Treść opublikowana przez marcin_franz
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wystarczy podpiąć +12V do jednego z pinow przy pompce i klapa się oteiera, ale teraz nie pamiętam który. Jutro mogę zerknąć i Ci napisać
-
Kontrolka od airbagu
Da radę
-
Parę pytań..
A nie masz czasem licznika jaegera? Ewentualnie może jeszcze pływak w baku się zacinać.
-
Problem z licznikiem
Włączenie zapłonu nic nie da, bo to licznik daje sygnał do podświetlenia pozostałych elementów. Oprócz oświetlenia w podsufitce, bo za to odpowiada pompka centralnego zamka. Możesz zabrać ze sobą licznik. W Polsce ktoś Ci odczyta z niego pin, kup na allegro najtańszy kabel VAG oraz licznik vdo i po powrocie do siebie zakodujesz sobie nowy licznik. Jak coś to służę pomocą
-
Problem z licznikiem
A najlepiej wymienić licznik na vdo. Takie same pieniądze, a może i mniejsze. Oraz 100% pewności, że problem nigdy nie powróci. A po tej naprawie to nie wiadomo...
-
Parę pytań..
To dziwne, bo u mnie jak się zapala rezerwa i trochę jeszcze pojeżdżę to wlewam 56 litrów. Tylko ze mam afn, ale pojemność baku jest chyba taka sama, bo nie masz przecież quattro...
-
Audi A4 B5 Problem z przełącznikiem
Sprawdź który wystrzelił. Możesz w Google wpisać bezpieczniki a4 b5.
-
Kierownica multifunkcyjna A4 B5 przedlift
Lepiej mieć ori radio. Wtedy na 100% zadziała.
-
Audi A4 B5 Problem z przełącznikiem
Spróbuj jeszcze raz rozkręcić i przeczyścić. Prawdopodobnie coś źle złożyłeś. Sprawdź też bezpieczniki, bo może któryś się przepalił. Jak to nie pomoże to wymień przełącznik na inny.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niestety nie da się
-
A4 B5 Oświetlenie wnętrza.
Sprawdź czy dochodzi napięcie do wtyczek po otwarciu drzwi. Problemem mogą być zaśniedziałe styki w lampce lub we wtyczce lampki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1. Wepnij się bezposrednio, bo przez diodę prawdopodobnie zostanie zaklłamany sygnał. 2. Niestety nie wiem 3. Sprawdź czy od drugiej strony licznika czy nie przepaliła się żarówka od podświetlenia tego wyświetlacza
-
[A4 B5] Jak działa kontrolka rezerwy paliwa?
Pływak nie może opaść na dno jeśli jest paliwo. Wtedy nie nazywał by to się pływak Albo ścieżki na pływaku się wywarły, albo styki w kostce zaśniedziały, albo awaria licznika. Test zegarów vagiem robiłeś?
-
[A4 B5] Jak działa kontrolka rezerwy paliwa?
Sygnał idzie bezpośrednio z pływaka w baku. Czy jeśli zapala Ci się kontrolka przy wskazówce na połowie baku to masz faktycznie pół baku paliwa, czy końcówkę?
-
Potrzebuję info na temat założenia działalnosci
No i jakaś księgową do ogarnięcia biurokracji, ewentualnie jak jest ta osoba ogarnięta to może korzystać z jakiejś internetowej. Bardzo dużo będzie mógł sobie odliczyć od podatku dochodowego jak amortyzacja samocjodu, wydatki na auto, no i pewnie będzie vatowcem, wiec vat też będzie mozna sobie odliczać. Ogólnie jak ma możliwość to polecam założenie firmy, bo potem może ją rozwinąć ewentualnie podjąć współpracę z innymi firmami jak ta dla której będzie głównie pracować.
-
Problem ze wskaznikiem paliwa i temperatury
Masz licznik firmy jaeger, a one mają to do siebie, że bardzo lubią się psuć. Prawdopodobnie padł procesor. Naprawa jest nieopłacalna. Szukaj licznika z pełnym fisem vdo. Literka na końcu numeru nie ma znaczenia. Pojemność silnika również. Najlepiej tdi i Europa. Ale to też da się od biedy przerobić. Tarcze od jaguar nie pasują idealnie do vdo.
-
Oświetlenie wnętrza. Awaria czy kwestia ustawienia ?
Sprawdź czy dochodzi prąd do lampki po otwarciu drzwi. Niestety nie wiem który to pin we wtyczce lampki. Jeśli dochodzi to może być coś w lampce w stylu zasniedziałe styki, lub uszkodzony przełącznik.
-
Awaria wyświetlacza Audi A4 B5
Trzeba kliknąć raz krótko przycisk reset na manetce.
-
Otwierający się szyberdach / samozamakjące się drzwi
Pewnie pompka centralnego się posypała. Podmień na inną o takich samych numerach i zobacz czy przeszło.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Manetki jest chyba ok, chociaż mało ją widać. Wtyczkę potrzebujesz tylko tą mniejszą czarno fioletowa, bo ona jest od tempomatu. Pozostałe wtyczki masz u siebie w aucie.
-
Problem z licznikiem A4 B5. Nie pokazuje prędkości, nie liczy kilometrów, paliwo wariuje
Kolego filmiki nie działają. Pokazuje napis "film prywatny". Czy licznik to nie jest czasem jaeger?
-
Fis i manetka
Koledze chodzi chyba o przedlifta. To powinno pomóc: https://farm1.staticflickr.com/317/19725358616_b04d80e604_k.jpg
-
Co to za przewody?
Bez zdjęcia może być ciężko cokolwiek powiedzieć
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Ooo kolejne konto kolega sobie założył. Chyba już trzecie, mylę się? Po co ta ściema, że jesteś nowy? Wszystko jest opisane na forum, a nawet w tym temacie. PS. Żeby nie było, że post nie na temat to pilotów nie koduje się kablem, tylko przez przekrecenie klucza w drzwiach kierowcy.
-
Fis i manetka
Sprawdź czy manetka jest podłączona do licznika oraz czy masa do niej dochodzi.