Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Panowie, jak wygląda dopasowanie licznika vdo w miejsce jaegera w aucie z immo3? Dodam, że posiadam 4-cyfrowy pin z jaegera.
-
Magia centralnego i alarmu
A oryginalny ten scyzoryk audi? Jak nie wiesz to zrób chociaż foto.
-
Podłokietnik do B5
Podłokietnik nie będzie pasował. Na allegro przecież są do b5.
-
Magia centralnego i alarmu
To jak nie jest fabryczny to ciężko będzie pomóc, bo każdy jest inny. Masz dodatkowy pilot przy kluczach, czy zamykasz/otwierasz przyciskami w kluczyku?
-
Prędkościomierz szaleje! Gdzie jest?
To do vw też wsadzali te szroty?Ooo świetnie czytam ze zrozumieniem forum a4, to z automatu myślałem, że chodzi o a4
-
"Choinka" na desce rozdzielczej :(
Kolego, jakiej firmy masz licznik? Vdo czy jaeger? Jak ten drugi ro może jest już na wykończeniu.
-
Głupiejący licznik
Wystarczy ten za 20 zł.
-
Prędkościomierz szaleje! Gdzie jest?
2 i 3 prawdopodobnie masz licznik jaegera i to on Cię rąbie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ok, dzięki. jutro sprawdzę Działa, a do czego jest pin nr 6 w niebieskiej wtyczce? Jak działa to ostrzeżenie o poziomie paliwa? Bo nie w każdym aucie jest ten przewód, a rezerwa się normalnie pokazuje.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie napieciem a rezystancja dla polowy baku okolo 175 om To w takim razie jak mogę to podpiąć na stole? Jedna nóżka rezystora pod pin 5 niebieskiej kostki, a druga?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam takie pytanie: jakim napięciem sterowany jest wskaźnik paliwa? Chciałbym sobie zrobić taki powiedzmy potencjometr którym dało by się kontrolować wskazanie paliwa "na stole".
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Nie muszą być te same. Ważne aby miały takie same kostki. W tym wątku masz wszystko opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.
-
Centralny nie zamyka bagażnika
A bezpiecznik cały? Jeśli tak to pewnie wina pompki. Może zimne luty, a może inne uszkodzenie. Szukaj podobnej na podmiankę i sprawdzenie czy na niej zadziała
-
Centralny nie zamyka bagażnika
To odłącz i podłącz wszystkoe wtyczki w ppmpce. U mnie po takiej operacji pompka zaczyna pompować. Zobaczysz czy działa czy nie.
-
Centralny nie zamyka bagażnika
To obstawiam mikrostyk w zamku, który po przekręceniu kluczykiem uruchamia pompkę. Niestety nie wiem jak się do niego dobrać, ale było gdzieś to opisane na forum.
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Może mikrostyk w zamku nie działa. A masz w środku przycisk di zamykania? On działa?
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Spróbuj odłączyć akku na chwilę. Może poruszaj kostkami przy pompce. Jak próbujesz zamknąć? Od środka przyciskiem, kluczykiem w zamku czy pilotem?
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Ale co w ogóle u Cuebie nie działa? Opisz dokładniej swój problem.
-
Awaria wycieraczek
Zapewne zatarty mechanizm wycieraczek. Był gdzieś temat o czyszczeniu.
-
Ogrzewanie tylnej szyby
W sedanie niestety nie wiem jak to wygląda. Ale pewnie gdzieś na dole szyby są styki.
-
Dolozenie wskaznikow temp. oleju i ladowania do licznika z polfisem
Wydaje mi się, że w licznikach półfis z a4 nie ma w ogóle dodatkowych wskaźników. Takowe występują dopiero w a6. Do sterowania silniczkami dodatkowych zegarów musi być jakiś układ, bo jak by inaczej pokazywały odpowiednie dane. A zapewne na płycie licznika z a4 nie ma ich.
-
Dodatkowe gniazdo USB
Albo wystarczy kupić zwykłą ladowarkę pod zapalniczkę, rozebrać ją i odpowiednie przewody pociagnąć pod +12 i masę, a gniazdo usb zamontować w dowolnym miejscu. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5427219788
-
dorobienie kluczyka POMOCY
Kuzyn może mieć taki oto zestaw: http://allegro.pl/magicar-pelna-opcja-caly-zestaw-piloty-scyzoryk-vw-i5152545435.html lub podobny
-
dorobienie kluczyka POMOCY
Sprawa wygląda tak. Jest to nieoryginalna elektronika wsadzona do ori obudowy. Zapewne gdzieś pod deską rozdzielczą znajduje się centralka alarmu/centralnego zamka(napewno jakiś chińczyk). Musicie jej poszukać, zobaczyć co to za firma i u jakiegoś importera zamówić drugi kluczyk.
-
dorobienie kluczyka POMOCY
A po zdjęciu tylnej obudowy widać jakieś napisy z numerem części? (W stylu na przykład 4b0 923 113).