Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Błąd przepływomierza Audi A4 B5 AHH
A może przez brak zaczepu kostka na wybojach albo przez wibracje z silnika nie styka Wysłane z terenu
-
Problem ze świecami żarowymi
Może mieć to związek z czujnikiem temperatury, bo jak jest -3 to świece grzeją dłużej, niż jak jest +3 Wysłane z terenu
-
Kontrolka świec żarowych - zasada działania.
Kontrolka świec żarowych zapala się w czasie jak się one grzeją. Teraz jak jest temp -5 to z parę sekund powinna się palić. Wysłane z terenu Po przekręceniu zawsze się zapala na około pół sekundy, przynajmniej w polifcie Wysłane z terenu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Oczywiście, że nie. Popatrz, że Twoja manetka od kierunków ma również zintegrowany włącznik świateł pozycyjnych i mijania. Szukaj od a4 b5 i to po lifcie.Wysłane z terenu
-
Problem z licznikiem!
Jakiej firmy masz licznik?
-
Panel nawigacji między siedzeniami
Dokładnie tak.Wysłane z terenu
-
Lusterko fotochrom
Tak samo, to jest jak wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Niestety nie naprawisz... Wysłane z terenu
-
Problem z licznikiem
Kolego masz licznik jaegera. Padł prawdopodobnie procesor. Naprawa nieopłacalna. Wymień na VDO, najlepiej odrazu pełny fis W dziale warsztat jest o tym temat, a w nim dokładny poradnik do pobrania o zmianie 1/2 fis na pełny fis. Wysłane z terenu
-
Lusterko fotochrom
Wylało się. Szkło, albo całość do wymiany. Wysłane z terenu
-
Montaż uchwytu na napoje
zaślepka uchwytu na kubek? Nie było czegoś takiego... może zablokował Ci się uchwyt i nie wysuwa się...
-
Prędkościomierz Problem ;/
Albo kup taki sam licznik jak masz i przełóż silniczek. Tak będzie chyba najtaniej
-
Prędkościomierz Problem ;/
Najpierw zrób test wyjśç w vagu. Jeśli podczas tego wskazówka będzie leżeć to pewnie uszkodziłeś silniczek od prędkości. Poszukaj takiego i wymień. Wysłane z terenu
-
otwarta maska 1/2fis kontrolak
A co ma mikrostyk w masce do napisu sensor i konewki? Najlepiej wymień czujnik i będzie spokój. A może masz za mało oleju... Wysłane z terenu
-
otwarta maska 1/2fis kontrolak
B5 nie wyświetla otwartej maski. O jaki sensor Ci chodzi? Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Tak, vag comander i kkl to zrobisz Wysłane z terenu
-
liczniki,kierunkowskazy,wycieraczki nie chodzą po wymianie nagrzewnicy
Coś się ewidentnie rozłączyło, albo popaliły się bezpieczniki. Musisz tam zajrzeć i poszukać Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Dasz radę to samo zrobić kacelkiem vag kkl Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Szukaj vdo od jakiegokolwiek tdi. Może być 2.5 to jest tylko kwestia przekodowania potem. Szukaj z fisem, bo pół fis vdo kosztuje krocie, a jaegera chyba znowu nie chcesz. Musi być z cyfrowym zegarkiem i datą (tak mają polifty). Co do fisa to będzie po prostu bez zmiany opcji, a może kiedyś się pokusisz o dołożenie manetki bedziesz musiał tylko z dodatkowej kostki w liczniku trzy piny podłączyć do masy pojazdu. Za licznikiem jest jej sporo Dodatkowe zegary będą działały odrazu. Nie będzie się wyswietlalo nic odnośnie biegów automatu. Nie bedzie cacy po wymianie modułu obrotomierza, bo to wina procesora w liczniku. Masz immo w zegarach. Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Pobierz poradnik "zmiana pół fis na fis" tam na stronie 98 masz dokladnie opisane kodowanie kluczyków Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Możesz jeszcze zrobić test wyjść jak wskazówki ustawią się w pionie i ręcznie wyjąć i założyć wskazówki. Potem znowu test i sprawdzenie czy jest ok. Ale na wiele to nie pomaga. Bo na drugi dzień znowu mogą się przestawić. Najlepsza wymiana na vdo. Wysłane z terenu
-
obrotomierz pokazuje nieprawidlowe oborty silnika
Masz zakodowany 4 cylindrowy silnik tdi, więc ok i wina leży po stronie uszkodzenia licznika. Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Tak jest Wysłane z terenu
-
Po wymianie turbo ubywa oleju Gtb17
Też nie, a nie zostawiasz gdzieś pod sobą plam? Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
Zwykły vag kkl też odczyta pin Wysłane z terenu
-
Licznik z Anglika na EU
5 minut roboty Wysłane z terenu