Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Zapewne gdzieś uszkodziłeś przewody pod tapicerką i robi się jakieś spięcie.
  2. A w vagu jaką pokazuje Ci temperaturę? Zrób jeszcze dodatkowo test zegarów by sprawdzić czy są sprawne.
  3. Pełny fis też wychodził jaegera. Zrób zdjęcie przodu to oblukamy
  4. A czy ta działająca ma może jakąś specjalną nazwę? Albo może jest różnica w sformatowaniu ntfs czy fat32...
  5. Gdzie jest wyraźnie napisane, że jaeger? Sformułowanie białe zegary oznacza dla mnie poliftowy licznik z białym podświetleniem. Więc jeśli nie do końca wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.
  6. Nie ten dzial kolego. Ta karta jakaś specjalna jest? Moze czyta tylko do określonej pojemności.
  7. Pisząc drogowe masz ba myśli swiatla mijania? Bo swiatla drogowe i długie to te same. Co do Twojego problemu to szczerze powiem, że nawet nie wiem jak jest u mnie w polifcie, bo nie zwróciłem na to uwagi, ale chyba powinny świecić iedne i drugie.
  8. Może czujnik prędkości przy skrzyni padł.
  9. Naprawa wyświetlacza w zakładzie, który się tym zajmuje to koszt około 300 zł. Co do ksenonów to sprawdź czy Twoje lampy mają homologacje na ksenon. Jeśli tak to kup jakieś dobre przetwornice i palniki, ale napewno nie chinczyki, bo one wol ogóle nie świecą i zniszczysz te lampy co masz. Jeśli nie posiadają homologacji to wymień całe lampy pod na ksenonowe.
  10. Mi się wydaje, że jest to osobna 2 pinowa wtyczka.
  11. To może mikrostyk w zamku drzwi kierowcy.
  12. Sprawdź to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622
  13. marcin_franz odpowiedział(a) na a4bartek temat w Audi A4 B5
    Wystarczy otworzyć. Będzie w takiej piance.
  14. Jest opisane pod koniec pierwszego postu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.#entry3245868
  15. Nagle wszystkie styki by się "rozpadły"? Obstawiam raczej przekaźnik.
  16. Masz 97 rok więc vdo.
  17. A wykasowałeś ten kluczyk z pamięci zanim próbowałeś go dodać?
  18. Może przekaźnik.
  19. A na tym trzecim biegu działają naprawdę szybko, czy ledwo co? Może mechanizm zatarty...
  20. To musisz sprawdzić instalację napinacza pasa. Zacznij od kostki znajdującej się przy nim.
  21. marcin_franz odpowiedział(a) na Marcinlbn24 temat w Audi A4 B5
    Może na jakiś czas pomoże.
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na a4bartek temat w Audi A4 B5
    Najpierw sprawdź jaki masz numer pompki zamka centralnego. Znajduje się ona w prawym boczku bagażnika.
  23. Sprawdź pilot: Podłącz vaga, wejdź w grupę 35 następnie blok 007 -okienko nr 2 [masz same 0000 w momencie naciskania przycisku na pilocie wartość powinna się zmieniać np.0000 na 0100 , zmienia się tylko w czasie wysyłania sygnału z pilota ] czyli centrala go widzi w przeciwnym wypadku coś jest niesprawne. Albo pompka, albo pilot. Opis znaleziony w necie, sam go nie sprawdzałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.