Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Nieznany przycisk na konsoli A4 B5 1.8T.
Pewnie nie masz ani ESP ani asr a w tym miejscu powinna być zaślepka https://goo.gl/images/JZkXjT
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS#entry4560723 Zobacz ostatni obrazek z tego postu. Masz tam podłączenie manetki z przedlifta.
-
Nie działający spryskiwacz szyby
No musisz wymontować zbiornik płynu i zobaczyć co się dzieje. Żeby wymontować musisz niestety zdjąć lewe koło i nadkole. Może wystarczy go rozebrać i przeczyścić, a jak nie to kup zamiennik i będzie hulać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co do kluczyków to Immo masz poza licznikiem, wiec tym się nie martw. Manetka to koszt maks 50-60 zł. Co do reszty to musisz sobie pomyśleć czy chce Ci się bawić w podłączanie itd. No i czy chcesz montować licznik ze swojego rocznika czy już poliftowy z białym podświetleniem. Wszystko jest opisane w tym temacie, tylko trzeba trochę poszukać, bo część jest w jednym poście co innego znowu w innym...
-
Podświetlana zaślepka z logo audi.
http://allegro.pl/szablon-audi-quatrro-s-line-bose-lpg-roleta-garaz-i6555473660.html
-
[AFN]Problem z odpalaniem
Spróbuj odpalić na pych. Jak odpali to znaczy ze problem leży gdzieś między stacyjką a rozrusznikiem. Może coś ze stacyjką. Sprawdź moernikiem czy po przekreceniu na rozruch jest przejście na odpowiednich pinach stacyjki.
-
Zmiana licznika
Nic się nie stanie
-
Zmiana licznika
To tym bardziej trzeba było je dopisać
-
Zmiana licznika
Nie lepiej było dopisać kluczyki? Masz Immo2 czy immo3?
-
licznik jaeger
Od a6 jak chcesz wkładać to musi mieć numery 4d0920... , ale i tak trzeba by go przerobić, bo paliwo będzie pokazywał odwrotnie i nie posiada potencjometra regulacji podświetlenia. Nie będzie też pokazywał otwartych drzwi i tego nie da się przerobić. Od a4 szukaj o numerach 8d0920...
-
Audi A4 B5 Wymiana licznika na ten sam?
Zawsze można spróbować, a może zaskoczy. Potrzebny Ci będzie kabelek vag tacho. Vag kkl nie odczytasz pinu z jaegera.
-
Na liczniku temp płynu chłodniczego 120 stopni
Masz pewnie licznik jaegera. One mają to do siebie, że się psują. Pada w nich procesor. Silniczki też lubią się rozsypać. Najlepiej wymienić go na VDO. Masz pełny czy półfis?
-
Zmiana licznika
to całkiem znośna cena
-
Zmiana licznika
Tak, będzie pasować. To czarne to antena od ustawiania radiowo czasu. Niektóre vdo mają ją wbudowaną. Ale według mnie to trochę zbędny gadget. A w Jakiej cenie znalazłeś ten vdo?
-
Zmiana licznika
Tak będzie pasował, ale pewnie zaraz też w nim padnie procesor
-
Zmiana licznika
Szukaj licznika vdo z czarną tylną obudową.
-
licznik jaeger
Najlepiej wymienić licznik na VDO.
-
Czujnik otwarcia maski
Nie rozumiem. Jak "otwarłeś" niedomknietą maskę? Gdzie miałeś ten alarm? Czujnik w zamku jest po to, że jak Ci się zapali niski poziom oleju to póki nie otworzysz maski to komunikat z fisa nie zniknie.
-
Czy warto kupic?
A nie lepiej kabelek za 30 zł i podłączyć pod lapka?
-
Temperatura na zewnątrz a zegar zapytanie
Czujnik temperatury jest do climatronica. 1. Jakoś sygnał do wyświetlacza trzeba podać, więc trzecia wtyczka jest potrzebna. musisz też kupić wyświetlacz temperatury do licznika. 2. Raczej nie. 3. Tak
-
Czujnik otwarcia maski
W b5 nie pokazuje otwartej maski.
-
FIS i RDS
A 1024? Licznik to vdo? Auto jak w profilu? Immo masz włączone?
-
FIS i RDS
62 też zero, a 60 zrób 1025.
- FIS i RDS
-
FIS i RDS
Aby pokazało RDS wystarczy podłączyć i działa. Dobrze podpiąłeś ena, data i clock?