Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Osłona termiczna kolektora wydechowego
Będę wymieniał turbo na awx. Tetaz u siebie na kolektorze wydwchowym mam zamontowaną osłonę termiczną. Czy jest ona konieczna? Uniemożliwia ona wymontowanie kolektora razem z turbiną, jakbym chciał w przyszłości wyjąć ją samemu...
-
drżenie auta po wymianie poduszek silnika
A oryginalne są produkowane przez jaką firmę? Wysłane z terenu
-
podłączenie foteli z ogrzewaniem
Musisz poprowadzić wiązkę...Wysłane z terenu
-
montaż fotela elektrycznego
Mogłeś jakieś fotostory zrobić
-
Padnięty fis gdzie naprawić?
Lepiej wymień licznik Wysłane z terenu
-
Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto
A dostałeś stary licznik spowrotem? Bo może go wcale nie wymienili... Wysłane z terenu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Stary jak masz kabel to sam ogarniesz z poradnikiem soulmaster3m z pierwszego postu, a jak nie masz to kup bo i tak Ci się przyda Wysłane z terenu
-
Nie włączające się oświetlenie wewnętrzne
jeden wkręt jest na wysokości uchwytu od otwierania maski, a drugi pod zaślepką przy podłodze. Odkręcasz i zdejmujesz
-
Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto
Może coś kombinowane ze wsadem. Jak masz możliwość to sprawdź u kogoś twn licznik. Wysłane z terenu
-
Wskaźnik paliwa - 1/4 = pusto
A może stary licznik był kombinowany z a6 i teraz po wsadzeniu z a4 jest odwrotnie Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
W dziale warsztat jest temat o zmianie licznika. Na pierwszej stronie jest do pobrania poradnik użytkownika Soulmaster3m o zmianie pół fis na pełny fis. Tam jest wszystko dokładnie opisane. Powodzenia w rezaniu Wysłane z terenu
-
Nie włączające się oświetlenie wewnętrzne
Prawdopodobnie po stronie elektryki. Żadna lampka się nie zapala? (Przód i tył) u mnie był z tyłu problem z zimnymi lutami, ale może być też w to zamieszana pompka centralnego. Wysłane z terenu
-
Klamka wewnętrzna
A czym nie? Wysłane z terenu
-
Klamka wewnętrzna
Czy klamka wewnętrzna kierowcy z przedlifta i polifta jest taka sama?
-
Problem z układem podciśnienia
Ten drugi schemat jest od ajm'a, ale najlepiej zaślep egr'a i zastosuj "schemat uproszczony" Wysłane z terenu
-
Kupie cewka do silnika ADR 1,8 125 km
nie ten dział, pisz w dziale "kupię"
-
Demontaż rur dolotu.
Rurka nie powinna wisieć, ale gdzie powinna być wpięta to nie wiem, poszukaj gdzieś jest schemat układu podciśnienia. Co do egr to odkręć i spawdź, bo to może być grubsza uszczelka, a niekoniecznie zaślepka.
-
Demontaż rur dolotu.
Jeśli chodzi Ci o to po prawo od płytki z dziurkami, to to jest gumowy wężyk w materiałowym oplocie. Mozesz go ściągnąć na siłę Wysłane z terenu
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
Tylko czy Ci taśma wytrzyma taki prąd i się nie spali. W tych taśmach specjallnie do grzania są do tego dwa stosunkowo grube przewody. Wysłane z terenu
-
Demontaż rur dolotu.
Zdjęcie by sporo pomogło. .. Wysłane z terenu
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
Jeszcze taśmy by się przydały Odświeżę temat. To jak z tymi taśmami do B5 i jeśli to ma znaczenie to do trójramiennej. Jeśli chodzi o taśmę do podgrzewanej kierownicy to chyba tylko 1j0959654Q. Nie ma różnicy czy 3 czy 4 ramienna.Wysłane z terenu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pewnie wiatr wieje w drugą stronę może przez noc złapie Wysłane z terenu
-
PomocY Problem z czujnikiem kąta skrętu. Pilne
To poszukaj, czy mozna zamontować zamiennie inną taśmę np. 1j0959654ac lub jeszcze inną końcówką.
-
PomocY Problem z czujnikiem kąta skrętu. Pilne
To się kupuje jako całość. Wpisz ten pierwszy numer na allegro, a wyskoczy Ci sporo wyników. Co do adaptacji to nie wiem, ponieważ nie mam u siebie esp Wysłane z terenu
-
Kontrolka świec żarowych - zasada działania.
A dobrze odpala, czy musisz długo kręcić? Wysłane z terenu