Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Obrotomierz został na 2 tyś. chymmm
A na vagu dobrze pokazuje Ci obroty? Jeśli tak to wina silniczka. Jakbyś szukał silniczka to się odezwij
-
Zamiana licznika czy da rade bez rzezby instalki ?
Będzie pasować. Ładowanie będzie działać odrazu, a co do oleju to chyba będzie trzeba dołożyć przewód od czujnika do licznika, o ile masz u siebie czujnik.
-
Zmieniony licznik problem
Sprawdź wtyczki, ustaw soft coding na odpowiednią ilość cylindrów oraz paliwo. Ustaw kanał 60 adaptacji na 1025, 61 na 0, 62 na 0. Daj znać czy coś pomogło [emoji4]
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
I jak zwykle nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. Ale koniec OT, w b5 tylko kluczyk w stacyjkę i drzwi kierowcy. Żaden kabel tego nie zrobi.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
To się zdecyduj, bo w swoich dwóch poprzednich postach piszesz, że przypisuje się kompem...A żeby rozwiać wątpliwości, w b5 nie dopisuje się kluczy kompem.
-
Co zamiast kanału?
https://www.facebook.com/wdwlift.de/
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Ostatni licznik to też jaeger, więc raczej odradzam. Pozostałe liczniki trzeba przerabiać aby pasowały do Twojego auta. Trzeba edytować wsad na europę/benzynę. Tarcze prędkości z jaegera trzeba będzie dociąć pod wzór vdo aby ją jakoś wpasować. Od obrotów lepiej dorwać ori od benzyny vdo. Jak coś to posiadam Kolejna sprawa to stan wyświetlacza fis. Nie wiadomo na co trafisz. Najlepiej weź ten najtańszy z numerem 1 i przerób pod swój samochód
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W przedlifcie immo jest poza licznikiem wiec sam licznik nie ma tu nic do rzeczy. Standardowo nic nie pokaże w audi pod maską, więc ja bym w tym upatrywał przyczyny problemu. Może sprawdź czy dobrze wszystko podłączyłeś, zwłaszcza ten sygnał spalania.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A ten pierwszy licznik był z cyfrowym zegarkiem czy wskazówkowym?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pasować pasują, ale szału nie robią. Tak wyglądają w poliftowym liczniku:
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
To w jakim liczniku zmieniasz ten przebieg? Spróbuj odłączyć aku na chwile. Możesz też zmienić przebieg w vag eeprom programmer (oczywiście w vdo)
-
Co potrzeba do zamiany Jaegera na VDO?
http://chomikuj.pl/jestchomiczek/VAG+K*2bCAN+COMMANDER+FULL+1.4+(CHINA)+i+inne Ten powinien działać. Jak dopisałeś kluczyk do vdo to jaeger już go nie przyjmie. Musiałbyś zpowrotem dopisać go do jaegera
-
Zmiana licznika na FIS
Nie trzeba pływaka z a6, można zmienić wsad i będzie poprawnie pokazywać paliwo. A kontrolke immo trzeba bedzie zaślepić albo odlutować diodę, bo będzie mrugac. Jak coś to pisz i się przerobi Manetka będzie p&p tylko trzeba będzie jeszcze wtyczkę dołożyć do niej. Jak byś chciał to mogę to mogę zobaczyć czy nie zalega mi jakiś licznik z a6 i po taniosci Ci go puścić. Tylko, że anglik i fis raczej będzie słaby (chyba, że wlutować Ci nowy). Wtyczki tez się znajdą. W razie co pisz PW
-
Zmiana licznika na FIS
Możesz szukać z a6 c5, przerabiać będziesz musiał wtyczki od licznika. Manetkę od fisa najlepiej szukaj przedliftowej.
-
WYCIĄGANIE PINU PÓŁFIS JAEGER - PROBLEM
...pomyłka
-
Mrugająca kontrolka airbag
A nie masz licznika jaegera?
-
wymiana radia
1000% nie zadziała.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tylko to co napisałeś
-
problem z licznikiem jagera
Licznik musi być z cyfrowym zegarkiem (nie ze wskazówkami). Może być pełen fis lub półfis. Jakbyś był zainteresowany to posiadam takie liczniki na sprzedaż. Pisz PW jak coś
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Bo nie są wpiete w instalację auta.
-
Wariujący wskaźnik paliwa
Niestety te liczniki tak mają.
-
Adaptacja przełącznika ASR w polifcie do innych celów
Nie. Musi być bistabilny: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6060953403
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Sprawdź czy mata nie przepalona.
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Tu masz więcej na ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64979-[ALL-B5]-Podgrzewane-lusterka-wersja-bez-instalacji
-
Audi a4 b5 1999 brak grzania lusterek
Kabelki są w każdym lusterku. Może niemiec też zobaczył przewody, kupił grzane wkłady, nie grzało mu, dołączył i schował.