Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Wystarczy podpiąć +12V do jednego z pinow przy pompce i klapa się oteiera, ale teraz nie pamiętam który. Jutro mogę zerknąć i Ci napisać
  2. marcin_franz odpowiedział(a) na Rampage temat w Audi A4 B5
    Da radę
  3. A nie masz czasem licznika jaegera? Ewentualnie może jeszcze pływak w baku się zacinać.
  4. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Włączenie zapłonu nic nie da, bo to licznik daje sygnał do podświetlenia pozostałych elementów. Oprócz oświetlenia w podsufitce, bo za to odpowiada pompka centralnego zamka. Możesz zabrać ze sobą licznik. W Polsce ktoś Ci odczyta z niego pin, kup na allegro najtańszy kabel VAG oraz licznik vdo i po powrocie do siebie zakodujesz sobie nowy licznik. Jak coś to służę pomocą
  5. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    A najlepiej wymienić licznik na vdo. Takie same pieniądze, a może i mniejsze. Oraz 100% pewności, że problem nigdy nie powróci. A po tej naprawie to nie wiadomo...
  6. To dziwne, bo u mnie jak się zapala rezerwa i trochę jeszcze pojeżdżę to wlewam 56 litrów. Tylko ze mam afn, ale pojemność baku jest chyba taka sama, bo nie masz przecież quattro...
  7. Sprawdź który wystrzelił. Możesz w Google wpisać bezpieczniki a4 b5.
  8. Lepiej mieć ori radio. Wtedy na 100% zadziała.
  9. Spróbuj jeszcze raz rozkręcić i przeczyścić. Prawdopodobnie coś źle złożyłeś. Sprawdź też bezpieczniki, bo może któryś się przepalił. Jak to nie pomoże to wymień przełącznik na inny.
  10. Niestety nie da się
  11. Sprawdź czy dochodzi napięcie do wtyczek po otwarciu drzwi. Problemem mogą być zaśniedziałe styki w lampce lub we wtyczce lampki.
  12. 1. Wepnij się bezposrednio, bo przez diodę prawdopodobnie zostanie zaklłamany sygnał. 2. Niestety nie wiem 3. Sprawdź czy od drugiej strony licznika czy nie przepaliła się żarówka od podświetlenia tego wyświetlacza
  13. Pływak nie może opaść na dno jeśli jest paliwo. Wtedy nie nazywał by to się pływak Albo ścieżki na pływaku się wywarły, albo styki w kostce zaśniedziały, albo awaria licznika. Test zegarów vagiem robiłeś?
  14. Sygnał idzie bezpośrednio z pływaka w baku. Czy jeśli zapala Ci się kontrolka przy wskazówce na połowie baku to masz faktycznie pół baku paliwa, czy końcówkę?
  15. No i jakaś księgową do ogarnięcia biurokracji, ewentualnie jak jest ta osoba ogarnięta to może korzystać z jakiejś internetowej. Bardzo dużo będzie mógł sobie odliczyć od podatku dochodowego jak amortyzacja samocjodu, wydatki na auto, no i pewnie będzie vatowcem, wiec vat też będzie mozna sobie odliczać. Ogólnie jak ma możliwość to polecam założenie firmy, bo potem może ją rozwinąć ewentualnie podjąć współpracę z innymi firmami jak ta dla której będzie głównie pracować.
  16. Masz licznik firmy jaeger, a one mają to do siebie, że bardzo lubią się psuć. Prawdopodobnie padł procesor. Naprawa jest nieopłacalna. Szukaj licznika z pełnym fisem vdo. Literka na końcu numeru nie ma znaczenia. Pojemność silnika również. Najlepiej tdi i Europa. Ale to też da się od biedy przerobić. Tarcze od jaguar nie pasują idealnie do vdo.
  17. Sprawdź czy dochodzi prąd do lampki po otwarciu drzwi. Niestety nie wiem który to pin we wtyczce lampki. Jeśli dochodzi to może być coś w lampce w stylu zasniedziałe styki, lub uszkodzony przełącznik.
  18. Trzeba kliknąć raz krótko przycisk reset na manetce.
  19. Pewnie pompka centralnego się posypała. Podmień na inną o takich samych numerach i zobacz czy przeszło.
  20. Manetki jest chyba ok, chociaż mało ją widać. Wtyczkę potrzebujesz tylko tą mniejszą czarno fioletowa, bo ona jest od tempomatu. Pozostałe wtyczki masz u siebie w aucie.
  21. Kolego filmiki nie działają. Pokazuje napis "film prywatny". Czy licznik to nie jest czasem jaeger?
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na Diego Risek temat w Audi A4 B5
    Koledze chodzi chyba o przedlifta. To powinno pomóc: https://farm1.staticflickr.com/317/19725358616_b04d80e604_k.jpg
  23. marcin_franz odpowiedział(a) na bartekkb5 temat w Audi A4 B5
    Bez zdjęcia może być ciężko cokolwiek powiedzieć
  24. Ooo kolejne konto kolega sobie założył. Chyba już trzecie, mylę się? Po co ta ściema, że jesteś nowy? Wszystko jest opisane na forum, a nawet w tym temacie. PS. Żeby nie było, że post nie na temat to pilotów nie koduje się kablem, tylko przez przekrecenie klucza w drzwiach kierowcy.
  25. marcin_franz odpowiedział(a) na Diego Risek temat w Audi A4 B5
    Sprawdź czy manetka jest podłączona do licznika oraz czy masa do niej dochodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.