Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Ten jest tańszy http://www.aliexpress.com/item/Promotion-2016-Free-shipping-high-quality-For-VW-for-AUDI-A3-A4-A6-VDO-LCD-Display/32603375962.html?spm=2114.01010208.3.174.bd7XWs&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_1_10037_10017_10033_406_10032_10040,searchweb201603_2&btsid=e96cb5c3-5cb2-495f-98b1-901ddcc98a9a
  2. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka. Tu powinieneś znaleźć odpowiedź
  3. Kolego oczywiście, że da się to zrobić. Jak byś podjechał to byśmy to zrobili na miejscu, ale jak masz kabel vag kkl (najtańszy z allegro) to możemy to zrobić na odległość. Jao coś to pisz pw
  4. Mi się kiedyś przypalił bezpiecznik (jakiś 5A, dokladnie nie pamiętam który), (nie wystrzelił) i też mi nie działało podświetlenie climatronica orazschowka. Reszta się świeciła. Popodmieniaj po kolei bezpieczniki i może coś to pomoże
  5. Pod kierownicą to znaczy, ze musisz odkręcić cały ten plastik co jest pod kierownicą nad nogami koerowcy i tam szukać dodatkowej centralki alarmu. Raczej nic do tego nie zaprogramujesz, będziesz musiał ją usunąć i albo zamontować inną, albo ori, albo jeździć bez alarmu
  6. No tak, ale tarcza jest nadal w milach i to trochę drażni oczy
  7. Jeśli to ori alarm to jest zintegrowany z pompką i musisz tylko kupić kluczyk i dopisać. Jeśli to coś dokładanego to moze być problem
  8. Dokładnie tak
  9. Wyjmij radio i sprawdź czy antena dobrze podłączona
  10. Sprawdź miernikiem
  11. marcin_franz odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Może coś we wtyczce przy manetce nie styka. Sprawdzałeś?
  12. marcin_franz odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    To może we wtyczce jest jakaś przerwa. Sprawdziłeś tą masę?
  13. Zapewne masz jakiś nieoryginalny alarm/blokadę zapłonu i coś tam uszkodziłeś. Wyjmij radio i sprawdź, czy któregoś przewodu nie przeciąłeś. Możesz też posprawdzać bezpieczniki w skrzynce oraz te od tej blokady/immo na przycisk.
  14. marcin_franz odpowiedział(a) na aricc temat w Audi A4 B5
    Tu niby wygląda wszystko dobrze. ważne aby ta żółta wtyczka była tak ustawiona żeby te 3 piny były w szarym gnieździe pod numerami 17, 18, 19. Następnym krokiem jest sprawdzenie manetki. Skoro wycieraczki również szwankują, to pewnie ona jest winna.
  15. marcin_franz odpowiedział(a) na Pavulon84 temat w Audi A4 B5
    Tylko wymiana na nowy. Jak coś to zapraszam
  16. Nie, montuje się je zamiast świateł długich.
  17. Jeszcze kierownica z modułem w środku i będzie hulać. Nam tak u siebie na symphony, a wcześniej na chorusie. Jakiś schemacik mogę Ci podesłać jakbyś nie znalazł w googlach
  18. A nie masz może licznika firmy jaeger (biała obudowa z tyłu)? Jeśli tak to one mają to do siebie, że dzieją się z jimi różne cuda. Wtedy pozostaje wymienić licznik na vdo
  19. Musisz wymienić licznik na pełny lift. Aby działał trzeba pozamieniać piny w obecnych wtyczkach i dołożyć szarą do fisa lub zastosować przejściówki. Trzeba będzie również dołożyć emulator oil sensor aby nie wywalało błędu, lub zmienić miskę olejową z czujnikiem na poliftową. No i oczywiście kodowanie immo, ale to zwykłym kablem zrobisz. Jakbyś był zainteresowany przejściówkami lub emulatorem to zapraszam
  20. Co do obrotomierza, to może wystarczy przeczyścić styki we wtyczce i liczniku jakimś preparatem, ewentualne trzeba by wymienić silniczek. Jak byś tako potrzebował to pisz pw.
  21. Na pierwszej stronie w pierwszym spojlerze masz rozpiskę czerwonej wtyczki od fisa w przedlifcie.
  22. napisz ogłoszenie w dziale kupię Tylko jak będziesz kupował z pełnym fisem to żeby był w miarę czytelny
  23. Każdy inny jak będziesz chciał wsadzić to trzeba będzie zakodować kluczyki. Ewentualnie wyłączyć zupełnie immo, ale pierwsza opcja jest chyba łatwiejsza.
  24. Z innym, ale zaczynającym się od "8D0920" najlepiej od benzyny, chociaż od diesla też może być, bo da się go przerobić. I ważne aby był to licznik VDO- czarna tylna obudowa.
  25. Szukaj licznika vdo od benzyny pełny fis, będzie najtaniej, półfsy vdo są dosyć drogie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.