Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Nie chce zgasnąć kontrolka rezerwy
Na początek sprawdź i przeczyść pływak.
-
Brak kierunkowskazów po wymainie <pająka>
Kupiłeś nową manetkę czu używaną? Może coś z nią jest nie tak.
-
Temperatura zewnętrzna na liczniku
Prawdopodobnie licznik doczekał się swojego końca...
-
Problem z wycieraczkami
Mechanizm zatarty. Zimą to się pogłębia.
-
Nie działający FIS.
A swój sprawdzałeś pod innym autem? Fis nie musi być podpięty aby się zaświecił. A podłącz tylko zieloną wtyczkę, resztę odłącz i włącz zapłon. Zobaczymy co wtedy.
-
Nie działający FIS.
no nie diała jest ciemny nie włącza sie był sprawdzany inny licznik i tez byl ciemny ekran nie działało podlączałem i wyskakiwal błąd z silnika nic poza tymA krótkie naciśnięcie reset na manetce nie pomaga? Dziwne to, bo żeby świecił się fis to wystarczy żeby pod licznik było podpięte 12 v.Może oba liczniki uszkodzone...
-
Nie działający FIS.
Ale jak to nie działa? Jest ciemny ekran, czy po prostu nie zmieniają się funkcje? Co to znacze, że fis był sprawdzany na innym liczniku? Pokaż wgl zdjęcie tego licznika.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Wracam do tematu. jaki kabel/interfejs kupić żeby ten pin zczytać? zegary jaeger z immo3 czy to musze wymontować licznik i jakoś pod sam licznik się podpiąć? Vag tacho da radę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Musisz sprawdzić czy masz czujnik w zbiorniczku.
-
Wycena szkody. Warta-Aviva
Myślę, że poniżej 2 koła.
-
Świeży zakup, kilka usterek
Duża zielona jest chyba od grzanych foteli, a mała niebieska tak jakby od zmieniarki.
-
Brak podświetlenia temperatury silnika na zegarach
Musisz kupić 1/2 fisa albo pełny fis. Te bez fisa mają inaczej przewody we wtyczkach. Wersja benzynowa może być, po przekodowaniu wskazówka będzie po prostu pracowała w zakresie do 5000 obrotów.
-
zegary dylemat.... nie działająca prędkośc i obroty....
Najlepiej jak od benzyny, ale czy od 1.6, 1.8, 2.4 ... turbo czy bez, to nie ma różnicy., bo to się zmienia w kodowaniu. A nie jest tak, że musi być zegar od 4 cylindrowego benzyniaka? 6 cyl chyba nie podejdzieWystarczy zmienić kodowanie na odpowiednią liczbę cylindrów.
-
Świeży zakup, kilka usterek
3. Niestety dokładnie nie wiem, ale pewnie trzeba podważyć. 4. Powodzenia
-
Świeży zakup, kilka usterek
1. To musisz sprawdzić ten uszkodzony przewód. Może on być przyczyną wywalania błędu. 2. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/325092-rozmieszczenie-bezpiecznikow/ 3. Chyba tył trzeba zdjąć, dokładnie nie wiem, bo nie mam pompowanych lędźwi. Jak będziesz ruszał fotel to odłącz klemę z akku, żeby nie wywaliło błędu poduszki. 4. bez problemu zrobisz to w domu. Jeśli masz oryginalne radio( masz 1din czy 2din?) to załatw sobie do niego wyjmaki (http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-mercedes-audi-skoda-seat-ford-vw-i5800440744.html) i jak wyjmiesz radio to wtedy masz lepszy dostęp do reszty. Aby wyjąć klimatronik to po wyjęciu radia po prostu go wypychasz od środka. Nie jest przykręcony na żadne śruby. Potem go po prostu rozkręć Co do przycisku asr to zdejmujesz czarną ramkę wokół przycisków i podważasz przycisk płaskim śrubokrętem. 5. Czekam na foto
-
Świeży zakup, kilka usterek
Tyle wad w samej elektryce i kupiłeś? Mam nadzieję, że sporo stargowałeś Ad1 czy po wymianie czujników skasowałeś błędy w sterowniku? Ad2 Może spalony bezpiecznik. Gorzej jak spaliły się maty. Ad3 Prawdopodobnie zacina się silniczek. Musiałbyś rozebrać i wyczyścić. Ad4 Przycisk od klimatronika pewnie się zacina. Musisz wygrzebać cały klimatronik, rozebrać go i wyczyścić przycisk. ASR prawdopodobnie uszkodzony, kosztuje ze 2 dyszki więc najlepiej wymienić. Ad5 Prawdopodobnie masz licznik firmy jaeger, które mają to do siebie, że padają w nim różne elementy. Najlepiej będzie znaleźć licznik firmy vdo i wymienić. Dla pewności prześlij mi w prywatnej wiadomości zdjęcie licznika i rozwiejemy wątpliwości.
-
Zwarcie klimatronik
Sprawdź bezpieczniki, może któryś jest nie do końca przepalony.
-
PROBLEM Z ALARMEM
To jest jakiś nieoryginalny alarm. Najlepiej kup nowy i zamontuj, bo tak to można raczej tylko wróżyć...
-
ebsa bank centrala ? co to za bank ? oszukany? oby nie :(
Ebsa to euro bank. Sam nic nie sprawdzisz, bo przy przelewie dane mogą być dowolne. Pozostaje chyba zgłosić sprawę na policję... A zapodaj link do tego ogłoszenia
-
wymiana lamp na Sonar Angel Eyes
To nie bmw, to audi...
-
wymiana lamp na Sonar Angel Eyes
Jak chcesz wymieniać lampy to tylko na ori poliftowe valeo. Nie baw się w żadne nieoryginalne lampy, bo po pierwsze słabo świecą, a po drugie nie wyglądają najlepiej na aucie.
-
Check spalonej żarówki na FIS'ie i brak lewego pozycyjnego z tyłu.
Ale od kierunku jest chyba inna żarówka niż od pozycyjnych...
-
Ustawienie zegaru analogowego
To pewnie cos się zepsuło.
-
Tempomat - jaka manetka do B5 FL 1999r 2000r
Skoro tak, to faktycznie lepiej szukać całości i od razu sobie założyć i przygotować pod montaż licznika