbo nie zrobiłem. Tylko przed. Tersz mam nauczkę ahh no trudno
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
No i niestety mi też się nie udało. U mnie był problem z wysterowaniem turbiny. Tak myślę, że to wina gruchy. No ale to już jutro będę obczajał, bo dopiero co wróciłem
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Około 350 :/
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Co miałeś nie tak? Ja jadę w czwartek. Mam nadzieję, że mi sie uda, bo droga przede mną długa
-
Diagnoza problemów + ewentualna transplantacja licznika
A co masz na myśli pisząc "opcje ekstra"? Możesz sobie na przykład ustawić przypomnienie o zapieciu pasów
-
Lampy Led Tył i błąd z światła stop
I niestety będzie się świecić, bo jak sama nazwa mówi jest to kontrola spalonych żarówek a nie diód. Musiał byś albo w ogóle odłączyć przekaźnik od tej kontroli, albo zastosować gdzieś jakiś rezystor, ale tego gdzie i jaki to nie wiem...
-
Pomoc w numerze licznika
Jeszcze po przodzie można poznać. Jaeger ma szerszy wyświe tlacz od godziny. Tak jakby "wystaje na szerokość" z prawej strony na napis który jest nad nim odnośnie obrotów (1/min x1000), a w vdo kończy się równo z tym napisem. Porównaj sobie oba liczniki w goglach, to zrozumiesz moje wypociny