Treść opublikowana przez marcin_franz
-
naprawa wyswietlacza fis
Ten jest tańszy http://www.aliexpress.com/item/Promotion-2016-Free-shipping-high-quality-For-VW-for-AUDI-A3-A4-A6-VDO-LCD-Display/32603375962.html?spm=2114.01010208.3.174.bd7XWs&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_1_10037_10017_10033_406_10032_10040,searchweb201603_2&btsid=e96cb5c3-5cb2-495f-98b1-901ddcc98a9a
-
Czy pompka zamka centralnego obsługuje otwieranie z pilota?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka. Tu powinieneś znaleźć odpowiedź
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
Kolego oczywiście, że da się to zrobić. Jak byś podjechał to byśmy to zrobili na miejscu, ale jak masz kabel vag kkl (najtańszy z allegro) to możemy to zrobić na odległość. Jao coś to pisz pw
-
Brak Podświetlenia Radia climatronica itp.
Mi się kiedyś przypalił bezpiecznik (jakiś 5A, dokladnie nie pamiętam który), (nie wystrzelił) i też mi nie działało podświetlenie climatronica orazschowka. Reszta się świeciła. Popodmieniaj po kolei bezpieczniki i może coś to pomoże
-
Problem z alarmem w A4 B5
Pod kierownicą to znaczy, ze musisz odkręcić cały ten plastik co jest pod kierownicą nad nogami koerowcy i tam szukać dodatkowej centralki alarmu. Raczej nic do tego nie zaprogramujesz, będziesz musiał ją usunąć i albo zamontować inną, albo ori, albo jeździć bez alarmu
-
zegary od anglika do europejczyka
No tak, ale tarcza jest nadal w milach i to trochę drażni oczy
-
Problem z alarmem w A4 B5
Jeśli to ori alarm to jest zintegrowany z pompką i musisz tylko kupić kluczyk i dopisać. Jeśli to coś dokładanego to moze być problem
-
zegary od anglika do europejczyka
Dokładnie tak
-
Nagłośnienie bose
Wyjmij radio i sprawdź czy antena dobrze podłączona
-
Pomoc w podłączeniu xenonów
Sprawdź miernikiem
-
Wycieraczki i fis
Może coś we wtyczce przy manetce nie styka. Sprawdzałeś?
-
Wycieraczki i fis
To może we wtyczce jest jakaś przerwa. Sprawdziłeś tą masę?
-
Brak reakcji po przekręceniu kluczyka w stacyjcie ! Proszę o pomoc
Zapewne masz jakiś nieoryginalny alarm/blokadę zapłonu i coś tam uszkodziłeś. Wyjmij radio i sprawdź, czy któregoś przewodu nie przeciąłeś. Możesz też posprawdzać bezpieczniki w skrzynce oraz te od tej blokady/immo na przycisk.
-
Wycieraczki i fis
Tu niby wygląda wszystko dobrze. ważne aby ta żółta wtyczka była tak ustawiona żeby te 3 piny były w szarym gnieździe pod numerami 17, 18, 19. Następnym krokiem jest sprawdzenie manetki. Skoro wycieraczki również szwankują, to pewnie ona jest winna.
-
Przygasający FIS
Tylko wymiana na nowy. Jak coś to zapraszam
-
pytanie związane ze światłami do jazdy dziennej.
Nie, montuje się je zamiast świateł długich.
-
Multifunkcja do radia Concert Plus
Jeszcze kierownica z modułem w środku i będzie hulać. Nam tak u siebie na symphony, a wcześniej na chorusie. Jakiś schemacik mogę Ci podesłać jakbyś nie znalazł w googlach
-
Żarząca się kontrolka grzania świec - brak błędu po podłączeniu kompa:(
A nie masz może licznika firmy jaeger (biała obudowa z tyłu)? Jeśli tak to one mają to do siebie, że dzieją się z jimi różne cuda. Wtedy pozostaje wymienić licznik na vdo
-
VFIZ - pełna diagnostyka z poziomu FIS - zakup grupowy dla B5
Musisz wymienić licznik na pełny lift. Aby działał trzeba pozamieniać piny w obecnych wtyczkach i dołożyć szarą do fisa lub zastosować przejściówki. Trzeba będzie również dołożyć emulator oil sensor aby nie wywalało błędu, lub zmienić miskę olejową z czujnikiem na poliftową. No i oczywiście kodowanie immo, ale to zwykłym kablem zrobisz. Jakbyś był zainteresowany przejściówkami lub emulatorem to zapraszam
-
Nie działa obrotomierz i centralny zamek.
Co do obrotomierza, to może wystarczy przeczyścić styki we wtyczce i liczniku jakimś preparatem, ewentualne trzeba by wymienić silniczek. Jak byś tako potrzebował to pisz pw.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na pierwszej stronie w pierwszym spojlerze masz rozpiskę czerwonej wtyczki od fisa w przedlifcie.
-
[ALL B5] Licznik - wskazania paliwa i temperatury.
napisz ogłoszenie w dziale kupię Tylko jak będziesz kupował z pełnym fisem to żeby był w miarę czytelny
-
[ALL B5] Licznik - wskazania paliwa i temperatury.
Każdy inny jak będziesz chciał wsadzić to trzeba będzie zakodować kluczyki. Ewentualnie wyłączyć zupełnie immo, ale pierwsza opcja jest chyba łatwiejsza.
-
[ALL B5] Licznik - wskazania paliwa i temperatury.
Z innym, ale zaczynającym się od "8D0920" najlepiej od benzyny, chociaż od diesla też może być, bo da się go przerobić. I ważne aby był to licznik VDO- czarna tylna obudowa.
-
[ALL B5] Licznik - wskazania paliwa i temperatury.
Szukaj licznika vdo od benzyny pełny fis, będzie najtaniej, półfsy vdo są dosyć drogie.