Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Założyłem nowe głośniki = nie działają elek. szyby ! POMOCY
Zapewne gdzieś uszkodziłeś przewody pod tapicerką i robi się jakieś spięcie.
-
Temperatura silnika, inne wskazania na zegarach i klimatroniku
A w vagu jaką pokazuje Ci temperaturę? Zrób jeszcze dodatkowo test zegarów by sprawdzić czy są sprawne.
-
Jaki kabel oraz program potrzeby żeby zakodowac kluczyk w a4 b5 2,5tdi
Pełny fis też wychodził jaegera. Zrób zdjęcie przodu to oblukamy
-
Radio Ripspeed DV 725
A czy ta działająca ma może jakąś specjalną nazwę? Albo może jest różnica w sformatowaniu ntfs czy fat32...
-
Jaki kabel oraz program potrzeby żeby zakodowac kluczyk w a4 b5 2,5tdi
Gdzie jest wyraźnie napisane, że jaeger? Sformułowanie białe zegary oznacza dla mnie poliftowy licznik z białym podświetleniem. Więc jeśli nie do końca wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.
-
Radio Ripspeed DV 725
Nie ten dzial kolego. Ta karta jakaś specjalna jest? Moze czyta tylko do określonej pojemności.
-
lampy z lifta do przedlifta problem
Pisząc drogowe masz ba myśli swiatla mijania? Bo swiatla drogowe i długie to te same. Co do Twojego problemu to szczerze powiem, że nawet nie wiem jak jest u mnie w polifcie, bo nie zwróciłem na to uwagi, ale chyba powinny świecić iedne i drugie.
-
Brak prędkościomierza
Może czujnik prędkości przy skrzyni padł.
-
[B5] Wymiana FIS i Ksenony
Naprawa wyświetlacza w zakładzie, który się tym zajmuje to koszt około 300 zł. Co do ksenonów to sprawdź czy Twoje lampy mają homologacje na ksenon. Jeśli tak to kup jakieś dobre przetwornice i palniki, ale napewno nie chinczyki, bo one wol ogóle nie świecą i zniszczysz te lampy co masz. Jeśli nie posiadają homologacji to wymień całe lampy pod na ksenonowe.
-
Podłaczenie włącznika podgrzewania tylnej szyby
Mi się wydaje, że jest to osobna 2 pinowa wtyczka.
-
Migające oświetlenie wewnętrzne
To może mikrostyk w zamku drzwi kierowcy.
-
Jaki kabel oraz program potrzeby żeby zakodowac kluczyk w a4 b5 2,5tdi
Licznik masz vdo czy jaeger?
-
Centralny zamek. POMOCY
Sprawdź to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622
-
Jaki kabel oraz program potrzeby żeby zakodowac kluczyk w a4 b5 2,5tdi
Najtańszy kabel kkl, a program to vag comander i vagcom
-
kluczyk bez pilota
Wystarczy otworzyć. Będzie w takiej piance.
-
Nie dziala centralny zamek z pilota
Jest opisane pod koniec pierwszego postu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.#entry3245868
-
Problem z wycieraczkami
Nagle wszystkie styki by się "rozpadły"? Obstawiam raczej przekaźnik.
-
Problem z regulacją oświetlenia zegarów
Masz 97 rok więc vdo.
-
Nie dziala centralny zamek z pilota
A wykasowałeś ten kluczyk z pamięci zanim próbowałeś go dodać?
-
Problem z wycieraczkami
Może przekaźnik.
-
Problem z wycieraczkami
A na tym trzecim biegu działają naprawdę szybko, czy ledwo co? Może mechanizm zatarty...
-
Bład air bag
To musisz sprawdzić instalację napinacza pasa. Zacznij od kostki znajdującej się przy nim.
-
A4 b5 kontrolka
Może na jakiś czas pomoże.
-
kluczyk bez pilota
Najpierw sprawdź jaki masz numer pompki zamka centralnego. Znajduje się ona w prawym boczku bagażnika.
-
Nie dziala centralny zamek z pilota
Sprawdź pilot: Podłącz vaga, wejdź w grupę 35 następnie blok 007 -okienko nr 2 [masz same 0000 w momencie naciskania przycisku na pilocie wartość powinna się zmieniać np.0000 na 0100 , zmienia się tylko w czasie wysyłania sygnału z pilota ] czyli centrala go widzi w przeciwnym wypadku coś jest niesprawne. Albo pompka, albo pilot. Opis znaleziony w necie, sam go nie sprawdzałem.