Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Problem z obrotomierzem zegary VDO
To obrotomierz też przełóż z tego drugiego licznika
-
naprawa wyswietlacza fis
Taśma wyświetlacza jest lutowana do płyty
-
witam . problem z licznikiem.
To licznik pewnie do wymiany. Do przedlifta są dosyć tanie więc tragedii nie będzie
-
witam . problem z licznikiem.
A który rocznik tego auta? Orientujesz się jaki licznik ma ten kolega?
-
Szalejące zegary
Każdy da się przerobić, aby podszedł do Twojego auta. Ale jak się za bardzo nie znasz to szukaj od a4 benzyny i najlepiej europejczyka.
-
Centralny nie zamyka bagażnika
Wygląda to na problem z mikrostykiem w drzwiach kierowcy, który 'wyczuwa' przekręcenie kluczyka w zamku i daje sygnał do pompki centralnego. Czy po otwarciu drzwi od strony pasażera bagażnik otwiera się z przycisków?
-
Problem ze wskaznikiem paliwa i temperatury
Sprawdź numer i wtedy będzie wiadomo na 100%
-
Szalejące zegary
Masz licznik jaegera i właśnie nadszedł kres jego dni. Prawdopodobnie konieczna będzie wymiana procesora, aby ożywić ten licznik, ale to koszt około 300 zł, a i tak po pewnym czasie problemy wrócą. Najlepszym rozwiązaniem jest wymiana licznika na vdo.
-
naprawa wyswietlacza fis
Tak Kowi, będzie pasował ten wyświetlacz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sorry, mój błąd. w ogóle niepotrzebnie dałem tego linka. Coś mi się uwidziało, że masz przedlifta
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sprawdź to:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5396-[b5-ADP]-komunikat-1177-moduł-silnika-bład-sporadyczny#entry77591
-
Brak świateł przeciwgielnych przód i tył
Może głupie pytanie, ale czy masz włączone światła pozycyjne?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zmień w liczniku wartości w kanale 60 adaptacji na 1024 ewentualnie 1025 i sprawdź czy coś pomogło(dodatkowo kanał 61 ustaw wartość 256, a 62 wartość 0). Sprawdź również czy masz odpowiednie kodowanie programowe pod swój silnik (wklep 00140)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W kanale 3 adaptacji zmieniasz wartość. Maksymalnie da się do 115. Zrób tyle, wyjeździj cały bak i zobacz jak wyszło. Jak nadal będzie zaniżało, to tylko przez zmianę we wsadzie da się jeszcze zwiększyć wartość
-
Centralny zamek/alarm
Zdejmij półkę pod kierownicą i na pewno gdzieś tam jest
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
tyle nie powinno mieć znaczenia. Wiadomo, że chińskie groty nie będą idealne. Podjedź do innego gościa.
-
Centralny zamek/alarm
Wywal ten alarm i zamontuj albo nowy nieoryginalny, albo kup pompkę z obsługą pilota
-
Komunikaty fis 1/2
Bo w 1/2 fis nie ma takiej opcji.
-
Uszkodzony silnik szyby
Tak mi się wydaje, bo jak kiedyś coś źle popodlączałem w drzwiach kierowcy to przyciski w tylnych drzwiach mi nie działały. Poza tym w drzwiach kierowcy jest przycisk który uniemożliwia sterowanie szybami z tyłu.
-
zegary dylemat.... nie działająca prędkośc i obroty....
nic nie trzeba synchronizować, albo uszkodzony pływak, albo coś w liczniku. Zrób test zegarów vagiem i zobacz jak wyjdzie.
-
Uszkodzony silnik szyby
a w przelotce drzwi kierowcy jest wszystko ok? Bo to chyba z nich rozchodzi się napięcie na wszystkie szyby...jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
-
Problem z immo
Najlepiej jakbyś podłączył kompa i sprawdził błędy. Może coś się dzieje z pętlą immo przy stacyjce.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak chcesz wyłączyć immo to wchodzisz w vag k+can comander łączysz się z silnikiem klikasz read i potem immo off. O ile comander obsłuży sterownik Twojego silnika
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Najpierw musisz vag comanderem wydobyć pin z nowych zegarów, a następnie za jego pomocą dopisujesz kluczyki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ale lepsze to niż tarcza od anglika przynajmniej dla mnie