Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Ale to co pokazujesz nie jest zamiennikiem do a4 b5, więc nie rozumiem celu wstawiania linków zamienników do innych modeli
  2. Nie wprowadzaj ludzi w błąd : http://skodaauto.com.pl/przelacznik-kierunkowskazow-skoda-fabia-octavia-z-tempomatem-p-903.html Sam nie wprowadzaj. Manetka od a4 b5 jest inna. Widzisz różnicę, czy nadal nie?
  3. Manetka w a6 c5 różni się od a4 b5 i nie ma do b5 czeskich zamienników. Sprawdź najpierw vagiem działanie poszczególnych przycisków na manetce.
  4. marcin_franz odpowiedział(a) na Linger temat w Audi A4 B5
    Prawdopodobnie bez jakiegoś dobrego elektronika się nie obejdzie, jeśli migają tylko wskazówki.
  5. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Podeślij wsad to Ci go przerobię. Co do kontrolki świec, to jak ogarniesz immo to przestanie mrugać.
  6. Może spróbuj to: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622
  7. A może pompka
  8. marcin_franz odpowiedział(a) na Linger temat w Audi A4 B5
    Najpierw podłącz zamiast starego nowy i sprawdź jak działa fis. będzie pikać, więc się nie przestrasz
  9. marcin_franz odpowiedział(a) na dziend0bry temat w Audi A4 B5
    A Twój licznik to jaeger czy vdo? Jeśli jaeger to lepiej nie inwestuj w niego pieniędzy, tylko wymień na vdo. Koszt podobny co wymiana lcd w tamtym.
  10. marcin_franz odpowiedział(a) na Linger temat w Audi A4 B5
    Już lepiej. Wystarczy zmienić tarczę obrotów i zmienić wsad. Jak będziesz miał kabel to dasz radę. Tylko Ty masz już immo3 i będzie trzeba odczytać pin z tego jaegera, a do tego potrzebny bedzie jeszcze kabel vag tacho.
  11. marcin_franz odpowiedział(a) na Linger temat w Audi A4 B5
    Tylko, żebyś nie trafił na taki z wypalonym fisem, a większość jest właśnie takich. Do tego te białe tarcze i cena kosmiczna jak za niewiadomą. Ppsiadasz kabel vag? Jeśli tak to sobie poradzisz.
  12. Zanosisz wkładkę do slusarza i on na jej podstawie dorabia grot.
  13. marcin_franz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy ktoś wie gdzie w kabinie znajdę zacisk 61 oprócz kostek licznika, aby móc się wpiąć? Potrzebuję sygnału po uruchomieniu silnika.
  14. marcin_franz odpowiedział(a) na Linger temat w Audi A4 B5
    Z 98 nie będzie pasował. Szukaj takiego z cyfrowym zegarkiem, nie ze wskazówkami.
  15. W elektrycznym lub motoryzacyjnym. Tym t5/r5
  16. marcin_franz odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Tak jak Fazii napisał
  17. marcin_franz odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Faktycznie słabo to wygląda. Od paska jeszcze różnią się pewnie kształtem.
  18. Zrób zdjęcie licznika. Liczniki do tego rocznika są dosyć tanie, a mechanik chciał Cię chyba naciągnąć.
  19. marcin_franz odpowiedział(a) na KikiTBG temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
  20. Do Twojego auta nie podejdą te interfejsy
  21. marcin_franz odpowiedział(a) na Ses07 temat w Audi A4 B5
    Zegary z passata nie podejdą. Sam wyświetlacz może być taki sam jeśli oba są vdo, ale ręki sobie nie dam uciąć. A co się z Twoim dzieję, że chcesz wymieniać? Pokaż foto
  22. Tylna obudowa jest biała? Jeśli tak to jaeger. Te liczniki mają to do siebie, że padają (wadliwy procesor). Wtedy się dzieją różne rzeczy, jak latające wskazówki, piszczenie, mruganie itp. Wymieniany fis nie ma tu nic do rzeczy, tylko szkoda, że inwestowałeś w niego kasę. Najlepiej wymienić licznik na vdo. Czyli to piszczenie to wina licznika, a nie poduszek
  23. Czego chcesz zmieniać kodowanie i po co? Co do włączania po zapłonie to może coś we wtyczkach nie styka...
  24. A nie masz przypadkiem licznika jaegera? Może zwykły zbieg okoliczności i on również zaczął padać. Licznik nie powinien piszczeć nic nie pokazując
  25. marcin_franz odpowiedział(a) na kamdaro temat w Audi A4 B5
    Bezpieczniki sprawdziłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.