Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drżenie auta po wymianie poduszek silnika


adasio13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem po wymianie poduszek silnika i skrzyni. Kilka miesięcy temu zmieniłem wszystkie poduszki. Jeszcze przy odbiorze auta od mechanika zauważyłem dość mocne drganie auta, najmocniej można było zauważyć drgania na kierownicy. Mechanik mi powiedział, że to z powodu nowych sztywnych poduszek. Więc pomyślałem, że z czasem się to unormuje. Jednak póki co nie widzę różnicy. Na starych poduszkach było o niebo lepiej, choć też trzęsło. No i teraz ogólnie bardziej słychać silnik, wszystko jest głośniejsze. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowymi poduszkami, kupujemy albo nowe ori albo używane ori. Będziesz tak miał i nic się nie poprawi niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety, poduszki zamienniki to zwykła guma. Ori są gumowo-olejowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostaje wymiana na nowe tylko i wyłącznie oryginalne?


a gdzie oprócz serwisu mogę dostać oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez AVON. Chyba Made in england.

Tylko bez heheszków, to nie avon od kosmetyków ;-)

Ja mam jedną poduszkę do 1.9 TDI, napisz do mnie PW.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moje zmieniałem bo stare były już poza żywotem i trzęsie dalej i teraz nie wiem czy to poduszki czy coś innego -.- !

Poduszki nie ori :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

zamontował bym nówki ori teraz ale jak to nie to to wtedy wydam podwójnie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostaje wymiana na nowe tylko i wyłącznie oryginalne?

a gdzie oprócz serwisu mogę dostać oryginalne?

W Getem http://www.getem.pl/ kupisz tez oryginalne nie wiem jak obecnie ale jak kupowałem u nich jakiś czas temu to różnica w cenie w porównaniu z ASO była na korzyść zakupu w firmie Getem dodając nawet koszty przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, niestety nie mają na stronie poduszek do audi, może tylko na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra firma produkująca olejowe poduszki to również Corteco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącze się do tematu bo jestem świeżo po wymianie poduszek silnika na Lemfordery i jest masakra. Liczyłem na poprawę a tu buczy w środku i drży a kierownicą to już kosmos. Czy Leny są olejowe czy sama guma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano, kupiłeś Corteco w pudełku Lema w cenie Lema ?‍♂️

Tylko Ori poduchy, żadnych zamienników! Tyle razy było pisane... sprawne ori używki albo nówki.

Mój stary filmik co jest w Ori poduszce, 4 lata ma filmik i nazbierało się aż 21tys. wyświetleń, aż sam się dziwię że aż tyle.

 

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hezen napisał:

Jano, kupiłeś Corteco w pudełku Lema w cenie Lema ?‍♂️

Tylko Ori poduchy, żadnych zamienników! Tyle razy było pisane... sprawne ori używki albo nówki.

Mój stary filmik co jest w Ori poduszce, 4 lata ma filmik i nazbierało się aż 21tys. wyświetleń, aż sam się dziwię że aż tyle.

 

No właśnie przekonałem się jaki to niby ten Lem to szajs, jak wymieniłem i odpaliłem auto to normalnie wibrator? nie wieże że są olejowe, na bank sama guma. Od razu wróciłem do starych oryginałów i udało mi się je zwrócić i odzyskać siano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od danej części. Lemforder to dobra firma ale nie wszystkiego, bo wszystkiego nie produkuje i nawet ta firma jest czasami "pakowaczem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...