Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Uwaliłeś kolego licznik. Niestety nadaje się teraz tylko na części, ewentualnie może jakiś elektronik wymieni Ci kość pamięci, o ile jest to w ogóle możliwe.
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Uwaliłeś kolego licznik. Niestety nadaje się teraz tylko na części, ewentualnie może jakiś elektronik wymieni Ci kość pamięci, o ile jest to w ogóle możliwe.
-
Wymiana Licznika Vdo Diesel na Licznik Vdo Benzyna Anglik
A dlaczego w ogóle chcesz wymienić licznik?
-
Wymiana Licznika Vdo Diesel na Licznik Vdo Benzyna Anglik
Wgraj wsad ze statego licznika do nowego (kkl działa z Commanderem), pptem sprawdź czy działa i przełóż tarcze. Pinu nie musisz odczytywać, bo po wgraniu wsadu ze statego bedzie taki sam
-
Wycieraczka tylnia nie wraca w pozycje wyjściową.
Rozbierz silniczek tylnej wycieraczki i przeczyść styki znajdujące się na kołach zębatych
-
wymiana wyświetlacza fis z allegro
Używam tych wyświetlaczy. Są to chinczyki. Jak za tą cenę to świecą całkiem nieźle. Pojawiła się nowa aukcja z niższą ceną: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6042829173&reco_id=9ed2b0a1-e62e-11e5-aa10-028b7cd84653&ars_rule_id=201
-
po odłączeniu akumulatora wyje alarm
Szukaj źródła wycia (syreny) tam jest wbudowana "stacyjka" na ten mały kluczyk oraz bateria oto właśnie z niej jest brany prąd
-
Audi b5 problem z el.szybami
A sprawdziłeś bezpieczniki? Jeśli są ok to prawdopodobnie padła pompka centralnego zamka, odpowiada ona również za szyby i szyberdach. Znajduje się w bagażniku po prawej stronie za tapicerką.
-
kontrolka ładowania..PROBLEM
A może masz licznik jaegera i właśnie zaczął się jego koniec
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Raczej jakość. A febi meyle swag itp to chinczyki?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jaka cena wahaczy do a4 b5 1999? Podaj proszę ceny z kilku firm jak lamforder, meyle, febi itp.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak możesz to zrobić na stole. Niebieska wtyczka: 7, 9, 24 - masa 1, 23 - plus Zielona wtyczka: 28 - linia K
-
Problem z wymianą jeagera na VDO.
Ten z linku będzie dobry. Prekodowanego nie potrzebujesz.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak wystarczy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeśli masz immo2 to wystarczy zwykły kabelek vag, jeśli masz immo3 i licznik jaegera to potrzeba również vag tacho to wyciągnięcia pinu z jaegera, bo przy adaptacji immo potrzeba pin ze starego i nowego licznika
-
Jak to jest z komputerem FULL FIS ? W każdej wersji?
To w takim razie faktycznie poszukaj auta już z pełnym fisem i najlepiej z cyfrowym zegarkiem, bo taki licznik wygląda 100 razy lepiej http://www.planetsecurity.pl/zdjecia/B5afnqsedan-licznik.jpg http://images33.fotosik.pl/82/ce955a2824c92c1a.jpg
-
Jak to jest z komputerem FULL FIS ? W każdej wersji?
Teraz widzę ten kod, bo na telefonie nie widziałem go poprawnie. Trochę ten znajomy Ci głupot nagadał. Nie musisz wymieniać ecu silnika ani kłaść can. Sprawa wygląda tak: W 99 roku były wkładane dwa różne typy liczników. Albo z cyfrowym zegarkiem, albo z analogowym (ze wskazówkami). Jeden i drugi występował z pełnym fisem. Jeśli kupisz auto z zegarkiem analogowym i kontrolkami to możesz przełożyć do niego licznik również z zegarkiem analogowym i pełnym fisem, ale i tak będzie trzeba dorobić trzecią wtyczkę, oraz dołożżyć manetkę wycieraczek z obsługą fisa. W przypadku kupna auta z licznikiem z zegarkiem cyfrowym (w nim już nie było kontrolek tylko albo pełny albo półfis) również możesz przełożyć pół fis na pełny (oczywiście z zegarkiem cyfrowym) ale i tak będziesz musiał dorobić trzecią wtyczkę i dołożyć manetkę. W obydwu przypadkach jeśli będziesz chciał korzystać z pełnych możliwości fisa będziesz musiał ciągnąć przewody i dodać parę rzeczy. Będziesz musiał: podłączyć fis do radia, aby wyświetlać rds na fisie, podłączyć się do "krańcówek" drzwi, aby wyświetlały się poszczególne otwarte drzwi, dodać przekaźnik spalonych żarówek i podłączyć się pod żarówki, aby w razie spalenia jakiejś żarówki fis Cię o tym informował, oraz dodać czujnik niskiego poziomu płynu do spryskiwaczy. Dla chcącego nic trudnego. Jak złapiesz półfisa to po pierwsze nie musisz dokładać przewodu od spalania, a po drugie po zmianie na pełen fis (z cyfrowym zegarkiem wygląda ładniej, bo ma białe podświetlenie Tu masz opis jak z półfisa przejść na pełen fis: http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS
-
Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5
A pokaż foto swojego licznika.
-
Jak to jest z komputerem FULL FIS ? W każdej wersji?
Co to jest za kod który wkleiłeś? Jest o tyle łatwiej, że jak byś wsadzał poliftowy licznik to nie musisz przerabiać dwóch istniejących wtyczek, a tylko dorobić trzeba będzie trzecią. I czujnik temp. oraz poziomu oleju już jest w misce.
-
Można przeprogramować licznik?
Zmienia się tarczę oraz wsad i już wszystko działa poprawnie.
-
Jak to jest z komputerem FULL FIS ? W każdej wersji?
Niestety trzeba w obu wypadkach dorabiać wiązkę. Ale w aucie z półfisem jest to o wiele łatwiejsze niż w aucie z licznikiem z kontrolkami.
-
Problem z obrotomierzem zegary VDO
Nie miałem do czynienia z przedliftowymi zegarami, ale mam w piwnicy jeden na części. Masz tdi czy benzynę? Rano sprawdzę co ja mam bo szczerze nie pamiętam i może się dogadamy Pisz na PW
-
Można przeprogramować licznik?
Tak wszysto da się zrobić. Potrzebujesz kabel vag kkl oraz programy vag k+can comander do zmiany przebiegu i wsadu oraz vag com lub vcds do zaprogramowania.
-
witam . problem z licznikiem.
Raczej tak
-
Problem z obrotomierzem zegary VDO
To pozostaje wymiana chyba wymiana całego licznika, albo spróbuj jeszcze raz poskładać ten co masz wzorując sie na tym drugim.