Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale szkoda czasu na jaegera. Funkcji żadnych nie ma i może szybko paść. Sprzedaj go i kup pełen fis vdo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie masz spalonej żarówki stopu? Przejrzyj ten watek: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=29&t=121038. Co do przygasania to normalne jak jest gorąco.
-
Kontrolki na liczniku po przekreceniu zaplony - brak AirBag
Wchodzisz w grupę 17(licznik), a następnie klikasz output tests. Jedna airbag się zapala na chwilę
-
Kontrolki na liczniku po przekreceniu zaplony - brak AirBag
Jak masz vaga to zrób nim test zegarów i zobaczysz czy dioda działa. Po zapłonie airbag u mnie też się nie zapala.
-
Głupiejący licznik
Licznik półfis masz obecnie. Ten co pokazałeś jest z pierwszego lifta i nie wiem czy pasuje p&p. Przedlift napewno nie podejdzie.
-
Głupiejący licznik
Najlepiej będzie jak kupisz z pełnym fisem vdo. Chyba, że trafisz pół fis vdo. Teraz masz jaegera. One mają to do siebie, że padają. Z kodowaniem nie bedziesz miał problemu jeśli masz najprostrzy kabelek do kompa. Bedziesz potrzebował jeszcze szarą kostkę i manetkę z obsługą fis. Chyba, że nie bedziesz korzystał z dodatkowych gunkcji fisa w stylu spalanie, pozostały dystans itd. to wystarczy sam licznik. Uzupełnij profil to będzie wiadomo skąd jesteś. W razie co służę pomocą.
-
Tylna klapa otwierana z przycisku
To od czego masz resztę przycisków?
-
Czasem muli powyżej 3 tysięcy, ale nie zawsze
raczej mało
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Niektórzy podłączają głośniczki z zabawek albo telefonów. Jest też możliwość, że po prostu pada licznik. Niestety liczniki firmy jaeger mają ten problem, że się sypią...
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Jak kolega będzie zainteresowany, to zawsze istnieje tak zwana negocjacja na którą jestem zawsze otwarty. A na alledrogo cena jest sztywna. Nie wypowiadajcie się jeśli nie jesteście zainteresowani kupnem. Koniec ot.
-
Brzeczek wlaczonych swiatel
Jak coś to mam sprawny brzęczek. 45 zł z KW.
-
Brak komunikatow polfis
W półfisie nie pokazuje niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy, a co do oleju to zapewne odrazu po włączenie zapłonu raczej się nie zapala. Może po chwili, albo po odpaleniu...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To chyba niemożliwe, bo komputer lpg nie ma polączenia z komputerem silnika, a to z niego trafia do licznika sygnał spalania. Ale możliwe, że się mylę...
-
Po otwarciu drzwi nie zapala się lampka
Mogą być zimne luty w lampce lub zaśniedziałe styki. Sprawdź czy po otwarciu drzwi dochodzi prąd do kostki w lampce.
-
Czasem muli powyżej 3 tysięcy, ale nie zawsze
Zrób logi, przyczyn może być wiele.
-
Lusterko fotochromatyczne wewnętrzne
Tak, taki sam.
-
1.8T AEB brak komunikacji z VAG-COM
Może masz gdzieś odcięty przewód k od gniazda odb. Mozesz podłączyć na krótko. Musisz podać plus, mase i linie k możesz wziąć na przykład z kostki radia. Chyba najłatwiej. Tylko które piny gdzie ro musisz poszukać, bo teraz nie pamiętam.
-
Kontrolka AIR BAG
Śruby w kierownicy to torxy. Błąd trzeba skasować za pomocą komputera. Samo usunięcie usterki nie spowoduje zniknięcia błędu. Spryskanie sprayem może pomóc. Napewno nie zaszkodzi.
-
Wymiana sztangi turbiny
No spoko, nic się nie stało. Zrób logi, wrzuć do odpowiedniego działu i dostaniesz odpowiedź co i jak. Tylko pamiętaj aby logować każdą grupę osobno.
-
Chińskie wyświetlacze FIS
Wszystkie nowe z allegro to chińczyki. Więc pewnie jakoś muszą działać, tym bardziej że dają na nie gwarancję. Na tą chwilę raczej innych nowych nie ma.
-
Wymiana sztangi turbiny
Po pierwsze, to chyba chodzi Ci o gruszke turbiny, tak? Po drugie to skąd wiesz, że to jest wina tej gruszki? Powinieneś zacząć od zrobienia kompletu logów. Może masz gdzieś dziurę w dolocie, może któryś wężyk podciśnienia nie domaga, a może faktycznie gruszka. Co do regulacji, to jak wyjmiesz swoją, to nową ustaw na taką samą długość. Na przyszłość nie oczekuj, że dostaniesz odpowiedź w pięć minut...
-
Problem z centralnym, nie zamyka jednych dzwi.
Rozbierz ten boczek i sprawdź czy wszystko dobrze jest ułożone. Czy rurka ciśnieniowa się gdzieś nie zagięła.
-
Kontrolka AIR BAG
Jak masz tylko dwie poduwzki, to pod fotelami nic nie masz. Pod fotelami są przewody od poduszek foteli. Najlepiej podłącz kompa pod samochód i sprawdź jakie wywala błędy.
-
Tylna klapa otwierana z przycisku
Przy pompce centralnego w prawym boczku bagażnika
-
Lusterko fotochromatyczne wewnętrzne
Myślę, że tak. Gdzieś na forum a6 była opisywana wymiana i wszystko latało jak należy.