Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. W chorus I nie ma takiej możliwości.
  2. marcin_franz odpowiedział(a) na Marcinlbn24 temat w Audi A4 B5
    Jeśli masz licznik jaeger to mogą być uszkodzone silniczki albo procesor.
  3. marcin_franz odpowiedział(a) na Marcinlbn24 temat w Audi A4 B5
    Wskazówka od prędkości powinna być na 0, a od obrotów przy włączonym silniku gdzieś na 800 obrotów, a nie 400. Trzeba rozebrać licznik i odppwiednio poustawiać wskazówki.
  4. marcin_franz odpowiedział(a) na Marcinlbn24 temat w Audi A4 B5
    To ta kontrolka z pierwszego postu nie jest z Twojego auta, a my się tu produkujemy żeby Ci pomóc w problemie...na drugi raz najpierw pokazuj zdjęcia ze swojego auta. Bedzie trochę szybciej. A ze wskazówkami faktycznie coś zrób. Nie razi Cię to w oczy?
  5. U mnie się świeci
  6. Nie masz mokro w środku? Wina może leżeć również w kostce stacyjki.
  7. Właśnie, zamień alternatory miejscami
  8. To pewnie altek do wymiany/regeneracji
  9. Sprawdź na klemach jakie masz ładowanie oraz na alternatorze. Może gdzieś po drodze ucieka Ci prąd.
  10. Sprawdź jaki masz numer pompki centralnego (znajduje się w boczku bagażnika)
  11. marcin_franz odpowiedział(a) na Marcinlbn24 temat w Audi A4 B5
    Wydaje mi się, że to jest spalona żarówka stopu.
  12. Sprawdź to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622
  13. Wymień diodę, albo przynajmniej sprawdź ją miernikiem.
  14. To już nie mam pomysłów. A na przykład po otwarciu drzwi pasażera nie włącza się brzęczyk?
  15. Mozesz go podpiąć normalnie do jakiegoś innego przewodu "k". Na przykład w radiu, klimatroniku, liczniku albo przy złączu diagnostycznym.
  16. A wyswietla Ci otwarte drzwi na fisie, oraz pokazuje zieloną ikonkę po włączeniu świateł pozycyjnych?
  17. Bardziej bym obstawiał nieszczelność. Sprawdź czy powietrze gdzieś nie ucieka.Albo czujnik ciśnienia w pompce trzeba podregulować.
  18. Co do maski to w b5 nie pokazuje na fisie, że jest otwarta.
  19. Sprawdź błędy w sterowniku airbag.
  20. Naprawalicznikow.pl ale nie wiem czy to bedzie opłacalna naprawa. Zapeqne masz licznik jaegera, a one lubią się sypać...
  21. Jest to przewód oznaczony jako k-line. Pin 14 wtyczka B.
  22. Ale na aucie, czy na stole? Może ta rozpiska Ci pomoże:http://www.digakom.de/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf
  23. Za ile? Podeślij foto na pw.
  24. To może coś Ci nie styka, ewentualnie to kwestia kodowania. Masz wyłączoną kontrolę żarówek? Dobrze by było przełożyć Twój licznik do innego auta, ewentualnie inny licznik wsadzić do Ciebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.