Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Korekta licznika
Z jaegera vag tacho
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1. Musiałbyś zobaczyć czy w liczniku jest antena do zegara. 2. Obecnie masz wtyczki zieloną, niebieską i czerwoną, a w nowym jest zielona, niebieska i szarą. z tym, że w niebieskiej i zielonej też trzeba pozmieniać piny. 3. Może wywalać Ci błąd Oil sensor, jeśli nie posiadasz poliftowej miski olejowej z czujnikiem.
-
[B5 AJM] nie odpala, nie świeci FIS, rozrusznik kręci
Albo jeszcze kostka stacyjki
-
[B5 AJM] nie odpala, nie świeci FIS, rozrusznik kręci
Licznik ma w sobie immo. Prawdopodobnie przez to, że licznik się nie uruchamia, to Immo nie może się odblokować. Pytanie tylko dlaczego Licznik się nie uruchamia. Sprawdź jeszcze raz bezpieczniki. Podmień te które odpowiadają za licznik i plus po zapłonie. Pod kierownicą i w obudowie komputera tez są. Może też to być wina licznika (masz jaegera czy vdo?)
-
[B5 AJM] nie odpala, nie świeci FIS, rozrusznik kręci
A licznik pokazuje Ci godzinę i przebieg, czy ciemno jest na wyświetlaczach?
-
Zmiana licznika przedlift na polift
Dokladnie, Immo jest w liczniku i są inne wtyczki niż w liczniku z cyfrowym zegarkiem.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Są kody przy poszczególnych opcjach. dodajesz kody które są przy opcjach które chcesz mieć i ich sumę wpisujesz w kodowaniu. Zwykłe dodawanie
-
Panel sterowania navi/ LIFT B5
Duży fis, czytnik, wiązka, antena, jeszcze pewnie parę gratów, ale niestety brak map na Polskę.
-
Pilot w kluczyku?
Musisz sprawdzić numery pompki centralnego zamka (jest w bagażniku), jeśli pompka jest dostosowana pod piloty to wystarczy dokupić i zakodować. Jeśli nie to albo wymiana pompki plis kupno pilotów (scyzorykow) albo nieoryginalna centralka z pilotami.
-
Różnice w manetkach wycieraczek - przed/polift, xenon, FIS
Przedlift i polift różnią się podłączeniem. Sedan i avant różni się tylną wycieraczką. Co do xanonu to na 90 % się nie różnią.
-
Wsad do licznika Vdo pełny Fis 8D0920980A
Podeślij wsad to się przerobi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Musisz szukać od a4 b5 pełny fis vdo. Jakbyś chciał to posiadam taki licznik. Pisz PW
-
KLAPA BAGAŻNIK
Podmień pompkę centralnego i wtedy sprawdź
-
1.9 TDI AFN Brak komunikacji z pojazdem
A jak podłączasz interfejs do auta to zapala się na nim dioda?
-
Przełączniki przy lewarku biegów
Fabryczne to to nie jest
-
Święcąca kontrolka a rezerwa
W b5 rezerwa zapala się gdy wskazówka znajduje się na pierwszej czerwonej kresce. Dokładnie tak jak jest na Twoim zdjęciu.
-
Problem z połączeniem(OBDII)
Najtańszy za 20 zl niebieski z allegro na USB będzie działać
-
Problem z połączeniem(OBDII)
W b5 to nie zadziała
-
Zmiana licznika przedlift na polift
Tu masz wszystko opisane i opracowane: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS
-
bespiecznik
Czarny z żółtym paskiem to +12V po zapłonie
-
naprawa wyswietlacza fis
Dokładnie tak jak koledzy piszą. Jak masz licznik z zegarkiem z samymi kreseczkami (bez cyferek) to tylko naprawa taśmy wchodzi w grę. Do tego licznika Nie ma zamienników wyświetlaczy.
-
naprawa wyswietlacza fis
Najlepiej jak sam rozbierzesz licznik i z wyświetlaczem oraz płytą główną licznika pójdziesz do jakiegoś serwisu GSM lub laptopów. Tam Ci to ogarną Instrukcja rozebrania licznika: http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS
-
naprawa wyswietlacza fis
Również mogę polecić, tylko wymiana nie jest taka prosta jeśli nie ma się pojęcia o lutowania
-
Pin licznika
Na allegro jest tego pełno
-
Pin licznika
Vag tacho i kabel również vag tacho.