Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Możesz też zanieść stacyjkę do dobrego zakładu i dorobią Ci pod nią kluczyk. Do immo będziesz musiał dokupić transpondery i zakodować.
-
Przełożenie zegarów 1 lift na drugi -pełny benzyna 1.8t
No to jest tylko jeszcze pół fis z białym podświetleniem. Sama przekładka tak samo. Pomija się etap z dodatkową wtyczką od fis.
-
Przełożenie zegarów 1 lift na drugi -pełny benzyna 1.8t
Ręce opadają. Tak trudno użyć wyszukiwarki? Temat przerabiany setki razy... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS#entry82756
-
Przyciemniane tylne szyby i po dowodzie
A sorry mój błąd, nie doczytałem
-
Przyciemniane tylne szyby i po dowodzie
A przepuszczalność nie jest przekroczona?
-
[ALL B5] Wymiana regulatora napiecia -alternator valeo
Może jakiś przewód jest słabo dokręcony. Posprawdzaj
-
Jak zaprogramować Vag'iem Domykanie szyb?
Tylko komputerem zmienisz kodowanie
-
Co to jest?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/51408-Jak-umieszczać-zdjęcia-na-forum
-
Wyświetlacz FIS nic nie pokazuje (tylko poziome kreski)
A żarówki pod fisem są sprawne?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczuszka dotarła. Wielkie dzięki i do usłyszenia przy następnych zakupach PS. Jutro kawka w nowym kubanku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Licznik może być w aucie. Odczytujesz wsad, następnie zmieniasz tą jedną komórkę i wczytujesz go spowrotem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sprawdziłem to na licznikach z a6 c5 i również działa. Trzeba by to umieścić w pierwszym poście. Gratulacje kolego Wielkiego Odkrycia
-
Nie działa centralny z pilota
To nie są ori piloty. Zapewne coś się posypało. Musisz poszukać puszki od tego alarmu i zobaczyć czy tam jest wszystko ok. Puszka ta powinna być widoczna po zdjęciu półki nad nogami kierowcy
-
Nie działa centralny z pilota
Zrób zdjęcie pilotów
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj, Poproszę o wycenę: Kompletny rozrząd z pompą wody, Sprzęgło wiskotyczne, Wiatrak wiskozy, Komplet pasków i napinaczy klimatyzacji i alternatora. Pacjent to a4 b5 1.9 tdi 110 KM 1999, VIN wauzzz8dzya023282
-
Kostka stacyjki czy wkład? Nie odbija i ciężko chodzi.
Kpstka napewno nie jest winna. Musisz wydobyć wkładkę i najlepiej kup odrazu na szrocie drugą, udaj się do dobrego punktu dorabiania kluczy i z dwóch zrobi Ci jedną pasującą do starego kluczyka. Spróbuj może jeszcze psiknąć wd 40
-
Centralny z pilota.
Ja ostatnio kupiłem za 100 zł od kolegi z forum. Napisz w dziale kupię części, a może coś się trafi
-
Centralny z pilota.
Tak, to jest pewne. Jak kupisz ori pompkę z obsługą pilota to tylko podpinasz, ciągniesz antenę kodujesz pilot i już. Przy nieoryginalnym zestawie będzie trochę lutowania i kabelkologii.
-
Pałace się kontrolki FIS, i niepodpiete kable
Tak, do jakiegokolwiek punktu gdzie jest masa. Za licznikiem jest dobra blacha do której możesz podpiąć
-
[B5 ANB] Brak sterowania szybami z tyłu
A ten przełącznik blokady sprawny?
-
Nie mozna otworzyc bagaznika z przycisku
A napewno od mikrowłączników w klapie dochodzi sygnał do pompki?
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
I tam powinno być zasilanie
-
Nie mozna otworzyc bagaznika z przycisku
A pompka przy otwieraniu auta pracuje normalnie czy długo?
-
Problem ze znalezieniem manetki z tempomatem 4D0953513E
Możesz wsadzić manetkę z dowolnym numerem, byle by miała tempomat i była z polifta.