Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Błędne wskazania temperatury zewnętrznej przy jeździe na klimatyzacji
W polifcie są diodyI
-
Audi A4 B5 1.9 TDI
Albo wina licznika, albo czujnika W skrzyni biegów. Możesz kupić licznik na podmianę i przełożyć na próbę. Immo W 1996 roku jest poza licznikiem, więc nie będzie problemu
-
Pilot nie otwiera
W osobnym pilocie po prostu wymieniasz baterię i nic więcej
-
zmiana licznika
Tak, bo pozostaje jeszcze sterownik silnika
-
Nie działa pilot centralnego zamka
Jeśli masz ori pilot scyzoryk, to albo wina pompki, albo pilota
-
Padnięty Licznik/ Jaki model
jak szukasz odpowiedniego licznika to wyślij mi na PW zdjęcie swojego i coś dla Ciebie znajdę [emoji6]
-
Lusterko lewe fotochromowe - dostępność wkładu
Nikt się nie śmieje z Twoich lusterek. Też mam u siebie niebieskie i wiem, że są w miarę ok, ale nie o to pyta autor postu. Kolega szuka wkładu przede wszystkim fotochromatycznego, a Ty piszesz, że są za 90 zł.
-
Lusterko lewe fotochromowe - dostępność wkładu
Za fotochromy? Podaj linka[emoji23]
-
Spociki Łódzkie
Pisz tutaj jaki masz problem. Zawsze ktoś się znajdzie kto pomoże [emoji846]
-
Wymiana licznika - immo
Sprawdź jeszcze czy na obecnym liczniku jest aktywny kanał 50 w adaptacjach. Jeśli tak to masz immo3 i adaptacja wygląda trochę inaczej. Jeśli nie to masz immo2 i opis z linka jest ok. Z tym, że możesz spróbować nie wykonywać tego punktu z opisu: "Wpisujemy 0 w pole "new value". Ta opcje powoduje wykasowanie aktualnie zapamiętanych kluczykow. Wybieramy [Test], a nastepnie [save]. ", Oraz tego: "Wybieramy [Done, Go Back], [Close Controller, Go Back - 06]." Ja zawsze robię bez tego. Sprawdź też wartość w kanałach 60, 61 i 62 w starym liczniku i wprowadź takie same w nowym.
-
Wymiana licznika - immo
Może ktoś zaślepił/odlutował dioda immo, albo jest uszkodzona. Który masz rok auta, oraz jaki silnik? Tym kablem zrobisz spokojnie adaptację. Możesz spróbować programem vcds, vag com nie zawsze daje radę
-
Zimny silnik-sekundowa przerwa w odpalaniu po przekreceniu stacyjki
Może rozrusznik się wiesza. Poza tym wybrałeś zły dział na to pytanie [emoji6]
-
kodowanie b5
To Czujnik w zamku jest sprawny i problem musi być gdzieś w instalacji. Może bezpiecznik, tylko nie wiem czy jest osobny dla tych lampek w drzwiach i w nogach. A żarówki sprawne?
-
kodowanie b5
Ale czy zapala się lampka nad przednimi fotelami gdy otwierasz przednie drzwi
-
kodowanie b5
A po otwarciu drzwi zapala się lampka w podsifitce? W b5 się tego nie koduje.
-
Problem z podłączeniem VAG
A po co obd1?
-
Tablet + OBD 2
Do b5 nie ma programów na android
-
zmiana licznika
Oczywiście, że wykonalne. Tu masz wszystko opisane: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS Jakbyś miał pytania to zapraszam na PW [emoji846]
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
Jeśli vdo to możesz wyciągnąć z niego pin zwykłym kablem i programem vag eeprom programer. Tutaj masz różnicę vdo a Jaeger
-
Transponder ID48 do Audi A4 B5 jaki wybrać
A licznik masz vdo czy Jaeger?
-
Spociki Łódzkie
Witaj, Jak coś to zapraszam do mnie na wymianę FISa
-
Hidy, a problemy z napięciem
Najlepiej wywal hidy i kup porządne żarówki,a pozbedziesz się kłopotów i przy okazji będziesz coś widział na drodze, nie mówiąc już o nie oślepianiu innych kierowców.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę do audi a4 b5 avant ośka 1.9 110km 1999: Tarcze plus klocki przód i tył ze średniej półki i np. firmy Febi, Łożyska na tył fag lub febi, Zaciski na przód i tył. Vin WAUZZZ8DZYA023282 Pozdrawiam [emoji846]
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Jak masz licznik z a6 c5 to trzeba edytować i zmienić wsad
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zrób może jakieś zdjęcie jak będzie ciemno to porównamy ze swoimi licznikami [emoji846]